DZIŚ JEST:   03   GRUDNIA   2020 r.

Św. Franciszka Ksawerego
Św. Kasjana, męczennika
 
 
 
 

Uwaga. Drastyczne treści.

Aborcja przeraża samych aborcjonistów

Aborcja przeraża samych aborcjonistów

Choć aborcjoniści przedstawiają mordowanie nienarodzonych jako zwykły, bezbolesny zabieg, normalną procedurę, w praktyce aborcje przebiegają często w dramatyczny sposób. Wiążą się z bólem, cierpieniem, a także scenami, które poruszają nawet samych pracowników klinik aborcyjnych. Tak było w opisywanym przez amerykańskie media przypadku aborcji na czworaczkach, który skłonił czwórkę pracowników do zrezygnowania z pracy w klinice.


Matka czworaczków przyszła obolała do kliniki aborcyjnej. Wcześniej zażyła znaczące dawki Misoprostolu przepisanego jej przez innych aborcjonistów. Ten medykament także miał na celu wywołanie aborcji. Jednak okazał się nieskuteczny, więc kobieta zdecydowała się na operację. Personel kliniki kazał jej usiąść na toalecie. Tam po pewnym czasie wpadło pierwsze z abortowanych dzieci. „Byliśmy przerażeni wydarzeniami, które miały miejsce w ostatnich kilku minutach”, opisuje wykonująca w przeszłości aborcję Abby Johnson, w mailu wysłanym do organizacji pro-life.

 

Następne było kolejne dwoje dzieci. Gdy zostały zabite, wpadły do toalety obejmując się ramionami. Widok ten wywołał poruszenie wśród personelu kliniki. Kobieta cały czas cierpiała z bólu. Kolejne dziecko musiało zostać poćwiartowane, przed wyjęciem z łona matki. Pod wpływem związanej z wydarzeniem traumy Johnson zaprzestał pracy w klinice.  Do tego samego kroku nakłonił czwórkę swych współpracowników – informuje cytująca Johnsona Sarah Terzo na lifenews.com.

 

Opisywany przypadek nasuwa na myśl co najmniej równie drastyczne sceny, które miały miejsce w klinice Kermita Gosnella. Jak pisał  Ryan Bomberger z The Radiance Foundation na toomanyaborted.com Gosnell dokonaywał aborcji, a dzieci które po dokonanym "zabiegu" żyły dobijał ostrym sprzętem. Gosnella oskarża się także o rasizm. W jego klinice generalnie warunki urągały standardom higieny i ludzkiej godności. Jednak starał się, by białe "pacjentki" przebywały w czystszych pomieszczeniach.  

  

 

Źródła: lifenews.com / toomanyaborted.com

Mjend


DATA: 2014-08-11 08:23
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.