DZIŚ JEST:   29   MARCA   2020 r.

V Niedziela Wielkiego Postu
Św. Stefan IX, papież
Św. Bertold, kapłan
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Wraca :Nowe: ,jeszcze bardziej nikczemne, ale Europa wita to z entuzjazmem, widząc w tym przepowiadany przed laty Nieuchronny Postęp Ludzkości. Wielu się cieszy ,że KULTURA już dzisiaj nie jest nikomu potrzebna . Wystarczy dużo żarcia i plugawe igrzyska .
9 miesięcy temu / Marko
 
Panie pośle 30 maja w tvp stwierdził pan że nie widzi pan żadnego zauważenia obrazu Matki Bożej przyklejając na vc mam propozycję by pan na deskę klozetową przyklejł zdjęcie twojej matki puzniej siadał i swoje sprawy załatwiał
9 miesięcy temu / Andrzej
 
Poseł Mieszkowski ma szczęście,że Bóg jest miłosierny i do ostatniej chwili życia będzie mu dane odkupić swe winy , dzięki temu miłosierdziu. Jeśli się opamięta to uratuje swą duszę , a jeśli nie to wiadomo.
11 miesięcy temu / Zb.
 
Jeszcze kilka słów o panie Mieszkowskim. Kilka razy oglądałem programy publicystyczne, w których brał udział jako gość zaproszony, ekspert od wszystkiego, "artysta" - polityk Mieszkowski. Nie miał nic mądrego do powiedzenia, wypowiadał "okrągłe" słówka w aureoli polit-poprawnej nowomowy, żenujący poziom umysłowy. Ten pan nie zasługuje żadną miarą, na to ażeby mu poświęcać miejsce na katolickim portalu internetowym.
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
Pan Mieszkowski od kiedy przestał być dyrektorem Teatru Polskiego we Wrocławiu, to chce na "siłę" zaistnieć w przestrzeni publicznej.Podejrzewam że wszystko z tego, że okazało się, że ów pan nie może startować w konkursie na stanowisko dyrektora Teatru Polskiego skończyła mu się kadencja albowiem nie ma odpowiedniego wykształcenia mało tego,że nie ma kierunkowego to w ogóle nie ma wyższego . Niewyobrażalne, nieuk był przez wiele lat dyrektorem poważnej instytucji i przez swoją niekompetencję doprowadził ją na skraj bankructwa. Ale realizował program "awangardowy" - antykulturowy - dlatego był hołubiony przez postępowego prezydenta Wrocławia jak i samorząd wojewódzki. Gdy to "dyrektowanie" się skończyło to nie chciał znaleźć się w niebycie i stał się politykiem. Politykiem tak samo uzdolnionym jakim był dyrektorem oraz "artystą" od i do niczego.Chce szokować bo on tylko to potrafi, więc pcha się na afisz, wszędzie tam, gdzie ma miejsce hucpa pod nazwą "sztuka"
ponad 1 rok temu / Druh Ryszard
 
DOŚĆ TEGO !
ponad 1 rok temu / mizar
 
@Jerzyk Poseł Mieszkowski może chce muzułmańskiej Polski, bo jest za przyjmowaniem muzułmańskich uchodźców.
ponad 1 rok temu / trooper
 
Niemiecki hakowany Krzyż oczywista profanacja wzorowana na wystroju świątyni diabla w Pergamonie,przechowywanej w drezdeńskim Muzeum Pergamon. Czym zatem są Krzyże na mszalnych ornatach przywiezionych przez księży jako pamiątkowe podarunki ze światowych dni młodzieży w Panamie.Czy nie powinno być zakazane używanie ich z powodu drwin z Krzyża?
ponad 1 rok temu / stan
 
@Jerzyk nie rozumiem. chcesz straszyć islamem jak Babą Jagą? Jeszcze niedawno to pohańcy bali się Chrześcijan, a zwłaszcza w Europie, serio serio. I to jacyś chrześcijanie powinni ,na uboczu, przekonać takiego mieszewskiego i innych iż żle czynią
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
ten malunek, ta ,,sztuka,, to jakaś zagadka dla dzieci z przedszkola? Przesuń dwie zapałki i zrób dwa kwadraty abo cuś? A tam ,,buża muskuf,, ?
ponad 1 rok temu / szpulas11
 
Każda krytyka LGBt będzie atakiem nienawiści i homofobią. Z drugiej strony każda ohyda wymierzona w kościół jest sztuką.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
Mieszkowski ma szczęście, że nie żyje w muzułmańskim kraju, bo wiemy jak by się to dla niego skończyło.
ponad 1 rok temu / Jerzyk
 
a Kuria Warszawska jak zwykle milczy !
ponad 1 rok temu / retro
 
Tak prosto myśląc: nie można szerzyć faszyzmu, a tu obraża się katolików i... upublicznia symbol faszystowski. Nie można propagować komunizmu a tu zamiast ul. Prezydenta Kaczyńskiego... armii ludowej. O programie w szkołach decyduje MEN a tu się okazuje że... trzaskowski. Za kradzież batona areszt a tu rozkradli pół Warszawy i ... nikt nie siedzi. Za głupi jestem na to wszystko :
ponad 1 rok temu / rrozan
 
Biedni ludzie.
ponad 1 rok temu / mario
 
Wariatka bezbożna, a nie artstka. Kto coś takiego wystawia? I kto na wystawę wpuszcza?
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Poseł M. jest wyjątkowym dnem intelektualnym. Szkoda słów. A co do profanacji, zawsze mówię: jak tacy odważni, to niech z gwiazdą dawida pofiglują arytystycznie, tudzież z wizerunkiem Mahometa. Tchórze, tchórze, po trzykroć tchórze. Wiedzą, że chrześcijanie im gardeł nie poderżną i o anty-coś tam nie oskarżą, tyko będą się modlić o nawrócenie i Miłosierdzie Boże. Niniejszym oczywiście namawiam do modlitwy za nich.
ponad 1 rok temu / JSK
 
OK już znamy co zrobili ... i co dalej pocznie PiS z tym prześladowaniem większości społeczeństwa Polaków pod nazwą Chrześcijanie !!?? Jak na razie PiS ochrania lepiej ideologów LGBT niż poganie tuska !
ponad 1 rok temu / Jack Em
 
Zło chętnie karmi głupotę - to jest fantastyczne narzędzie dla zła. Dlatego Kościół ustanowiony przez Chrystusa musi wypełniać misję nauczycielską, to jest zasadniczy cel Kościoła Powszechnego ? zaraz po głoszeniu Dobrej Nowiny i udzielaniu Sakramentów. A tego właśnie ostatnio dramatycznie zabrakło. Straszny czas zaczął się praktycznie natychmiast po śmierci Jana Pawła II. Jakby puściły jakieś potężne hamulce. Trzeba się modlić i porządnie żyć. Nic więcej pojedynczy człowiek nie może zrobić, chyba że jest lewakiem albo innym postępowcem.
ponad 1 rok temu / PM
 
Dziś "artystą" może być każdy, kto publicznie daje wyraz swojej niedojrzałości emocjonalno-intelektualnej. Taka "sztuka".
ponad 1 rok temu / sp
 
Niech się idą leczyć na głowę! Bo będzie za późno.
ponad 1 rok temu / Gosc
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.