DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Dziękujemy Panu Bogu za łaskę takiego Arcybiskupa Metropolity jakim jest Jego Eminencja Ksiądz Marek Jedraszewski. Nic to, że heretyk jezuita nie chce dać mu kapelusza, bez niego jest Najważniejszą osobą Kościoła Katolickiego w Polsce. Jego nauka opiera się na wierze i prawdzie. Nic co mówi i pisze nie jest zakłamane i uwłaczające nikomu. Módlmy się za Niego by jak najdłużej miał siły paść owce Pana. Niech Pan Bóg Mu błogosławi i strzeże Go w pracy.
4 miesiące temu / Kpt. Żbik
 
Wszystko oczywiscie bardzo madre i sie zgadzam, tylko prosze abp.Jedraszewskiego, aby raczyl rozgladnac sie po swojej kurii i zrobic porzadek, bo chyba abp. w ogole nie zdaje sobie sprawy, ze ma pod swoim bokiem ZIELONA ZARAZE zielonoswiatkowa w osobach pana Sionka Andrzeja i pana Sobczyka Karola.
4 miesiące temu / Smutne to wszys
 
To się rozlało w latach 60 tych na świat zachodni a my mieliśmy komunę za żelazną kurtyną. Mam nadzieję, że to zwalczanie dżumy cholerą jakoś nas uodporniło i że się ostaniemy. Dzień Sądu nadejdzie jak potrzask nikt nie będzie się spodziewał.
4 miesiące temu / czloax
 
Amen !
4 miesiące temu / Frondo z Krainy
 
Profanacja i świętokradztwo już są w Kodeksie karnym w artykule 196.
4 miesiące temu / do Izydora Orac
 
Ja bym powiedział, że to już epidemia.
4 miesiące temu / DNA
 
Skoro świat bez dekalogu jest zarazą, to dlaczego nie wpiszemy do kodeksu karnego profanacji, świętokradztwa, zdrad małżeńskich, praktyk homoseksualnych?
4 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Ideologia LGBT i antykoncepcja jadą na tym samym wózku odrzucenia prawdy o integralności aktu małżeńskiego i ludzkiej płodności.
4 miesiące temu / sp
 
Zgadzam się z biskupem w 100%. Nikt lepiej by tego nie ujął.
4 miesiące temu / Marcia
 
I tak jest - bo pewne normy powinny być nienaruszalne. Ludzie nie zdają sobie sprawy co się stanie jak zakwestionujemy fundamentalne prawa. Odrzucenie Absolutu i praw od Niego pochodzących doprowadzi do legalizacji wszelkich zwyrodnień co właśnie obserwujemy. A będzie jeszcze "ciekawiej". Parady sadystów, zoofili, nekrofili, pedofili i co tam jeszcze do łba przyjdzie będą normalnością. Skoro już są parady homoseksów i adopcja dla nich! Ludziska - to tylko kwestia czasu. Mam gdzieś jak to zabrzmi - tak trzeba być fundamentalistą. Jak niema żadnych nienaruszalnych fundamentów to się zjemy. Potrawki z abortowanych dzieci będą normalnością ponieważ skoro można wyskrobać to dlaczego nie zjeść? Ma się marnować?
4 miesiące temu / Jot
 
Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski mówi i naucza prostym językiem, zrozumiałym dla prostaczka i uczonego w piśmie. A przede wszystkim przybliża prawdy o człowieku objawione w Piśmie Świętym i o jego antropologii, mającej umocowanie i swój początek w przymierzu z Panem Bogiem. Niestety za swoją wierność Dekalogowi i nauczaniu Jezusa Chrystusa płaci wysoką cenę. Przez papieża Franciszka jest omijany i niezauważany przy nadawaniu nominacji kardynalskich. Dziwne, od 2013 roku żaden z polskich hierarchów na stolicach biskupich w kraju jednym z najbardziej Katolickich na świecie, nie otrzymał kardynalskiego biretu. Zaznaczam - że nie chodzi o urzędników watykańskich - tylko biskupów stojących na czele polskich diecezji. Jałmużnik papieski Krajewski - będącym w najbliższym otoczeniu papieża Franciszka - otrzymał, a jakże. Jest to sytuacja niezrozumiała i niepokojąca, wygląda na to, że nominacje kardynalskie są zastrzeżone dla dworu papieża i postępowych biskupów.
4 miesiące temu / Druh Ryszard
 
A Kuria Opolska walczy bohatersko ze sformułowaniem "tęczowa zaraza" zabraniając spotkań pod takimi tytułami!
4 miesiące temu / Anaja
 
Niech Bóg błogosławi biskupa Jędraszewskiego i wszystkich duchownych wiernych Bogu.
4 miesiące temu / L
 
Przepraszam, ale nie rozumiem. Najpierw ogłaszają w Nowym Kościele WOLNOŚĆ, powszechne zbawienie, NADZIEJĘ, ŻE PIEKŁO BĘDZIE PUSTE, najnowsze - że PRAWDY WIARY SĄ NIEWŁAŚCIWIE SFORMUŁOWANE i herezją jest twierdzenie, że "Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za zło karze; Łaska Boża nie jest do zbawienia koniecznie potrzebna" jak "wymądrza się" pan po cywilnemu Wacław Oszajca SJ. A teraz słyszymy, że świat bez Dekalogu, bez Boga ? to jest zaraza> Toż to POMIESZANIE. To nie świat jest ZARAZĄ . Zarazą są SKUTKI BŁĘDNEJ NAUKI i nie głoszenia Ewangelii Pana Jezusa. Zarazą są PRĄDY FILOZOFICZNE ROZPOWSZECHNIANE przez posoborowych FAŁSZYWYCH PASTERZY WILKÓW współpracujących zateistami i heretykami. Jeśli człowiek z własnej winy NIE POZNAŁ BOGA albo z Nim walczy to jego dusza jest "chora" to człowiek ZARAŻA popadając w GRZECHY. Wszystko co Pan Bóg uczynił / stworzył było DOBRE. Więcej kazań mniej wywiadów lekarstwo na zarazę.
4 miesiące temu / iskierka
 
Oj! Zaboli czerwoną zarazę, zaboli! Ma boleć! Cieszę się że choć jeden hierarcha decyduje się mówić mocnym głosem w tej sprawie. Reszta się dławi wodą w ustach, nie może jej z siebie wypluć i poprzeć mocno abp. Jędraszewskiego. Będą pluć, i to spowoduje, że następne prawdy wypsną się z ust lewackich i dowiemy się nowych rzeczy o tym tęczowym zboczeniu.
4 miesiące temu / ot co
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.