DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2020 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Aborcja w Afryce za pieniądze z Australii

Aborcja w Afryce za pieniądze z Australii
fot.FORUM/ MAXPPP/MAXPPP


Do 2016 roku Afryka będzie dostawać 50 mln dolarów australijskich (ok. 175 mln PLN) rocznie na prezerwatywy, środki antykoncepcyjne, poronne oraz na przeprowadzanie aborcji. Plan ten ma poparcie organizacji zaangażowanych w promocję antyrodzinnych rozwiązań i australijski MSZ.Projekt, podczas londyńskiego "Szczytu Planowania Rodziny" przedstawił Peter Baxter, dyrektor AusAID, organizacji zarządzającej australijskimi programami pomocowymi.

 

Pieniądze przeznaczone zostaną  głównie na oenzetowski Fundusz Populacyjny. Jak zwykle wzbogaci swój budżet największy promotor przemysłu aborcyjnego organizacja Planned Parenthood. Otrzyma ona na dalsze organizowanie zabijania nienarodzonych ok. 10 mln AUD.

 

Przykład australijski dobitnie pokazuje marsz rewolucji przez ten kraj. Z każdym rokiem tamtejszy rząd przeznacza coraz większe środki na wspieranie aborcji i antykoncepcji na własnym podwórku jak i w Krajach Trzeciego Świata. W 2009 roku rząd w Canberze przeznaczał na ten cel „zaledwie” 2 mln AUD. Dwa lata temu fundusz ten urósł do 26 mln.

 

Taka sytuacja wynikała z priorytetów, jakie przedstawiły sobie ówczesne władze, wśród których do najwyższych zaliczono "zapobieganie niechcianym ciążom". Wprawdzie środkiem do tego celu miała być promocja antykoncepcji, ale liczba aborcji wcale nie spadła. To kolejna, po Wielkiej Brytanii spektakularna porażka rewolucyjnych programów „seksualnej edukacji”, przynoszącej przerażający skutek w postaci wzrostu liczby zabitych nienarodzonych dzieci.

 

Jednocześnie władze Australii ogłosiły, że zamierzają dofinansowywać na olbrzymią skalę aborcje farmakologiczne, a także chirurgiczne w takich krajach jak: Albania, Armenia, Bangladesz, Barbados, Belize, Benin, Burkina Faso, Kamerun, Kolumbia, Demokratyczna Republika Kongo, Kuba, Etiopia, Gruzja, Ghana, Indie, Indonezja, Meksyk, Mongolia, Mozambik, Nepal, Nigeria, Pakistan, Sierra Leone, Sudan, Tajlandia, Togo, Uganda, Wietnam i Zambia.

 

 

Źródło: "Nasz Dziennik"

luk

 


DATA: 2012-07-27 10:26
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Liczba krajów które mają uzyskać \'\'pomoc\'\' pokazuje jak ideologiczne są to plany.Naprawdę trwa wojna i chyba to jest ta III wojna..Nikt się chyba nie spodziewał wojny która jest pod płaszczykiem \'\'pokoju\'\'. Żaden dyktator chyba by nie wpadł na to.
ponad 7 lat temu / Daniel
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.