DZIŚ JEST:   19   CZERWCA   2019 r.

Św. Gerwazego i Protazego
Św. Romualda, opata
 
 
 
 

1039 „Jasiów” dla Trybunału Konstytucyjnego. Tyle dzieci można było uratować w 2017 roku

1039 „Jasiów” dla Trybunału Konstytucyjnego. Tyle dzieci można było uratować w 2017 roku
Źródło: Pro - Prawo do życia

Do Trybunału Konstytucyjnego, który miał zbadać konstytucyjność zapisów regulujących tzw. eugeniczną przesłankę aborcyjną, wysłano 1039 „Jasiów”. Właśnie tyle dzieci w 2017 roku zostało zabitych w łonach matek ze względu na podejrzenie choroby.

 

Jak podała Fundacja Pro – Prawo do życia, sędziowie TK otrzymają 1039 małych „Jasiów”, przedstawiających 10-tygodniowe nienarodzone dziecko. Ma to im przypomnieć, że w 2017 roku w polskich szpitalach zamordowano 1039 dzieci ze względu na podejrzenie choroby. 

 

„Każdemu z tych maluszków odebrano szansę na życie, ponieważ polskie prawo pozwala na dyskryminację chorych i podejrzanych o chorobę. Każde z tych dzieci miałoby szansę się urodzić, gdyby Trybunał nie zwlekał z zajęciem się sprawą konstytucyjności przyzwolenia na tzw. aborcję eugeniczną” – uzasadnia Pro – Prawo do życia.

 

Jak dodaje, do tej pory apel o litość nad bezbronnymi dziećmi do Trybunału zdecydowało się wysłać ponad 2800 obywateli. A każdy dzień zwłoki w rozpatrywaniu tej sprawy przez TK to śmierć kolejnej trójki dzieci.   

 

„Liczymy na to, że sędziowie Trybunału Konstytucyjnego wreszcie uświadomią sobie, że swoją biernością przyczyniają się do okrutnego zabijania najbardziej bezbronnych ludzi, dzieci w łonach matek, i wezmą w swoje ręce odpowiedzialność za ich ratowanie” – dodaje Fundacja.

 

Źródło: Pro – Prawo do życia

MA


DATA: 2019-02-18 16:47
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
4
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kłamiesz, co oczywiście nikogo nie dziwi. Bo nigdy nie byliśmy po tej samej stronie. Zawsze byłaś przeciwniczką obrońców życia niewinnych chorych dzieci, bestialsko mordowanych w "majestacie prawa".
3 miesiące temu / do hipokrytki
 
cyt"zwierzęta bronią, nawet do utraty życia, swoich młodych'-odp.ale tylko te zdrowe -więc porównanie ludzi do świata zwierząt było nietrafne bo zwierzęta nie opiekują się kalekami(cyt.nie ma w naturze ślepego orła)-i dlatego napisałam że porównania do świata zwierząt są ryzykowne -i tak napadliście mnie chociaż byliśmy po tej samej stronie ,czytanie ze zrozumieniem i bez emocji z góry nastawionych na krytykę ,na tym forum rzadkość
3 miesiące temu / jeszcze raz
 
Być może gość nie czyta ze zrozumieniem i być może pomieszali tematy, ale banita o tobie dobrze napisał: masz tylko ludzką skórę, człowieka nie ma go w tobie. Jeśli tego nie widzisz, to udowodniłaś że sama jesteś ignorantką.
3 miesiące temu / do hipokrytki
 
czytanie ze zrozumieniem się kłania ,nie ma w naturze ślepego orła którym opiekowałyby się inne orły! ,dlatego porównywanie "gościa" do natury było błędne w stosunku do człowieka a ty pomieszałeś tematy
4 miesiące temu / do banita
 
Tych Jasiów należy wysyłać do Kaczyńskiego oraz wspierającego PiS o. Rydzyka. PiS może w ciągu jednego dnia uchwalić ustawę, a prezydent podpisać.
4 miesiące temu / Janek
 
Test prenatalny na zespol Downa ma 50% wiarygodność. (Gdzies czytelem o tym). To jak rzucać monetą.
4 miesiące temu / Trąbolot
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 
string(5) "66226"

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.