Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   KWIETNIA   2020 r.

Wielki Piątek
Św. Fulberta, biskupa
Św. Michała de Sanctis
 
 
 
 

5G z Chin zagrożeniem dla NATO? W USA trwa batalia o życie, a Sanders obiecuje obronę aborcji [VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

Technologia 5G rodem z Chin może stanowić zagrożenie dla amerykańskich żołnierzy w Europie oraz dla NATO. Z kolei w USA trwa walka o ochronę życia. W Senacie brakło jednak głosów do wprowadzenia ustaw poprawiających fatalną sytuację, zaś demokrata Bernie Sanders obiecuje, że jeśli zostanie prezydentem to aborcyjna rzeź nienarodzonych będzie trwać.

 

W Polsce natomiast małopolska kurator oświaty Barbara Nowaka przypomniała, że genderowa Konwencja stambulska to zagrożenie i powinniśmy podążać drogą Słowacji, zaś abp Wacław Depo postanowił, że w archidiecezji częstochowskiej począwszy od Środy Popielcowej aż do Niedzieli Miłosierdzia Bożego po Mszach i nabożeństwach śpiewana będzie Suplikacja. Słowa „Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami” wybrzmią m.in. z powodu epidemii wirusa z Wuhan. To jednak nie jedyny powód decyzji metropolity.

 

Jacek Ożóg zaprasza na raport PCh24.pl.

 

 


DATA: 2020-03-12 22:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 134 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.