DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


>Lekcja dotycząca naszej historii jest ewidentna:< Tylko dlaczego w Nowym Kościele nie ma LEKCJI n.t. nowej HISTORII KOŚCIOŁA i TRAGICZNYCH SKUTKÓW II Soboru Watykańskiego dla Kościoła Katolickiego ? Dlaczego ważne informacje jak Andrzeja BR muszą przedzierać się przez kordon CENZURY ? Dlaczego nasi Pasterze skupiają uwagę na tematach oczywistych pomijając CHAOS WYNIKAJĄCY Z błędnego , heretycznego NAUCZANIA Papieża? Walka o TOŻSAMOŚĆ i NIEPODLEGŁOŚĆ jest wpisana w Polski Patriotyzm i Tradycję. A GDZIE JEST i JAK WYGLĄDA WALKA PASTERZY o ZACHOWANIE KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO i JEGO TOŻSAMOŚCI, i TRADYCJI ? Dlaczego ważne informacje z życia Kościoła sa przekazywane przez PCH a NIE EPISKOPAT POLSKI ? Mamy Kryzys / Rozłam w Kościele -wiele osób TRACI WIARĘ i ZAUFANIE a nasi Pasterze opowiadają nam o NIEPODLEGŁOŚCI zamiast o GRZECHU i SPRZENIEWIERZENIU się Prawu Bożemu. Nie GRZMIĄ Z AMBON o HEREZJACH NIESZCZĄCYCH KOŚCIÓŁ od ŚRODKA. Co za mocno?cenzura?
10 miesięcy temu / iskierka
 
Ciekawe dlaczego Abp Sapieha na jednym z pierwszych posiedzeń Episkopatu RP po odzyskaniu niepodległości poprosił ówczesnego Nuncjusza Abp Ratti o opuszczenie sali obrad?! Nuncjusze nie są niczego gwarantem. RP miała Interrexa, a on podlegał bezpośrednio tylko Papieżowi i w sprawach ważkich mógł wydawać decyzje w imieniu Papieża, kiedy czas nie pozwalał na konsultacje! Dzisiaj Nuncjusz jest jakby nadzorcą wprowadzania watykańskich konspektów, które jak za komuny, mają regulować i nadawać ton myślenia tubylców! - ot i cała tajemnica. Czym ostatnio wsławił się Nuncjusz, że wzbudził istną fale protestów w Polsce? - pewnie już nikt nie pamięta . . .
10 miesięcy temu / AndrzejBR
 
chyba "podległości"
10 miesięcy temu / chichot
 
przyjechał w konkretnej sprawie i już wiem ze jej nie załatwił
10 miesięcy temu / lil
 
Nieprawda. Nie było nuncjusza w Polsce za komuny. Wrócił do Polski dopiero w 1989 roku.
10 miesięcy temu / Do @Kazimierz S
 
Nie zgadzam się tutaj. W PRL też był u nas nuncjusz.
10 miesięcy temu / Kazimierz S
 
"Lekcja dotycząca naszej historii jest ewidentna: jak długo nuncjusz apostolski jest w naszym kraju, tak długo Polska jest prawdziwie wolnym państwem. " Nie PRAWDZIWIE ale FORMALNIE.
10 miesięcy temu / Ryś
 
Możliwości się pojawiły, ale niewiele z tego wyszło.
10 miesięcy temu / stasiu
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.