Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   LUTY   2020 r.

Św. Gabriela Perdolente
Św. Prokopa
 
 
 
 

A co jeśli synod ds. Amazonii odmieni także polski Kościół? Taki jest plan! [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Czy dawny świat – świat ładu i gustu, piękna i harmonii, wiary i miłości, odchodzi ostatecznie do przeszłości? Co czeka Kościół po synodzie amazońskim? Najnowszy numer magazynu „Polonia Christiana” omawiają: Arkadiusz Stelmach, Krystian Kratiuk i Jacek Ożóg.


DATA: 2019-08-13 18:24:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Cytowane i tłumaczone na normalny język fragmenty artykułu x. K.Kaproń to BEŁKOT / totalny "odjazd". Proszę przyjechać do Gdańska , kupić bilety do Bazyliki N.M.P. i nawiedzić ZASŁUŻONE miejsce spoczynku byłego prezydenta - mecenasa środowisk lgbt. To o czym mówicie już JEST - czas teraźniejszy a nie przyszły. Ks. Prof. A. Kobyliński już dawno ogłosił : nie ma już Kościoła Katolickiego jest nowa ewoluująca nie wiadomo w jakim kierunku wspólnota ekumeniczna.
7 miesięcy temu / iskierka
 
Taki jest właśnie plan odnośnie do całego Kościoła. O naiwni, czy jeszcze nie rozumiecie kierunku obecnych zmian?
7 miesięcy temu / PP
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.