DZIŚ JEST:   21   LISTOPADA   2019 r.

Ofiarowanie NMP
Św. Gelazego I, papieża
Św. Alberta, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Punkt 6. jest nieco bezsensowny. Bezpłodne osoby hetero też tworzą "biologicznie bezpłodne związki". W takim razie takim osobom też powinno się zabronić zawierania małżeństw?
5 miesięcy temu / Anna
 
Ogólnie bardzo ładne opracowanie, ja osobiście jestem zdecydowanym przeciwnikiem zboczeń i ich propagowania. Jako osoba hetero nie chodzę ulicami krzycząc, że kocham się z Żoną i tak samo nie zycze sobie patrzeć na dewiantów seksualnych.
ponad 1 rok temu / Kazimierz
 
Z Wikipedii: "Jak podaje Gallup, amerykański spis powszechny z 2000 roku wykazał, że pary jednopłciowe stanowią mniej niż 1% wszystkich gospodarstw domowych[53]." A więc masoneria tak zmanipulowała ludzi, że świat postawiła na głowie. Przynajmniej świat zgniłego Zachodu. +++ W naszych zmaganiach z sZATANEM "Pod Twoją obronę uciekamy się święta Boża Rodzicielko (Matko i Królowo nasza)..."
ponad 1 rok temu / Jurek
 
@Adoptowany Zasady chrześcijańskie nie są wymyślane, lecz objawiane bądź odkrywane. Pochodzą one spoza człowieka, tak jak np. prawo grawitacji. Co do rodziców biologicznych, to sam Pan Jezus nauczał, że Jego siostrą, bratem czy matką jest ten, kto słucha Słowa Bożego i zachowuje je w swoim życiu. Dlatego może się zdarzyć, że rodzice biologiczni tego nie czynią, a rodzice adoptowani to czynią i jasne jest, że w takim szczególnym przypadku rodzice adoptowani są dla dziecka lepsi. Rodzice biologiczni, jeśli potrafią ukierunkować swoje życie na miłość, są jednak lepsi dla dziecka, bo ono jest do nich podobne i zwykle ma podobne wady, z którymi musi walczyć. Rodzice, którzy umieli w sobie te wady zwalczyć, są więc dobrymi przewodnikami. Podobnie z chorobami - wskazanie lekarzowi, na co chorowali rodzice czy dziadkowie bardzo ułatwia i przyspiesza diagnozę. Na niebie widzimy, że 40% gwiazd to olbrzymy. Przez teleskop w danej objętości olbrzymów jest 0,1%. Rodziny podobnie
ponad 1 rok temu / Solidarny
 
Przyznam, że to co przeczytałem w punkcie 3 brzmi dla mnie dosyć zaskakująco... Nie zawsze w najlepszym interesie dla dziecka jest wychowywanie przez biologicznych rodziców! I niestety jest wiele takich rodziców co nie powinni mieć praw do wychowywania własnego dziecka! Po drugie, samotna matka czy ojciec w zdecydowanej większości daje sobie radę z wychowaniem dziecka i często ma się mu lepiej niż w rodzinie "pełnej-tradycyjnej" .. A co do rodziców przybranych- dziękuję losowi, że mam takich rodziców jakich mam. Jestem adoptowany i z tego względu jestem cholernie szczęśliwy! Mimo że nigdy się u nas pieniądze nie przelewały i nie mogłem sobie na wiele pozwolić w młodości to nauczyli mnie bardzo dużo o życiu. I tylko im jestem wdzięczny za to jak wygląda moje życie- nikomu więcej. Rodzic przybrany to normalny rodzić i nie ważne co na ten temat mówi ten kto w tych czasach wymyśla te zasady chrześcijańskie...
ponad 1 rok temu / Adoptowany
 
1.Jasne, w manipulacjach prawem macie niezłe wzorce historyczne. Wasi ideowi idole ustalili np. że Żydzi czy Polacy są podludźmi 2. W jakich "rzeczach sprzecznych z prawem naturalnym" rzekomo Kościół zmienił zdanie? 3. Nie ma szans. Odczuje stratę gdy zobaczy prawdziwe rodziny. 4. Więc nie siej propagandy. 5. Jasne, degeneraci cieszą się że prawo pozwala na złe rzeczy. 6. Prawdziwa rodzina jest powołana by mieć dzieci. 7. Tu akurat przeszkadza. 8. Zaprzeczasz sobie, bo przymus tolerancji logicznie jest nietolerancyjny. 9. Niewątpliwe. 10. Pan Bóg pozwala na istnienie zła DO CZASU. Zboczeńców którzy przegięli sfajczył w Sodomie, analogiczny los czeka współczesnych zboczeńców po śmierci, chyba że zmądrzeją sprzed śmiercią i się nawrócą.
ponad 1 rok temu / do Ppp
 
Punkt 7. skoro państwo obdarza przywilejami małżeństwa, bo mogą mieć dzieci to czemu nie obdarzy takimi przywilejami trójkąty? Punkt 8 Legalizując ?małżeństwo? jednopłciowe państwo staje się jego oficjalnym i czynnym propagatorem. Legalizując rozwody państwo staje się ich oficjalnym i czynnym propagatorem. Przez brak karalności samobójstw państwo staje się ich oficjalnym i czynnym propagatorem.
ponad 1 rok temu / trooper
 
Promowanie a nie leczenie homoseksualizmu jest rzeczą, która powoduje kompletny rozkład społeczeństwa. To samozaglada. Pierwsze skutki można obserwować w tzw. krajach nowoczesnych i tolerancyjnych, np.Skandynawia. Są to m.in. Rozpad rodziny, odbieranie dzieci rodzinom i oddawanie do adopcji parom gejowskim, in vitro, demoralizacja i dezorientacja młodzieży i związany z tym wzrost depresji i samobójstw...
ponad 1 rok temu / Zu
 
Homoseksualiści to ledwo 2-3% społeczeństwa, łącznie z kryptogejami. W związki skłonne jest wstąpić nie więcej jak 25% z nich więc jest to margines. Problemy wyludniające Polskę są dwa: 1. Emigracja - ponoć od wstąpienia Polski do UE wyemigrowało 6-7 milionów ludzi. 2. Onanizm. 30% społeczeństwa nie ma lub nie chce mieć dzieci. Macie tu jakieś antidotum? Jest ktoś mądry w tym temacie? PS. Zamknięcie granic i wprowadzenie bykowego jest niezgodne z konstytucją!
ponad 1 rok temu / Widzący z Lublina
 
Ad 1 ? Prawnie można ustalić, że jest, albo ustalić prawne partnerstwo pod inna nazwą. Ad 2 ? Kościół różne rzeczy uważał za ?sprzeczne z prawem naturalnym?, a potem, zmieniał zdanie. Ad 3 ? Jeśli obie matki czy obaj ojcowie będą o dziecko dbali, to nie odczuje straty. Ad 4 ? Uprawomocnienie a propaganda, to dwie różne rzeczy. Ad 5 ? Prawo pozwala na wiele złych rzeczy i to akurat nie jest najgorsze. Ad 6 ? Czy każda rodzina musi mieć dzieci? Ad 7 ? Państwo ma wiele celów, jeden zwykle nie przeszkadza drugiemu. Ad 8 ? Jeśli ktoś sam z siebie nie jest tolerancyjny, to potrzebny mu jest doping. Ad 9 ? Wątpliwe. Ad 10 ? Bóg pozwala na istnienie homoseksualistów, zatem nie jest to dla niego wielki problem. Pozdrawiam.
ponad 1 rok temu / Ppp
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.