DZIŚ JEST:   10   SIERPNIA   2020 r.

Św. Wawrzyńca, męczennika
Św. Amadeusza Portugalskiego
 
 
 
 

„ABC” ostrzega przed antyrządową prowokacją ludzi dawnych służb. "Chcą kompromitować ministrów"

„ABC” ostrzega przed antyrządową prowokacją ludzi dawnych służb. "Chcą kompromitować ministrów"
fot: Krystian Maj/FORUM

„Są świetnie zorganizowani i mają sporą wiedzę, która pozwala im planować ataki oraz przygotowywać się do ewentualnego powrotu do służb specjalnych oraz policji” – twierdzi jedno ze źródeł tygodnika „ABC”. Dawni funkcjonariusze CBA i ABW mają przygotowywać antyrządowe prowokacje, które – dzięki zaangażowaniu mediów – mają osłabić rząd Beaty Szydło.

 

Warszawskim redakcjom przekazano informacje dotyczące nagrania mającego kompromitować jednego z ważnych członków gabinetu Beaty Szydło. – Chodzi o stwarzanie atmosfery nieufności i podejrzeń, media dostają taką informację i zaczynają grzebać – mówi w rozmowie z „ABC” jeden z oficerów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. I podkreśla, że to element „większej operacji”.

 

Wokół kilku ministerstw toczyć ma się gra operacyjna. Mają w niej brać udział (często nieświadomie) przedstawiciele opozycji i dziennikarze – czytamy na łamach wpolityce.pl. Według informatora tygodnika, doszło do spotkania byłego kierownictwa Centralnego Biura Antykorupcyjnego i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ludzi głęboko niezadowolonych z powodu zmian zachodzących w służbach specjalnych.

 

Ktoś przekonał ich, że poufne informacje mogą przydać się bardziej do celów politycznych, a lojalność b. oficerów służb może być za kilka lat sowicie nagrodzona stołkami lub funkcjami w ważnych spółkach skarbu państwa. Nie wiem tego na 100 proc., ale wiele na to wskazuje – twierdził rozmówca „ABC”.


 

źrodło: wpolityce.pl

mat

 DATA: 2016-02-01 09:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

TFilip, więc mówisz że JKM nie ma wyboru i MUSI nie dotrzymywać słowa? To faktycznie jest zaślepiony mamoną, skoro stawia ją ponad własny honor. Podsumujmy. Twierdzisz że taktyka JKM jest następująca: nie zmienił poglądów (czyli dalej uważa branie dotacji za złodziejstwo), lecz postępuje wbrew swoim poglądom (bierze dotację), ponadto robi to świadomie, zauważając ten konflikt między głoszoną teorią a realizowaną praktyką (czyli świadomie uważa sam siebie za złodzieja), lecz usprawiedliwia swe postępowanie jakiś mniejszym złem - że mniejszym złem jest hipokryzja i złodziejstwo, jeśli stosując to zło przejmie władzę w Polsce. Dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, no to jak mi zagwarantujesz że hipokryta potrafiący odłożyć honor "na bok" w imię mamony, po dojściu do władzy, mimo że nadal będzie uważał aborcję za zło, to uzna wolność gospodarczą za ważniejszą od życia dzieci, w związku z czym jednak nie zakaże, a wręcz uwolni działalność prywatnych klinik aborcyjnych?
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
@Rozczarowany: Wcale nie twierdzę, że JKM jest jedynym, popieram także WSz. Brauna, Marusika, Kowalskiego i innych patriotów. Nawet myślę, że po przywróceniu monarchii właśnie G. Braun byłby bardzo dobrym królem. Rzeczywiście, mój argument jest nietrafiony. Mimo to JKM nie ma wyboru, tak jak Polacy nie mieliby wyboru w moim przykładzie z kupnem broni. Stracił twarz, ale w imię idei. Nie liberalnej, ale konserwatywno-liberalnej, która wyklucza aborcję i inne zboczone pomysły. Oczywiście że wierzę, ponieważ JKM nie zmienia poglądów, a sprzeciw wobec aborcji jest co chwilę głoszony w wywiadach i programach. Wolny rynek nie ma tu nic do rzeczy. Nie zmienił poglądów także w sprawie dotacji, ale powtarzam, nie ma innej drogi jak pokonać przeciwnika w pojedynku. Rewolucja nie wchodzi w grę.
ponad 4 lata temu / TFilip
 
Rozczarowany Liberalizm gospodarczy to nie libertynizm uważający że wszystko wolno" hulaj dusza piekła nie ma"Ordynacja wyborcza poprzez próg wyborczy dyskryminuje monarchistów,konserwatystów narodowców mniejszość niemiecka nie ma progu wyborczego.
ponad 4 lata temu / Tomasz
 
TFilip, "wojna" nie wybuchła w 2015r, lecz trwa od wielu lat. A JKM ogłosił pogląd "podatki na partie to grabież" już w trakcie trwania wojny, a nie przed wybuchem wojny. Dlatego Twój argument o "zrewidowaniu poglądów w związku z wybuchem wojny" jest nietrafiony. Co do "poświęcania Ojczyzny", to tylko Twoje (i innych ślepo wpatrzonych w JKM) prywatne mniemanie że JKM jest JEDYNYM który byłby w stanie uratować Polskę. A przecież zdecydowanie lepszym byłby G.Braun, który takich wpadek jak JKM nie zalicza, a przecież też popiera wolny rynek. Przypomnę moje zdanie: JKM zapewne gospodarkę by uratował, ale zapewne pogłębiłby demoralizację w porównaniu z rządem PiS. Bo sam piszesz że JKM idee liberalne stawia nad wszystko, więc zapewne (wbrew temu co mówi) rozszerzyłby prawo do aborcji, w ramach wolności prywatnej działalności gospodarczej klinik aborcyjnych. Wierzysz w to że skoro jest popyt na zabijanie dzieci, to JKM zwalczałby podaż ZAKAZAMI działalności gospodarczej?
ponad 4 lata temu / Rozczarowany
 
@Rozczarowany: Miło mi :) Oczywiście pisałem o warunkach wojennych, KORWiN rzeczywiście jakoś przetrwałby. Ale moim zdaniem, trzeba być elastycznym, szczególnie wybuch wojny wymaga zrewidowania poglądów. A mamy wojnę o Polskę i kolejne ataki lewactwa rodzimego i unijnego. Jeśli nie teraz, to kiedy? Dobro Polski jest najwyższym prawem! Dziwi mnie, że poświęciłbyś Ojczyznę (i wszystkich Polaków!), żeby tylko nie wyjść na hipokrytę. Czasem trzeba poświęcić wiarygodność, aby ratować kraj. A JKM został postawiony pod ścianą - "nie zgadzam się, ale skoro wszyscy biorą, to ja też muszę". To idealista, który idee koliberalne stawia ponad wszystko. Możesz się z nim nie zgadzać, ale skoro w imię idei postawił w złym świetle nawet samego siebie, powinno Cię to utwierdzić, że tej idei nie sprzeda nigdy.
ponad 4 lata temu / TFilip
 
Rozczarowany Próg wyborczy został po to wprowadzony Monarchiści, Konserwatyści narodowcy nie dostali się do parlamentu.Mnuiejszość niemiecka ma zawsze kilku posłów dla nie ma progu wyborczego.Narodowcami ,Konserwatystami monarchistami walczyła sanacja 1926-1939.Obecnie też są dyskryminowani przez ordynację wyborczą.
ponad 4 lata temu / Tomasz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.