DZIŚ JEST:   26   MAJA   2020 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Ale, jak tam było z liczeniem głosów? Nawet sam Braun coś o tym mówił.
ponad 1 rok temu / Ryś
 
AVE MARIA! Nie istnieje żaden ruch antyszczepionkowy, chodzi o prawdę o szczepieniach, bo problem bardzo poważnych powikłań poszczepiennych istnieje, podobnie jak problem toksycznego i nieetycznego składu szczepionek oraz problem przymuszania do tej procedury medycznej wbrew woli rodziców, co już bezpośrednio uderza w fundamenty cywilizacji chrześcijańskiej, bo władza rodzicielska pochodzi od Pana Boga!
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Jaka zbrodnia? Czyja śmierć? Szkoda gadać!
ponad 1 rok temu / Yamamoto
 
Co myśli o wspólnocie p.Baruna z p.Formelą i skutkach takiej lekkomyślności mówi otwarcie p.Henryk Jezierski. Warto wziąć pod uwagę głos kogoś, kto o Gdańsku wie więcej aniżeli my wszyscy razem. Do dna jeszcze daleko . . .
ponad 1 rok temu / Andrzej BR
 
Praca u podstaw i tworzenie kadr. Tyle warci ile wypracujemy i odnowimy. Gonienie króliczka pod które podpięli nas Starsi Bracia zostawić naiwnym.
ponad 1 rok temu / Leo
 
Biada, jeśli do koalicji dołączy "twarz ruchu antyszczepionkowego" J. Socha. Nie jest ona bowiem twarzą nieszczepiących rodziców, ale własnych interesów. Nie chcemy być z nią identyfikowani, a gdyby była kojarzona z panem Braunem to byłaby klęska... Niech wróci do pomysłu podłączenia się do Wiosny...
ponad 1 rok temu / matkaPolka
 
@Lemur - PiS sprowadza obce wojska do Ojczyzny! Hańba zdrajcom!
ponad 1 rok temu / Kazimierz S
 
@Lemur: Gliński przez żonę powiązany jest z europejską lewicą Rotszyldów. Gowin były członek PO startujący nie tak dawno na stanowisko szefa PO, przefarbowany do PiS. Morawiecki - doradca Tuska w poprzednim rozdaniu tj. za rządów PO-PSL. Minister Zalewska - były członek PO, przefarbowany do PiS. Program 500+ jest pomysłem PO, przeciw któremu PiS protestował w przeszłości. Wszystkie ważne dla Polski głosowania w Sejmie i Senacie PiS i PO zaliczają identycznie, PO głośno i jawnie, PiS cicho i bez rozgłosu z urządzaniem medialnych przykrywek absorbujacych Polaków tak bardzo, żeby przypadkiem nie zauważyli zdrady i zaprzanstwa. Gdzie pan/pani widzi różnice między rządem PiS a rządem PO? Dla Polaków nie ma między nimi żadnej różnicy.
ponad 1 rok temu / toni
 
Glosowac na Koalicje propolska nalezy chocby po to by wywierac presje na PiS. Widzac zagrozenie z prawej strony bedzie musial sie mocno trzymac centrum bez zadnych skretow w lewo!Tak wiec glos oddany na Ruch Narodowy nie jest glosem zmarnowanym!
ponad 1 rok temu / Sam
 
W Konfederacji każdy prawy Polak może znaleźć opcję, która mu najbardziej pasuje. Łączy ich kilka istotnych spraw w, co podkreślają: wartości katolickie, interes polski, sceptycyzm do zdegenerowanej UE. Są niuanse, które ich różnią i stąd cały urok wyboru. Myślę, że mogą powtórzyć wynik Brauna i na wiosnę i jesienią.
ponad 1 rok temu / Spostrzegawczy
 
Gratulacje dla pana Grzegorza. Bije na głowę wielu znanych polityków swoją wiedzą i sposobem wysławiania. Nie boi się mówić o sprawach, o których nie chcą głośno się wypowiadać ani rządzący, ani opozycja. Życzę panu Braunowi przełamania monopoli politycznego i medialnego istniejących na krajowej scenie życia publicznego. Tacy ludzie, jak Braun czy np. Michalkiewicz to nasz intelektualny skarb narodowy. Można się z nimi nie zgadzać ale warto i wypada doceniać ich klasę.
ponad 1 rok temu / obserwator
 
Osłabianie PiS-u sprzyja nie tylko opozycji z prawej strony. Ciekawe, czy "Koalicja propolska" o tym wie. Nie chciałbym takiej sytuacji, w której np. Schetyna dziękuje "Propolakom" za udział w Antypisie.
ponad 1 rok temu / Lemur
 
Tu nie chodzi o żadnych antyszczepionkowców, tylko o NIEPRZYMUSZANIE DO SZCZEPIEŃ WBREW WOLI RODZICÓW tak jak my z mężem jesteśmy przymuszani i dręczeni przez urzędników medycznych i niemedycznych bo nie chcemy szczepić naszych chłopców po tym jak córka doznała najprawdopodobniej ciężkiego powikłania poszczepiennego. Chodzi o PRAWDĘ o szczepieniach i wypłacanie odszkodowań w przypadku okaleczenia dzieci w wyniku tej nie zawsze bezpiecznej procedury medycznej. DZIECI NALEŻĄ DO RODZICÓW, A NIE DO URZĘDNIKÓW MEDYCZNYCH!Jednym z fundamentów cywilizacji chrześcijańskiej jest pochodząca od Pana Boga WŁADZA RODZICIELSKA, którą władze muszą respektować.
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
pch24 kompletnie minęliście się z prawdą. Ponieważ w tych wyborach PIS i PO wystawiło wspólnego kandydata. Poczytajcie trochę a co więcej posłuchajcie pana Grzegorza.
ponad 1 rok temu / Gość
 
ad Jazzz Głosuj dalej na Pis to będziesz miał to samo co za PO, żaden z pisiackich europarlamentarzystów nie sprzeciwiał się propagandzie LGBT oni nic realnie w tym zakresie nie robią. Pis to obłuda i fałsz, tragedią dla naszego narodu jest to że zabetonowali prawa stronę a są paskudnym lewactwem, mówię o wierchuszce oczywiście, w szeregach znajdzie się kilku uczciwych pisowców.
ponad 1 rok temu / Aguirre
 
Ad Tomasz Primke Dojrzyj człowieku z korwinowskich bredni się wyrasta, RN proponuje pomocniczość a nie socjalizm. Ten podział na linii socjalizm/liberalizm jest sztucznym konstruktem jest jeszcze trzecia droga. Poza tym chodzi o rozwalenie/wyjście z UE i to jest priorytet. Nie ma więc innej opcji niż Konfederacja dla każdego normalnego człowieka, który widzi ten syf wokoło. Bo ja potrafię, choć Korwin i Jakubiak czy Liroy mi nie pasują zagłosować na Konfederację, bo skoro Liroy i Kaja Godek potrafią ze sobą porozmawiać, a skrajny indywidualista Korwin, póki co trzyma język za zębami i nie chlapie głupot, to może warto się wznieść ponad podziały. Panie skrajnie wolnorynkowy liberale warto zagłosować na coś co jest w ogóle Pro-polskie.
ponad 1 rok temu / Aguirre
 
Krytykanci najwyraźniej NIE CHCĄ wyzwolenia i odzyskania Polski spod okupacji żydowskiej, niemieckiej, internacjonałów , globalistów, marksistów, komunistów, ludzi słabych i gnuśnych, tchórzy, przestępców. Najwyraźniej jest im dobrze tak jak jest. Autor zmienił front? A gdzie jest uznanie katolickiego prawa do wolnej woli każdego człowieka? Wiara jest przecież Łaską Bożą. Wszyscy Konfederaci uznają ideały cywilizacji łacińskiej, zatem nie rozumiem dlaczego tyle osób nie bierze tego pod uwagę.
ponad 1 rok temu / biedazWami
 
@ann: słuszne zarzuty, jednakże nie można zapominać o wypędzaniu Polaków, zwłaszcza młodych i ambitnych, za granicę oraz o niszczeniu polskich przedsiębiorstw: rodzinnych, mikro, małych i średnich, oraz klasy średniej, a więc tych, którzy utrzymują nasz kraj i obywateli.
ponad 1 rok temu / Republikanin
 
Koalicja z antyszczepionkowcami jeśli do niej dojdzie spowoduje, że będę musiał jeszcze raz przemyśleć, czy w ogóle głosowanie na Konfederacje ma sens. Niestety. Koalicja koalicją, ale to już dla mnie za wiele. Przesada. Toleruję fakt, że poseł Robert Winnicki jest w tej antyszczepionkowej komisji, bo plusy zbiera w innych kwestiach, ale twarze antyszczepionkowego ruchu na listach... NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Nie idźcie tą drogą!
ponad 1 rok temu / M
 
Konfederacja ma sens tylko i wyłącznie na wybory do PE, nie wyobrażam sobie, chyba wyborcy również, ani tym bardziej politycy Koalicji na wybory do Sejmu, są zbyt duże różnice. Polska upadła moralnie, to jest przyczyna, dlaczego jest tak słabo.
ponad 1 rok temu / bjs
 
Konfederacja to dla mnie jedyna opcja w tych wyborach. PIS nie dotrzymało obietnic - nie wprowadzili zakazu aborcji- w szpitalach dalej mordujemy Polskie dzieci, konwencja stambulska nie wypowiedziana czego pokłosiem jest karta lgbt lewackiego Trzaskowskiego w Warszawie. Ja nie chcę takiej Polski gdzie zamiast ratować dzieci - zabija się je. Dlatego cała moja rodzina głosuje na Konfederację- w obecnej sytuacji politycznej to jedyna opcja. Poza oczywiście modlitwą. Na stronie w obronie wiary i tradycji rozpoczęły się zapisy do odmawiania Nowenny Pompejańskiej w intencji Polski. Matko Najświętsza miej Nas w swojej opiece
ponad 1 rok temu / ann
 
Żydzi głosują na żydow, Polacy na Polaków. Chodzi tylko o jasność kto naprawdę jest kim. Niestety nie da się zrobić dobrze i Polakom i zydom, to jest niemożliwe w obecnie panującej cywilizacji żydowskiej. Rzeczpospolita przyjaciół jest utopią jeśli władza całkowicie nie należy do łacinników. Żydom w cywilizacji łacińskiej nie dzieje się krzywda, podczas gdy w cyw. żydowskiej POPiS - tylko żydom jest dobrze.
ponad 1 rok temu / do @jazzz
 
Mnie, wolnościowca, koalicja z socjalistami z Ruchu Narodowego zdecydowanie zniechęciła. Cieszę się z sukcesu Brauna jego hasła są mi BARDZO bliskie, ale w koalicji widzę przede wszystkim to, co mi się nie podoba. Mój głos oraz wsparcie materialne stracili.
ponad 1 rok temu / Tomasz Primke
 
Chciałby być królem, a jest tyko błaznem.
ponad 1 rok temu / Karol
 
Czemu ktoś miałby głosować na tak niespójne ugrupowanie? Chyba tylko po to, żeby agresywna lewica dostała większość. Zresztą p. Liroy czy Jakubiak niewiele poglądami od tamtych, zdaje się, w tych kluczowych sprawach się różnią. Lepiej naciskać na PiS, żeby zabrał się za walkę z lewackimi ideami. Tam jest, zdaje się, wiele osób, które rozumieją powagę chwili.
ponad 1 rok temu / j.s.
 
"Kontrowersyjny ruch antyszczepionkowy"? Co za fałszywa zbitka słowna, tu chodzi przecież o prawdę o szczepieniach wielki problem tzw. NOP-ów, czyli niepożądanych odczynów poszczepiennych i zniesienie przymusu szczepień wbrew woli rodziców!
ponad 1 rok temu / Ewcia
 
Właśnie wPolsce.pl 06.03.mieliśmy okazję przysłuchiwać się ciekawej rozmowie młodych polityków p.Konrada Borkowicza z partii Korwina i p. Krzysztofa Gołębiowskiego ze zjednoczonej prawicy Młodych Transmisja w Gdańsku była przerywana z napisem program niedostępny. Przypadek ? Obaj Panowie wprowadzili nową JAKOŚĆ w oglądzie rzeczywistości politycznej. Pan Konrad Borkowicz - bardzo dobre wystąpienie. Pro-polskie, inteligentne. Pan K. Gołębiowski jeszcze nie polityk a już AUTOKRATA UNIJNY. Po programie była ciekawa reklama tyg. w Sieci o UKŁADZIE GDAŃSKIM. Czyżby redaktorzy dopiero się OBUDZILI jak opadł kurz wyborów ?
ponad 1 rok temu / iskierka
 
brawo dla Pana Grzegorza Brauna, brawo dla tych nielicznych mediów 2 i 3 obiegu , które go wspierały, brawo dla mieszkańców Gdańska, którzy na Pana Brauna zagłosowali. Były tutaj w komentarzach głosu w stylu "co on może/potrafi zrobić dla Gdańska". Otóż bardzo wiele. Gdańsk i każde miasto w PL potrzebuje uczciwych włodarzy, dzisiaj w samorządach dużych miast rządzą piraci, tj osoby które chętnie dysponują cudzym majątkiem, same niczym tych miast nie wzbogacając. Potrzeba stabilności i uczciwości a to wszystko to wartości , które reprezentuje Grzegorz Braun.
ponad 1 rok temu / Pejot
 
W lewackim Gdańsku do urn poszli zwolennicy tej, która miała wygrać oraz ci, którzy głosowali za prawicową i niepisowską alternatywą. Inni pozostali w domach. Frekwencja jak na takie wybory była spora, bo blisko 50%, a zatem to głosowanie należy traktować poważnie. Potencjał konfederacji to 12%, sam wynik jest wspaniałą reklamą, którą głosiły wszystkie media głównego ścieku.
ponad 1 rok temu / Janek
 
Jaki to sukces ? Nie było kandydata PiS i większośc głosów oddanych na G. Brauna to głosy zwolenników PiS, tak jak mój. Ale w wyborach do PE to juz nie zadziała.
ponad 1 rok temu / Jazzz
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.