Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   CZERWCA   2018 r.

Św. Józefa Cafasso
Św. Tomasza Garnet
 
 
 
 

„500 lat normalności”, czyli jak katolicki „Tygodnik Powszechny” dziękuje za „dary reformacji” [VIDEO]


Uwielbienie dla Marcina Lutra, nazywanie rozbicia Kościoła delikatnym „rozróżnieniem w wierze” czy pogardliwy stosunek do papieży walczących z protestancką herezją, to tylko niektóre „smaczki” przygotowane przez redakcję „Tygodnika Powszechnego” w specjalnym dodatku poświęconym w całości 500-leciu reformacji.

 

Na szczęście mamy na to odtrutkę!

 

 


DATA: 2017-10-25 14:43:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dlaczego pisowcy wychwalają kalwinistę Orbana, rozwodnika Trumpa, muzułumanina Erdogana i anglikanina Farage'a a nienawidzą katolika Dudy, katolika Bonieckiego i katolika Lemańskiego?
7 miesięcy temu / ala wilk
 
Tygodnik Powszechny - żydowskie pismo propagandowe dla ochrzczonych apostatów.
7 miesięcy temu / Obcy Astronom
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 73 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.