DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2019 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Innymi słowy "Trzeba rządzić tak jak każe Episkopat"
ponad 4 lata temu / TheModern
 
To,jaką książkę trzeba przeczytać oraz kto ją napisał że Jezus Chrystus jest Królem Wszechświata? Mam wątpliwości.Jeśli tak to jest rozprawa o charakterze mitologicznym i fantazyjnym.Jak się nie wie co napisać mądrego,to innych nie powinno się oceniać negatywnymi epitetami.Więcej prawdziwej wiedzy o Świecie oraz obycia grzecznościowego.
ponad 4 lata temu / X
 
Chrystusa na króla Polski? Przecież Jezus Chrystus jest już od dawna Królem Wszechświata, a więc i PolskI! NIe studiowali logiki? To do książki! Co za czubki teologiczne
ponad 4 lata temu / Melchizedek
 
Wszyscy tu piszący wymyśli sobie do dyskusji temat zastępczy,w sensie mitologicznym i poważnie rozprawiają.Ustalają,nowe oparte na abstrakcji władze państwa Polskiego.Jak zwykle bez intelektualnego i logicznego wysiłku i sensu. A tu przecież abp Gądecki mówi, że Kościół katolicki nie ingeruje w sprawy regulacji działań organów ustawodawczych państwa Polskiego. Tylko dlaczego abp Dzięga w swoim oświadczeniu tak ostro potępiał Prezydenta,senatorów oraz posłów za procesowanie ustawy o in vitro,nawet ich uświadamiał publicznie przecież to są wyłącznie sprawy natury ogólnospołecznej, nie wyłącznie i tylko wyznaniowe.Tu jest wyraźna ingerencja w sprawy państwa.Ta homilia abp Dzięgi na Jasnej Górze w czasie pielgrzymki słuchaczy Radia Maryja. A oceny przez hierarchów metody in vitro oparte na nieznajomości rzeczy. Wymyślnie z palca wziętych zagrożeń. Omijając umyślnie dobrowolność par do stosowania in vitro. To co to jest?
ponad 4 lata temu / X
 
Co za mitologia. I my żyjemy w XXI wieku? To chyba igraszki.Korzystanie z okazji do zaistnienia bez rozsądnego, trzeźwego myślenia i braku wyobraźni.
ponad 4 lata temu / X
 
Grzegorz Braun - "Intronizacja i Monarchizm Polityczny"; 06.06.2015 Poznań (IV Kongres dla społecznego panowania Chrystusa Króla): https://www.youtube.com/watch?v=Cz7-q0eypRA
ponad 4 lata temu / Jurek
 
Nagranie archiwalne. Warto je sobie przypomnieć: http://intronizacja.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=247%3Ahomilia&catid=35%3Ana-gownej&Itemid=137
ponad 4 lata temu / Gula
 
Popieram Poprzedników. Bez INTRONIZACJI CHRYSTUSA NA KRÓLA NIE ISTNIEJEMY. NIECH TO W KOŃCU WSZYSCY ZROZUMIEJĄ. CZAS SIĘ JUŻ KOŃCZY.
ponad 4 lata temu / mrówka
 
Zapomnijmy o jakichś zaprzedajnych prezydentach. Wybierzmy króla. Jezus Chrystus moim kandydatem!
ponad 4 lata temu / Niktoś
 
Społeczne panowanie Chrystusa Króla jest warunkiem przetrwania polskiego narodu. Nie można dwom panom służyć!
ponad 4 lata temu / Jacek
 
Jeśli episkopat nie zacznie prac niezbędnych w ogłoszeniu Chrystusa królem Polski i innych narodów, wraz p prezydentem Dudą, to może się zdziwić że bramy Nieba nie otworzą się przed purpuratami. Nawet purpury nie są gwarancją zbawienia, jeśli się prowadzi naród niezgodnie z Wolą Boga. Tylko Chrystus wybrany ma króla Polski obroni nas przed potęgami tego świata...
ponad 4 lata temu / Zib
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.