DZIŚ JEST:   03   CZERWCA   2020 r.

Św. Karola Lwangi i towarzyszy
Św. Jana Grande
 
 
 
 

Aborcjoniści grożą wolontariuszce, która uratowała dziecko przed śmiercią

Aborcjoniści grożą wolontariuszce, która uratowała dziecko przed śmiercią
Fot. StronaZycia.pl

Wolontariuszka Fundacji Pro-Prawo do życia uratowała życie dziecka, które miało zostać zabite za pomocą pigułek poronnych. Teraz grożą jej zwolennicy organizacji aborcyjnych, pośredniczących w nielegalnym handlu tego typu środkami – informuje StronaZycia.pl.

 

 

„Od kilku lat działa w Polsce grupa przestępcza, która namawia kobiety do aborcji i oferuje im pomoc w uzyskaniu nielegalnych pigułek poronnych. Tworzące ją feministki i aborcjonistki są bardzo aktywne w internecie, gdzie prowadzą liczne strony oraz grupy dyskusyjne. Na jedną z takich grup w mediach społecznościowych zgłosiła się niedawno młoda dziewczyna, która chciała dokonać aborcji” – czytamy na witrynie obrońców życia.

 

Wolontariuszka Fundacji Pro-prawo do życia Zuzanna Wiewiórka próbowała odwieść matkę od takiej decyzji. Uprzedziły ją jednak aborcyjne aktywistki. Udało się za to dotrzeć do ojca dziecka, według jego relacji, niepoinformowanego o zamiarach swej przyjaciółki. Był on przeciwny zabiciu dziecka i wspólnie z rodziną dziewczyny zdołał je uratować.

 

„Tymczasem Zuzanna Wiewiórka zmaga się teraz z groźbami i innymi aktami nienawiści, które płyną ze strony zwolenników organizacji aborcyjnych. Usłyszała liczne wyzwiska, groźby i obelgi. W nocy próbowano włamać się na jej profil na Facebooku. W internecie publicznie udostępniono jej prywatne dane wraz z adresem zamieszkania, sugerując dalsze nękanie, które miałoby wyjść poza ramy internetu” – informuje StronaZycia.pl.

 

Fundacja Pro-Prawo do życia prowadzi ogólnopolską kampanię społeczną „Stop pigułce śmierci”. Informuje w ten sposób o przemilczanych skutkach działania preparatów poronnych. Wspiera również kobiety namawiane przez własne środowiska oraz lobbystów śmierci do przerywania ciąży.

 

„Pigułka aborcyjna to środek, który po zażyciu wywołuje przedwczesny poród. W handlu tymi środkami pośredniczy grupa aborcjonistek, które namawiają kobiety do aborcji z ich użyciem i zarabiają pieniądze na każdej sprzedanej pigułce. Zażywanie tego typu środków kończy się wyjątkowo brutalną śmiercią dziecka. Potwierdzają to liczne świadectwa kobiet, które dokonały tego typu aborcji” – przypomina fundacja.

 

Organizacja znana między innymi z obywatelskich projektów ustawodawczych „Stop Aborcji” i „Stop Pedofilii” apeluje „do rządzących, policji, prokuratury oraz innych służb państwowych o natychmiastowe zajęcie się grupami aborcyjnymi, które pośredniczą w nielegalnym handlu pigułkami i namawiają kobiety do ich połykania w domach”. Fundacja podejmie działania prawne wobec autorów gróźb wysuwanych przeciwko obrońcom nienarodzonych.

 

 

Źródło: StronaZycia.pl

RoM

 

 

 

Czytaj także:
DATA: 2020-05-07 15:06
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
20
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

A kto podejmie sie obrony p Zuzanny?? Przeciez jest rodo. Nikt nie ma prawa dysponować jej danymi
25 dni temu / Kinga
 
Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat.
26 dni temu / a
 
Dziękuje ze urtowalas życie jesteśmy z toba
27 dni temu / Bozena leszczyn
 
Aborcja nie! Jezus tak!
27 dni temu / Kiwi
 
W państwie Prawa i Sprawiedliwości.
27 dni temu / Ryś
 
oni zaglądają tu tez z ciekawości i żeby wiedzieć co po drugiej stronie ,nie odmawiaj innym tego ca sam/a robisz,tym bardziej że tu treści pilnuje moderator
27 dni temu / do KajeTTan80
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.