DZIŚ JEST:   05   LIPCA   2020 r.

XIV Niedziela zwykła
Św. Antoniego Marii Zaccarii
Św. Antanazego z Atos
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


prawie nigdzie nie było nawet 50 osób ,naście to max
3 miesiące temu / do maria
 
Formalistów tu krytykujacych biskupow jak faryzeuszy szukajacych " haka" na Chrystusa. Mam wątpliwość czy to głupcy, pożyteczni idioci czy wrogowie kościoła??? -skoro chcecie śmierci najwartosciowszej części duchowieństwa- szczególnie zagrożonych wirusem,tych po 50tce!!!
3 miesiące temu / Darius
 
dobre,,,,,ale ja akurat wegetarianką jestem,,,,,,,,,,a co do alkoholu no to pełny barek mam no i co z tym zrobisz????
3 miesiące temu / @izydor oracz
 
Do 50 osób na mszy. ROZUMIEM. Dlaczego tej liczby wiernych nie zastosowano w przypadku nabożeństw Gorzkich Żali czy Drogi Krzyżowej? Dlaczego je po prostu skasowano?????????????????????????????????????????????????????? NIE ROZUMIEM.
3 miesiące temu / maria
 
?Wysłuchałem twojej modlitwy i wybrałem sobie to miejsce na dom ofiar. 13 Gdy zamknę niebiosa i nie będzie deszczu, i gdy nakażę szarańczy, by zniszczyła pola a ostatnio/czy teraz właśnie ma to miejsce na dużą skalę w Afryce ? dop. mój, lub gdy ześlę na Mój lud zarazę, 14 jeśli u p o k o r z y s i ę Mój lud, nad którym zostało wezwane Moje Imię, i będą b ł a g a ć, i będą szukać Mego oblicza, a o d w r ó c ą się od swoich złych dróg, Ja z nieba w y s ł u c h a m i p r z e b a c z ę im grzechy, a kraj ich o c a l ę. 15 Teraz moje oczy będą otwarte, a uszy moje uważne na modlitwę w tym miejscu?. 2Krn 7,12-14.
3 miesiące temu / mela
 
Ześlij światłość i wierność swoją, niech one mnie wiodą, niech mnie zaprowadzą na Twą górę świętą i do Twoich przybytków. I przystąpię do ołtarza Bożego, do Boga, który jest moim weselem i radością, i będę Cię wielbił przy dźwiękach lutni, Boże, mój Boże.
3 miesiące temu / 16.03 psalm res
 
do biskupów mam tylko jedno zdanie-praktykuj co głosisz
3 miesiące temu / tak tylko
 
A może według innej logiki "to co siejesz to i zbierasz" - wolny wybór z konsekwencją,chodzi o życiową opcję a nie o grzesznośc.
3 miesiące temu / t
 
Słuchając słów arcybiskupa utwierdzam się w przekonaniu, że powinno się wprowadzić na czas Wielkiego Postu prohibicję w handlu mięsem i alkoholem. Przy braku możliwości zakupu za granicą, byłob to pradziwe odrodzenie duchowe rodaków przez swoisty program umartwienia.
3 miesiące temu / Izydor Oracz
 
Pozostaje najważniejsze zadanie, którego wy biskupi, jak dotąd nie wykonaliście mimo licznych przynagleń Pana Jezusa. Jak długo jeszcze będziecie zwlekać z Intronizacją Chrystusa jako Króla Polski. Nie oczekujcie, że w Polsce będzie lepiej jeśli nie wykonacie tego POLECENIA PANA JEZUSA. Naprawdę, nie oczekujcie.
3 miesiące temu / Trzeba się spi
 
Według tej logiki ludzie bardziej grzeszyli w Średniowieczu niż dziś bo wtedy dżuma zabiła 1/3 ludności Europy.
3 miesiące temu / ala wilk
 
Czy Covid 19 nie jest czasem dopustem bożej Opatrzności na "tajemnicę nieprawości" która się jakże widocznie panoszyła i utwierdzała zagrażając szczęśliwemu życiu wiecznemu?
3 miesiące temu / t
 
Bogu dzięki za takiego pasterza
3 miesiące temu / polak
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.