DZIŚ JEST:   26   KWIETNIA   2019 r.

Oktawa Wielkanocy
Matki Bożej Dobrej Rady
Św. Marcelina, papieża
 
 
 
 

Absurdy gender: 55-latka trafiła do męskiego aresztu. Uznano ją za osobę trans

Absurdy gender: 55-latka trafiła do męskiego aresztu. Uznano ją za osobę trans
Zdjęcie ilustracyjne fot.Brian Branch Price/FORUM

55-letnia prawniczka długo zapamięta ten dzień. Leciała, by powitać na świecie nowonarodzoną wnuczkę. Tymczasem trafiła aresztu za dawne przewinienia. Sęk w tym, że uznano ją za osobę transpłciową i umieszczono w areszcie dla mężczyzn. 

 

Fior Pichardo de Veloz trafiła do aresztu po przylocie do Miami z powodu dawnych naruszeń prawa narkotykowego. Poddano ją badaniu lekarskiemu, a pielęgniarka zauważyła, że Pichardo zażywa żeńskie hormony. Uznała, że aresztowana to mężczyzna dążącą do pobudzenia wzrostu piersi. W rzeczywistości aresztowana przyjmowała hormony w ramach leczenia objawów menopauzy.

 

Aresztowana powiedziała, że jest kobietą, jednak odmówiono uznania tego faktu. W efekcie aresztowana trafiła do więzienia, gdzie znajdowało się około 40 mężczyzn. Ludzie ci zaczęli się z niej wyśmiewać i obrażać. Kobieta bała się używać toalety. W efekcie zaczęła oddawać mocz na samą siebie. W męskim areszcie spędziła 10 koszmarnych godzin – w listopadzie 2013 roku.

 

Kobieta pozwała winnych tego stanu rzeczy, jednak sąd pierwszej instancji odrzucił pozew. Następnie sprawa trafiła do sądu apelacyjnego, a ten nakazał wznowienie procesu. 

 

„Każdy racjonalny funkcjonariusz więzienny i personel medyczny wie, że błędna klasyfikacja biologicznej kobiety jako mężczyzny i umieszczenie kobiety wśród męskiej populacji aresztu jest bezprawne” – napisał sędzia sądu apelacyjnego Frank Hull. Według sędziego winni umieszczenia kobiety w męskim areszcie uparcie odmawiali zweryfikowania tego. Ich decyzja doprowadziła do poważnego zagrożenia bezpieczeństwa kobiety.

 

Jak zauważa Life Site News w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii częściej zdarzają się odwrotne przypadki – umieszczanie mężczyzn w aresztach dla kobiet. Pokazuje to, do jakich absurdów prowadzi ideologia gender i jak silnie może ona naruszać godność ludzką.

 

Źródło: lifesitenews.com

mjend  


DATA: 2018-12-06 13:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rozwiązaniem tego problemu wygenerowanego przez genderowych szaleńców są więzienia koedukacyjne.W każdym przypadku jaki by nie zaistniał nikt nie zarzuci już urzędnikom pomyłki.
4 miesiące temu / dorada
 
Modlmy sie o upadek babilonu wszetecznicy wszelkiego lajdactwa plugastwa i bluznierstwa.
4 miesiące temu / Nick
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "64628"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.