DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2021 r.

Niedziela Słowa Bożego
Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Świętego Maksymiliana nazywano głupim Maksiem bo nie bał się mówić o masonach. Szkoda że mało jest takich kapłanów na miarę księdza biskupa Dzięgi. Jeśli w naszych rodzinach wrócimy do miłości do Boga i modlitwy Różańcowej wiele możemy uprosić i zmienić na lepsze. Bogu niech będą dzięki. Niech będzie Bóg Uwielbiony.
ponad 1 rok temu / Piuczio
 
Bardzo mądre słowa tak trzymać księże Biskupie
ponad 1 rok temu / POLAK
 
bardzo mądre- i prawda -
ponad 1 rok temu / Nea
 
Cóż za ODWGA mówić o MASONACH przytaczając przykład św. M. Kolbe, którego chciano uciszyć bo mówił o lożach masońskich. Dziś po II S.W. jak wiadomo nowy postępowy Kościół Chrześcijan NIE TYLKO aktywnie WSPÓŁRACUJE z Oświeconymi , którzy zasilają jego szeregi ale REALIZUJE ICH PLANY USZCZĘŚLIWIAJACE i zbawiające świat. Wezwanie "aby tysiące Kapłanów stanęło i zaczęło mówić prawdę .." jest dosyć prowokacyjne , gdyż jak wiadomo z doświadczenia kończy się to "zesłaniem" na prowincję z zakazem głoszenia kazań a nawet ekskomunikowaniem takich księży . Przykład Ks. Woźnickiego , Ks. Pelanowskiego, Ks. Natanka i wielu innych w tym z Bractwa Piusa X.
ponad 1 rok temu / iskierka
 
Gdyby dziś żył taki ojciec Maksymilian to pewnie miałby zakaz publicznych wypowiedzi.
ponad 1 rok temu / Olaf
 
Macierewicz w rozmowie z G.Braunem "z uśmiechem pielęgniarza w szpitalu psychiatrycznym" radził nie wspominać o masonerii. Taki to z Macierewicza "naczelny katolik - Brońmy Polski" w RM.
ponad 1 rok temu / uprzejmie donos
 
Zły wysługuje się nie tylko politykami opozycji. chyba nie sądzisz, że Pis jest prawy?
ponad 1 rok temu / do @Piotr
 
Wybory zostały wyznaczone na 13 października. Nie jest przypadkowa zbieżność tej daty z datą ostatniego objawienia Maryi w Fatimie, czyli 13 października. Weźmy do ręki różańce i módlmy się za Polskę, za nasze rodziny, małżeństwa, dzieci i młodzież, a będziemy świadkami wielkiego zwycięstwa naszej Królowej, która właśnie w tym dniu zmiażdży łeb szatanowi. To właśnie szatan stoi za ideologią LGBT i Gender. Chce się posłużyć politykami opozycji do wprowadzenia tego dziadostwa w naszym kraju. Nie dajmy się złu i przeciwstawmy się mu modlitwą różańcową!
ponad 1 rok temu / Piotr
 
To my przeciwstawiliśmy się pierwsi czerwonej zarazie w 1920 r. a potem nazistowskiej zarazie w 1939 r. ponieśliśmy olbrzymie szkody i cierpienia ale obydwie zarazy pokonaliśmy, teraz musimy przeciwstawić się i pokonać tęczową zarazę. taki już nasz los, takie przeznaczenie. Byliśmy przedmurzem chrześcijaństwa a teraz musimy i praktycznie już jesteśmy samym ośrodkiem, po prostu TWIERDZĄ KATOLICYZMU
ponad 1 rok temu / Czesław
 
Arcybiskup Dziega mowi nam prawde. Jezeli wymodlimy sobie aby wszyscy nasi bracia i siostry wrocili do Boga to wtenczas bedziemy ogromna sila. Dla Boga nie ma nic niemozliwego, ale musimy go o to blagac. Musimy mu pokazac, ze go na prawde kochamy I bez niego zycie ziemskie jest niemozliwe. Probujmy calym sercem przywrocic nasze dzieci I wnuki do Boga. Czasem musi to byc sroga milosc, bo inaczej to oni nie zrozumieja. Jezeli bedziemy przytakiwac im ze zlo jest dobrem to I my I oni wyladujemy wszyscy w piekle. A tego przeciez nie chcemy. Ci ktorzy wierza w Boga to widza pieklo juz na ziemi. Sami prawi biskupi I ksieza bez nas nie uprosza nam laski u Pana Jezusa Chrystusa Naszego Krola I Jego Matki Swietej Maryi naszej Krolowej.
ponad 1 rok temu / Polak
 
"bo w Polsce ludzie WCIĄŻ KLĘKAJĄ PRZED BOGIEM".... może powinno być: "bo w Polsce ludzie wciąż CHCĄ KLĘKAĆ przed Bogiem".... ale wciąż muszą o to prawo do klękania walczyć przeciw swoimi duszpasterzom....ciekawe czemu? KOMU I DLACZEGO W KOŚCIELE zależy na tym, żeby ludzie nie klękali?!
ponad 1 rok temu / Weronika
 
Broń. Polacy powinni posiadać broń. Jesteśmy mentalnie i fizycznie rozbrojeni. Dotrze to do bezrbronnych jak byle menda zacznie terroryzować. Bedziecie jak na Wołyniu - bezbronni. I wlaśnie o to chodzi - macie być jak tępe barany - na rzeź.
ponad 1 rok temu / Jot
 
Nie zasłużyliśmy chyba w Szczecinie na takiego Arcybiskupa, ale może właśnie dlatego Pan Bóg go tu przysłał. Niedawno pod jego przewodnictwem odbyło się poświęcenie Szczecina Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. We mszy uczestniczyły głównie starsze osoby. Starsi ludzie są przyszłością Polski.Chyba tylko dzięki nim to wszystko jakoś się trzyma. I to jest najdziwniejsze w Boskim Planie, że tak wielkie zadania powierzył najsłabszym i starszym, wyśmianym i zlekceważonym.
ponad 1 rok temu / Samanta
 
Masoneria sprytnie manipuluje językiem i wprowadza nowe znaczenia itd, nawet potrafili w społeczeństwie wprowadzić ośmieszenie jeśli ktoś coś powie o masonach, dlatego każdy katolik powinien używać też precyzyjnych sformułowań np określając masonów jako gnostyków, bo mason czy gnostyk to to samo.
ponad 1 rok temu / axe
 
Święte słowa. Potrzebujemy takich Pasterzy. Dzięki Bogu za arcybiskupa!
ponad 1 rok temu / ann
 
Dziś też, gdy się mówi o masonerii i tym, co się tu oraz na świecie naprawdę wyprawia, oczywiście znamy tylko cząstkę prawdy, większość puka się w głowę. Ludzie są wychowani na telewizji, a co ona pokazuje, każdy widzi. Do innych źródeł sięgają nieliczni.
ponad 1 rok temu / L
 
Chwała Bogu za te słowa arcybiskupa!
ponad 1 rok temu / krisbac
 
Bóg zapłać !
ponad 1 rok temu / tak
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.