DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Słowa piękne ,zatem pozostaje je wprowadzić w czyn , proponuję zacząć od narodowej pokuty za grzechy Kościoła , kapłanów i wiernych , bez pokuty nie ma nawrócenia , zostaną tylko puste słowa niestety.
5 miesięcy temu / krzysztof
 
Należy jak najszybciej, wrócić do tradycyjnej Mszy Świętej Trydenckiej, aby oddać chwałę Panu Bogu. Zmienili ryt na okaleczony, kulawy i na dodatek nielegalny. Jak oni śmią patrzę Bogu w twarz i trzymać Go w swoich rękach. Na dodatek nasi biskupi wraz z Prymasem Polski wygonili ludzi z kościołów nawet popierając sankcje, pozwalają na szarganie świętości dając świeckim Boga do rąk. Po rozdaniu komunii kapłan idzie i puryfikuje ręce, a wierny po spożyciu Hostii, ociera je jedną o drugą, i cząsteczki Najświętszego Sakramentu, spadają na ziemię, są deptane przez kolejnych wiernych. Jak taki "kapłan" się czuje, wiedząc o tym. A może nie wie, może nie wierzy w rzeczywistą obecność Chrystusa w Eucharystii?
5 miesięcy temu / ot co
 
PRZEPROWADZCIE BEATYFIKACJE JAK MIALA BYC
5 miesięcy temu / zbigniew
 
To ich wreszcie posłuchajcie.
5 miesięcy temu / Ruben
 
"Święci wołają o świętość. Święci wołają o wierność wobec Boga i Jego praw, Chrystusowej Ewangelii i Kościołowi" - czy wszyscy wzięli sobie te słowa do serca ? - wszyscy, bez wyjątku ?
5 miesięcy temu / tak tylko
 
Alleluja. Mądre słowa o Kościele. Obawy o katolickich gettach moim zdaniem mają podstawy. Bo jest teraz spychanie przy okazji naprzyklad pandemi na margines. Troska o zdrowie pachnie teraz powrotem,,ścieżki zdrowia'' przez które przechodzili głównie kapłani i wierni jak wiadomo.
5 miesięcy temu / akm
 
A Msza Święta w tradycyjnym rycie rzymskim z tradycyjnym nauczaniem?
5 miesięcy temu / Sal
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.