Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   07   SIERPNIA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Kajetana z Thieny
Bł. Edmunda Bojanowskiego
 
 
 
 

3,5 roku bez wyborów. Co zrobi Andrzej Duda i... Konfederacja? Powyborczy Przegląd prasy


Odtwórz w YouTube
 

Prezydenta Dudę czeka pięcioletnia kadencja wolna od konieczności oglądania się na PiS oraz… wyborców. Z kolei okres między I a II turą okazał się trudny nie tylko dla kandydatów, ale również dla Konfederacji, która – przynajmniej na razie – wydaje się poturbowana. Czy opozycyjna formacja spożytkuje najbliższe lata na dokonanie ideowego zwrotu w prawo bądź w lewo, czy też nadal będzie próbowała stać w rozkroku? Na Przegląd prasy zapraszają Jacek Ożóg i Michał Wałach.

 

 

Miniatura:FOT.ASW/ArtService/FORUM+Fotograf:MateuszWlodarczyk/Archiwum:Forum+Fot.A.Hulimka/Forum

 

 


DATA: 2020-08-05 11:12:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ja głosowałem na Bosaka w I turze, w drugiej na Trzaskowskiego, lepsze szanse dla Polski
21 dni temu / paweł
 
Proszę nie wprowadzać zamętu twierdząc, że korwiniści głosowali na Trzaskowskiego. Część pewnie tak, prawdopofobnie więcej niż narodowców, ale to jest wymieszane. Np. Korwin przed wyborami mówił, że jego żona - przecież sama będąca konserwatywnym-liberałem a nie narodowcem - zdecydowała się zagłosować na Dudę, a o sam nie poszedł głosować, tak jak wielu wyborców Bosaka. Elektorat Konfederacji jest zdecydowanie bardziej jednorodny niż elektorat PiS-u, na którego głosują miłośnicy socjalizmu oraz tradycjonaliści i trzeba dopiero zbadać, w jakich proporcjach.
21 dni temu / BP
 
Duda będzie udawać że jest katolikiem, a konfederacja będzie mu o tym przypominać.
22 dni temu / PRPr
 
Powodzenia dla Konfederacji. Może oni zapełnią miejsce po zawiedzionych nadziejach po pisie.
22 dni temu / krakers
 
Nie da się usprawiedliwić głosowania na RT. Jacek Ożóg-słuszne uwagi. I na końcu mocna ale prawdziwa ocena prof. Bartyzela. Zimny prysznic na liderów konfederatów-opinie swoich wyborców trzeba kształtować. Przecież to zarzucają PiS-owi.
22 dni temu / raf
 
@Nick- którą częścią konfederacji chcesz zastępować obecnych ministrów- tą Narodową ,którą poparła Dudę czy Korwinowską głosującą na LGBT Trzaskowskiego?? Konfederacja to nowe PSL- kogo nie poprze to z każdym się dogada ??
22 dni temu / Ironia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 149 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.