DZIŚ JEST:   30   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Marelego, męczennika
Św. Benwenuty Bojani
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Marek - to mogę Ci wytłumaczyć dlaczego przyjdą te bezeceństwa. Otóż dlatego że Chrystus powiedział że lepiej byłoby gorszyciela utopić. Utopiłeś choć jednego? To samo do mnie - choć jednego? Nie. To przyjdą zgorszenia i zatryumfują. Przydałby się Eliasz - ten miał jaja - 450 chłopa "wytracił". Można?
ponad 1 rok temu / Jot
 
Ludzie nic z tego-wczesniej przyjdzie kres niż myslimy.Bóg nie stworzył świata na to,aby trwał tak wykolejony.Tylko Boży porządek może przetrwać.Wszystko co jest wynaturzeniem ulegnie zagladzie.
ponad 1 rok temu / Janina
 
Wszystko wychodzi od bajonsko bogatych rozpustnikow, którym od nadmiaru pieniędzy się poprzewracało. Poczytajcie sobie o kulcie seksualnym keitha raniere. Brali w tym udział najbogatsi. Widać zły wspiera finansowo dewiantow.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Niestety te wszystkie "nowoczesne" sprawy typu swingersi itp to rozpusta i tyle,niewazne jak to nazywaja,cel jest ten sam - nierzad i nieczystosc seksualna. Przygotujmy sie na straszny smrod,ktory i tak zalewa caly swiat,ale za chwile bedzie prawnie uregulowany pod paragrafem.
ponad 1 rok temu / espada
 
To również wina folksdojcza z Brukseli
ponad 1 rok temu / sgfs
 
Dla ciekawskich jak to będzie, odsyłam do przecieków z hollywoodu, jak się tam zabawiają, od pedofilstwa w najgorszej formie, po ludożerstwo, nekrofilię i . . . Podobnie ma się sprawa z wielkimi tego świata np. w Bohemians Club, albo w rozkosznych salonach masońskich dziadziusiów, co to tylko dobro rozsiewają po całym globie. Tam są źródełka nowości bijące dla snobów i goniących za modą straceńców. Plugastwo. przed którym nawet doświadczone sumienia się wzdragają i jak to ukazała nam Św.Katarzyna ze Sienny, szatany gdy to widzą to uciekają do piekła wiedząc, jaka kara czeka na sprawców takich bluźnierstw!
ponad 1 rok temu / AndrzejBR
 
Nie widzicie że to czasy ostateczne? To dłużej już tak nie może być... "Wielkiego ucisku" ma być ok 3 lata i koniec, trzeba żyć sakramentami.
ponad 1 rok temu / Wojtek
 
Moderacjo, co masz do zarzucenia, ze nie chcesz zamiescić mojego komentarza? W artykule jest stwierdzone, że "skutecznym sposobem walki z rewolucją seksualną jest moralność chrześcijańska i że Kościół posiada zasady moralne, praktyki i łaskę przezwyciężenia deprawacji". Ale być może niektórzy zapomnieli, a inni w ogóle nie wiedzą, że w Kościele kiedyś obowiązywały surowsze normy i np. osoby żyjące w drugich zwiazkach po rozwodzie były uważane za bigamistów i popadały w ekskomunikę. Od lat 80-tych ubiegłego wieku normy moralne chroniące przed rozwodami i kolejnymi związkami zostały uchylone, a drugie związki zostały usprawiedliwione wychowaniem dzieci. Tak więc przypuszczenia autora, że zasady Kościoła są barierą powstrzymującą przed postępującą deprawacją, jest błędne. Kościół już kilkadziesiąt lat temu zaczął dostosowywać swoją naukę do zepsutego świata.
ponad 1 rok temu / tradycja
 
Nie da się tego czytać. Przerażające. Przyjdzie nam wyprowadzić się na bezludną wyspę lub do głębokiego buszu.
ponad 1 rok temu / Krystyna
 
Środowiska sodomickie żądają specjalnych przywilejów w przestrzeni publicznej i afirmacji grzechu - radykalizują swój język w zwalczaniu religii,rodziny,państwa.Ich propagandowe oddziaływanie ma wsparcie licznych mediów polsko-języcznych,które w ponad 80 procentach są własnością kapitału zagranicznego głównie niemieckiego,który ma moc sprawczą dowolnie "meblowac w głowach" swoich odbiorców. Kto panuje nad "propagandą" ten kształtuje w dużej mierze rzeczywistośc.
ponad 1 rok temu / t
 
Jezu, dziękuję Ci że nie mam dzieci... Wspieraj tych którzy je mają!
ponad 1 rok temu / Ann
 
W jakich czasach przyjdzie żyć naszym dzieciom? Nasze pokolenie jeszcze było wychowane w jako takiej normalności, nasze dzieci będą z każdej strony atakowane przez ideologię dewiacji i grzechu, czy będą gotowe na przyjście Chrystusa? Czy dadzą radę w tym świecie zachować czystość i wiarę? Maryjo Królowo Polski RATUJ NAS I NASZE DZIECI!!! A my wszyscy módlmy się!!! Jak najwięcej się módlmy, trwajmy w prawdziwym Kościele Chrystusowym, bo jego bramy piekielne nie przemogą...
ponad 1 rok temu / Polka
 
wszystko co wymieniono jest obecne w świecie ,chodzi o to kto akurat ma władze ,ten promuje swoje ,wygląda że stary świat się znudził
ponad 1 rok temu / hmm
 
"Od czasów archaicznych przecież istniały praktyki robienia seksualnie wszystkiego ze wszystkim" To, że grzech istniał od zawsze i że sfera seksualna człowieka jest szczególnym polem aberacji od wieków to żadne tam odkrycie. Problem jest inny. Problem polega na tym, że te wszystkie dewiacje i seksualne wariacje były przez wieki uważane za zło, a dziś chce się z nich czynić normę, obejmuje się je ochroną prawną i nazywa cnotą. To jest droga do głębokiej demoralizacji, do rozkładu więzi międzyludzkich, do duchowej a w dłuższej perspektywie i fizycznej śmierci społeczeństw i samego człowieka.
ponad 1 rok temu / Aga
 
Autor ma rację, ale niewilki horyzont jest przed jego oczyma. Po rewolucji transgenderowej nastąpi to, co już po cichu trwa - rewolucja w inżynierii genetycznej. Ludzie projektowani poprzez manipulacje genetyczne - oto kolejny rozdział rewolucji. Juz teraz manipuluje sie genami roślin i zwierząt. Kolejna granica także zostanie przekroczona. Ludzie ze skrzydłami, z ulepszonymi zdolnościami,lub przeciwnie z większą masą mięśni, mieszanki ludzko-zwierzęce: do niedawna to było sf, ale już nie dziś. Pytanie jedynie, kto pierwszy wypuści na świat modyfikowanego genetycznie człowieka?
ponad 1 rok temu / Greg
 
Ludzkość osiągnąwszy szczyt rozwoju w cywilizacji łacińskiej Christianitas wraca do barbarzyństwa. Seks jest tylko jedną z dziedzin, w której się to przejawia. Mieszanka barbarzyńskich obyczajów z wysokim poziomem techniki doprowadzi do tragicznego końca.
ponad 1 rok temu / TZ.
 
Tak się dzieje jak ludzie zapominają o piekle. Twórcą ładu społecznego jest Bóg. Niesamowite jest to, że współżycie seksualne jest możliwe tylko w tym życiu, ani w piekle ani w niebie już tego nie będzie, ci co walczą o uwolnienie wszelakiej perwersji po śmierci wpadną w takie cierpienie, że będą przeklinali każde zbliżenie niezgodne z prawem bożym. Święta Faustyna widząc grozę piekła od tej chwili za nic miała najgorsze cierpienia i ofiarowała wszystko dla ratowania biednych grzeszników i my czyńmy podobnie.
ponad 1 rok temu / Adrian
 
Każda cywilizacja, w którą wpisana była rozwiązłość seksualna była skazana na upadek. Po prostu jeżeli kobiety i mężczyźni nie tworzą trwałych związków to nie ma potomstwa, a jeżeli się już rodzi to zazwyczaj wychowywane w patologicznych warunkach. Ostatecznych owoców rewolucji seksualnej "tęczowy" Zachód nie zerwie, gdyż zostanie zdominowany przez islam.
ponad 1 rok temu / Chris
 
Możemy więc oczekiwać kolejnych wyzwoleń. Kto jeszcze odważy się powiedzieć: KRÓLUJ NAM CHRYSTE!
ponad 1 rok temu / Ryś
 
jest prawdą,że od zarania dziejów,po grzechu pierworodnym,na świecie działy się niewyobrażalne okropieńśtwa,które wywołały słuszny Gniew Boży,skutkujący potopem,a potem jeszcze spaleniem Sodomy i Gomory;ale skoro sam Pan Jezus mówi,że muszą wprawdzie przyjść zgorszeniaMt 18,7 to strach pomysleć jaki będzie świat, jak jeszcze bardziej gorszy od tego,który już był w przeszłości. A będzie gorszy,będzie ucisk,jakiego dotąd nie było.Dlatego ludzie będą wołali do gór ze strachu przed tym sśiatem,by ich przykryły.
ponad 1 rok temu / marek
 
"Swingowanie to zjawisko stare, znane jeszcze w czasach starożytnych, w Egipcie, Mezopotamii, Rzymie i Grecji, będące częścią rytuałów o podłożu religijnym". Poza tym warto zauważyć, że to psychologowie, właściwie seksuologowie napedzaja ogrom dewiacji destrukcyjnych i niszczących ludzi i ich zwiazki, by potem trzepac kase na "terapiach". To samonakrecajacy sie biznes. Tu chodzi o kase. Ktoś to sponsoruje.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Ja proszę redakcję o napisanie kiedyś artykułu historycznego o tym, że "swoboda" seksualna to nic nowego, żaden postęp. Od czasów archaicznych przecież istniały praktyki robienia seksualnie wszystkiego ze wszystkim. Baby z babami, faceci z facetami, zwierzętami, z dziećmi, z rzeczami na wszelaki chory sposób. Był nierząd sakralny, byly zbiorowe orgie, pedofilia praktykowana przez królów itp.
ponad 1 rok temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.