DZIŚ JEST:   06   GRUDNIA   2019 r.

Pierwszy Piątek
Św. MIkołaja z Miry
Św. Marii Carmen Sallés y Barangueras
 
 
 
 

Absurdy gender: 55-latka trafiła do męskiego aresztu. Uznano ją za osobę trans

Absurdy gender: 55-latka trafiła do męskiego aresztu. Uznano ją za osobę trans
Zdjęcie ilustracyjne fot.Brian Branch Price/FORUM

55-letnia prawniczka długo zapamięta ten dzień. Leciała, by powitać na świecie nowonarodzoną wnuczkę. Tymczasem trafiła aresztu za dawne przewinienia. Sęk w tym, że uznano ją za osobę transpłciową i umieszczono w areszcie dla mężczyzn. 

 

Fior Pichardo de Veloz trafiła do aresztu po przylocie do Miami z powodu dawnych naruszeń prawa narkotykowego. Poddano ją badaniu lekarskiemu, a pielęgniarka zauważyła, że Pichardo zażywa żeńskie hormony. Uznała, że aresztowana to mężczyzna dążącą do pobudzenia wzrostu piersi. W rzeczywistości aresztowana przyjmowała hormony w ramach leczenia objawów menopauzy.

 

Aresztowana powiedziała, że jest kobietą, jednak odmówiono uznania tego faktu. W efekcie aresztowana trafiła do więzienia, gdzie znajdowało się około 40 mężczyzn. Ludzie ci zaczęli się z niej wyśmiewać i obrażać. Kobieta bała się używać toalety. W efekcie zaczęła oddawać mocz na samą siebie. W męskim areszcie spędziła 10 koszmarnych godzin – w listopadzie 2013 roku.

 

Kobieta pozwała winnych tego stanu rzeczy, jednak sąd pierwszej instancji odrzucił pozew. Następnie sprawa trafiła do sądu apelacyjnego, a ten nakazał wznowienie procesu. 

 

„Każdy racjonalny funkcjonariusz więzienny i personel medyczny wie, że błędna klasyfikacja biologicznej kobiety jako mężczyzny i umieszczenie kobiety wśród męskiej populacji aresztu jest bezprawne” – napisał sędzia sądu apelacyjnego Frank Hull. Według sędziego winni umieszczenia kobiety w męskim areszcie uparcie odmawiali zweryfikowania tego. Ich decyzja doprowadziła do poważnego zagrożenia bezpieczeństwa kobiety.

 

Jak zauważa Life Site News w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii częściej zdarzają się odwrotne przypadki – umieszczanie mężczyzn w aresztach dla kobiet. Pokazuje to, do jakich absurdów prowadzi ideologia gender i jak silnie może ona naruszać godność ludzką.

 

Źródło: lifesitenews.com

mjend  


DATA: 2018-12-06 13:18
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Rozwiązaniem tego problemu wygenerowanego przez genderowych szaleńców są więzienia koedukacyjne.W każdym przypadku jaki by nie zaistniał nikt nie zarzuci już urzędnikom pomyłki.
11 miesięcy temu / dorada
 
Modlmy sie o upadek babilonu wszetecznicy wszelkiego lajdactwa plugastwa i bluznierstwa.
11 miesięcy temu / Nick
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.