Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Abp Fulton Sheen. Niestrudzony ewangelizator ery telewizyjnej


Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Janem J. Franczakiem, tłumaczem książki abp. Fultona Sheena „Życie Jezusa Chrystusa”. Rozmawia Łukasz Karpiel, PCh24.pl.

 

CZYTAJ TAKŻE: „Jedyny człowiek wcześniej zapowiedziany”. Poruszająca medytacja abp. Fultona Sheena

 

Sheen Fulton J.; Życie Jezusa Chrystusa; Wydawnictwo AA 2018, s. 681.

 

 

 

Książka „Życie Jezusa Chrystusa” autorstwa bp. Fultona J. Sheena (Wydawnictwo AA) otrzymała nagrodę FENIKS 2019 w kategorii Książka autora zagranicznego 

 

"Nagroda za pierwsze polskie wydanie klasycznej w literaturze światowej pozycji z nurtu literatury religijnej. Edycja przybliża polskiemu czytelnikowi mistrzowski sposób w jaki arcybiskup Fulton J. Sheen ożywia przed każdym czytelnikiem ewangeliczną narrację. Jej lektura pozwala w pełni przeżyć przesłanie Chrystusa dotyczące zbawienia. Publikacja stanowi źródło olbrzymiej inspiracji do poświecenia się modlitwie i duchowej kontemplacji".

 


DATA: 2019-04-08 08:02:00
AUTOR: ROZMOWA Z JANEM J. FRANCZAKIEM
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Do Grażyna: Pewien młody chciał się ożenić - wybranka miała być bogata, wykształcona, piękna. Starszyzna wybrała i przedstawiła wg stawianych wymogów kilka .. nie wybrał żadnej. Odpowiedział ..nie lubię niebieskich oczu.
2 miesiące temu / Anna
 
Gratulacje dla Wydawnictwa AA i wszystkich czytelników!
2 miesiące temu / Frondo z Krainy
 
Czy ta książka jest już dostępna, gdzie można ją nabyć?
5 miesięcy temu / Marcin
 
Ad Grażyna A co? Lepiej, żeby miał rozczłapane stare buty, dżinsową starą koszulę i wytarte portki?
5 miesięcy temu / Terezjusz
 
zniechęca oie jego strój.
5 miesięcy temu / Grażyna
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.