DZIŚ JEST:   19   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jana de Brébeufa
Św. Pawła od Krzyża
Bł. Jerzego Popiełuszki
 
 
 
 

10-letnia dziewczynka ukarana za... homofobię. Nie chciała brać udziału w „miesiącu dumy LGBT”

10-letnia dziewczynka ukarana za... homofobię. Nie chciała brać udziału w „miesiącu dumy LGBT”
Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: pixabay.com

10-letnia uczennica jednej ze szkół podstawowych w Londynie została ukarana za sprzeciw wobec zajęć z okazji „miesiąca dumy gejowskiej” – informuje serwis lifesitenews.com.

 

Sprawa dotyczy szkoły podstawowej Heavers Farmer Primary School w południowym Londynie. 10-letnia Kaysey wraz z całą klasą miała uczestniczyć w zajęciach o LGBT z okazji „miesiąca gejowskiej dumy”. Uczennica zapytała, czy może zostać zwolniona z tych zajęć, jednak w odpowiedzi usłyszała, że „nie ma takiej możliwości, ponieważ lekcje są wpisane do programu nauczania”.

 

Można jeszcze w jakimś stopniu zrozumieć decyzję nauczycieli, którzy odmówili wyrażenia zgodny na zwolnienie dziewczynki z zajęć. Jednak tego, co stało się później nie da się nazwać inaczej niż SKANDAL. Po zajęciach dziewczynka wspólnie z kolegą z ławki została ukarana kilkugodzinnym siedzeniem w osobnej sali za… homofobię. Dzieci miały rzekomo stwierdzić m.in., że „LGBT jest głupie”. W dodatku 10-letnia Kaysey za swoją „nienawiść do LGBT” została ukarana 5-dniowym zawieszeniem w prawach ucznia.

 

Po tym jak sprawa została nagłośniona, dziewczynka udzieliła wywiad serwisowi „Christian Concern”. Opowiada w nim, że jej rówieśnicy „właśnie przez takie zajęcia stają się niepewni swojej płci i orientacji seksualnej”. – Wcześniej tak nie było. Zanim się dowiedzieli, czym jest LGBT, byli pewni tego jakiej są płci. Teraz dzieci są niepewne czy są chłopcem, dziewczynką, a także biseksualne czy homoseksualne – mówiła Kaysey.

 

Dzieci patrzą w lustro i mówią, że nie chcą być dłużej tą osobą. Nawet 4-latki słyszą na zajęciach, że to zupełnie w porządku zmienić płeć, a potem twierdzą, że nie chcą być więcej chłopcem czy dziewczynką” – dodała dziewczynka.

 

Słowa uczennicy są potwierdzeniem tego, o czym informują niektóre, bardziej konserwatywne media. W Wielkiej Brytanii bardzo szybko rośnie liczba transseksualnych dzieci. Niedawno informowaliśmy, że rocznie do poradni zgłasza się w tej sprawie 2000 nieletnich, a zgody na hormonalną zmianę płci są wydawane nawet dzieciom, które nie ukończyły 10 lat.

 

Źródło: lifesitenews.com/stoppedofilii.pl

TK


DATA: 2019-07-04 10:04
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
20
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

@ banita Dlaczego ISLAM. A może wujek SAM.
3 miesiące temu / Ryś
 
Dzieci są wrażliwe na prawdę. W baśni Andersena jedynie dziecko potrafiło powiedzieć prawdę, że król jest nagi. Dziecko potrafiło zauważyć, że jego koledzy i koleżanki byli pewni swojej płci, dopóki do szkoły nie przyszedł seksedukator. Dorośli tego nie widzieli bo są owładnięci poprawnością polityczną. Wynika z tego, że mówienie prawdy jest dla LGBT największą zbrodnią.
2 miesiące temu / Chris
 
Przy tego rodzaju selekcji naturalnej na świecie zostaną tylko myślący
2 miesiące temu / Ajot
 
i tego właśnie chce np. prezydent Warszawy Trzaskowski i jego koleżanka z Gdańska
3 miesiące temu / TOR
 
Na moje oko dziewczynka zwyczajnie nie chciała brać udziału w szerzeniu patologii. Nie wiem co to ma wspólnego z homofobią. Co innego akceptować osoby o odmiennej orientacji seksualnej, a co innego eksperymenty na dzieciach mające na celu wypaczenie albo zachwianie tożsamości. To jest hodowla potencjalnych samobójców.
3 miesiące temu / AniaK
 
To co robi się na zachodzie to się w głowie nie mieści, odchodzi się od wiary katolickiej i ludzie tacy są wykolejeni umysłowo a szatan robi resztę no cóż trzeba z tym żyć i za nich się modlić
3 miesiące temu / Swój
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.