DZIŚ JEST:   29   LUTY   2020 r.

Św. Roman, opat
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Zwerbalizuj, proszę, argumentując poważnie, co Twoim zdaniem oznacza różaniec w zaciśniętej dłoni?
3 miesiące temu / Weronika
 
Przepraszam, ale może by Ekscelencja, zabrał głos jako biskup Kościoła Katolickiego, na temat wnoszenia figurek Pachamamy, bożka indiańskiego, do kościołów w Rzymie. To nie jest bałwochwalstwo i przekroczenie pierwszego przykazania Bożego?
3 miesiące temu / Neptun
 
o co chodzi z ta profanacją różańca przez narodowców?Chodzi o Krucjatę Różańcową za Ojczyznę?
3 miesiące temu / aga
 
U nas w Polsce mieliśmy ostatnio dwa przykłady profanacji świętości, raz od LGBT, a obecnie to profanacja Różańca w wykonaniu obozu pana Roberta Bąkiewicza. Byłoby wielką obłudą twierdzenie, że pierwsza to owszem, bo to wrogowie, druga nie, bo to ,,prawa strona,,. Dobrze, że widzimy, co się dzieje w Watykanie, ale owa katolicka Polska ostatnio czy to też nie dziwne centrum demoralizacji poprzez marsze antykatolickie i profanacje. Druga z profanacji jest bardziej wyrafinowana, bo pod jakby ,,auspicjami,, wiary i katolicyzmu, a to już linia brzegowa obłudy. Nie czepiajmy się tak arc. Gądeckiego, bo nie on jest autorem ostatnich profanacji rodzimych i tych w Watykanie.
3 miesiące temu / Weronika
 
napominać trzeba prowadzących ,od góry ,wtedy będzie za kim pójść
3 miesiące temu / do Darius
 
Dzisiejszy Prezydent temu nie sprzyja, a szkoda bo starosc przyjdzie wnet i trzeba będzie pomyśleć co zrobiło się dobrze a co zle, ugrupowanie my poznaniacy fajnie brzmi ale gdzie są prawdziwi Poznaniacy daje to pod rozwagę. Pozdrawiam
3 miesiące temu / Bolek
 
dni judaizmu w KK autorstwa abp Gądeckiego też są !!!!
3 miesiące temu / etyk
 
Na oczach milionów katolików na całym świecie dokonała się profanacja w samym sercu KK - w Watykanie. Hierarchia oddała cześć pogańskiej bogini. Uroczyśc8ie wniosła jej posąg do bazyliki. Dlatego też nawoływania arcybiskupa Gądeckiego na mnie nie robią już żadnego wrażenia. Jeśli profanacji dokonują zewnętrzni wrogowie Kościoła, jest to nawet zrozumiałe, choć godne napiętnowania. Ale profanacja świątyni przez duchownych to coś, co mrozi krew w żyłach.
3 miesiące temu / gość
 
Akt przebłagania odnosi się również za postawienia figurek pogańskich bożków w Kościele Katolickim!!!
3 miesiące temu / razar
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, nie mogę się doczekać kiedy nasi księża biskupi zaczną modlitwy ekspiacyjne za obrażanie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie: przez nadużywanie posługi świeckich szafarzy Komunii Świętej, Komunii "na stojąco, czy "na rękę". Niech Dobry Bóg zmiłuje się nad nami
3 miesiące temu / Grzegorz
 
Jurek- czujesz się "wielki" ze napominasz biskupów co powinni robić w Rzymie a na własnym podwórku palcem nie kiwniewsz ,żeby poznaniacy wyszli z lewackiego obłędu....tyPOwe
3 miesiące temu / Darius
 
Trzeba Chrystusowi Panu wynagrodzić profanacje, jaka właśnie dokonały się w Watykanie, pod przewodnictwem "biskupa Rzymu". I trzeba zadać sobie pytanie: polscy biskupi wykonają przyjętą na synodzie ohydę spustoszenia, czy nie wykonają? Bo na oprotestowania, to chyba nie zanosi się, niestety, chociaż słyszałem oświadczenia szeregowych księży z protestami przeciwko watykańskiej zdradzie Chrystusa.
3 miesiące temu / Jurek
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.