Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   02   GRUDNIA   2020 r.

Św. Blanki Kastylijskiej
Bł. Rafała Chylińskiego
 
 
 
 

Aborcja powodem napięć w koalicji. Rozmowa z posłem Uścińskim || JAKA JEST PRAWDA?


Odtwórz w YouTube
 

Wielkim zaskoczeniem jest atak na Kościół. To przecież niesłychane w historii Polski. Nigdy nic takiego się nie zdarzyło, nigdy Kościół nie był atakowany przez przedstawicieli społeczeństwa. Bywało, że sowieci, hitlerowcy, bywało, że władze komunistyczne, ale władze komunistyczne nie robiły aż takich rzeczy jakie dzieją się teraz. Natomiast [teraz] to są przedstawiciele społeczeństwa – zauważa w rozmowie z Pawłem Chmielewskim zawieszony w prawach członka PiS za sprzeciw wobec „piątki dla zwierząt” poseł Piotr Uściński, jeden z inicjatorów wniosku do Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji eugenicznej. Parlamentarzysta mówi także o możliwych scenariuszach na przyszłość.

 

 


DATA: 2020-10-27 15:33:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 120 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.