Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

[VIDEO] Pogańska figurka ląduje w Tybrze


Odtwórz w YouTube
 

Jak to się stało, że pogańska figurka trafiła do kościoła a potem do Tybru? – prosto z Watykanu opowiada o tym Krystian Kratiuk.


DATA: 2019-11-05 14:23:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

W czym problem? Matka-Ziemia spotkała się z Matką-Wodą...
8 miesięcy temu / Frondo z Krainy
 
Super ! Podziękowania dla mających odwagę PRZECIWSTAWIĆ SIE BLUŹNIERCOM. Panie RED. Kratiuk prośba o nagranie rozmowy z Biskupami Kościoła Bizantyjskiego , którzy ogłosili heretykiem Biskupa Rzymu Bergollio . Mamy Kościół RÓŻNORODNYCH PRAWD i KOLORÓW TĘCZY z czego wszyscy wierni p. Franciszkowi się cieszą i co PODZIWIAJĄ. Zatem posłuchajmy co maja do powiedzenia Biskupi Bizantyjscy. Dlaczego na bieżąco informujecie co powiedział i zrobił jakiś biskup modernista heretyk z Niemiec albo x. James od wspólnot homosex. w Rzymie a NIE piszecie o Biskupach tradycyjnych i ortodoksyjnych - tępionych i prześladowanych. Może ktoś ma wiedzę o ortodoks. Greckich Mnichach ze Świętej Góry Athos ? Czy ich WYPĘDZONO ?
8 miesięcy temu / iskierka
 
Poodwracali ławki wokół łódki a plecami do tabernakulum, ołtarza, krzyża, św. figur i obrazów. Tym samym, Pan Jezus "poszedł w odstawkę" a ludzie modły ślą do łódki, w której zauważyłem bodaj szczypiorek i miski z jakimś płynem - może to woda z Amazonki? Oto najcelniejsze podsumowanie pana Krystiana: "Proszę Państwa, oto stan Kościoła z dzisiaj".
8 miesięcy temu / Ireneusz
 
Paka mama skoczyla sobie do rzeki. No to niech sobie tam siedzi. Ona nie ma miejsca w kosciele. Zgnije I zapomnimy o niej.
8 miesięcy temu / Jaszczurka
 
@Marynarz: głosi Pan herezję indyferentyzmu. "Zbawiciel powiada J 4,23 'prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie'. Bóg jest samą prawdą, więc nie może się zgodzić na to, aby Mu fałszywą cześć oddawano. Co więcej, religia fałszywa nie jest religią, ale bezbożnością, szydzeniem z Boga i bluźnierstwem. Przypisywanie Bogu jakichś złych uczynków, odmawianie Mu doskonałości, wymyślanie nowych prawd moralnych, uznawanie występku za cnotę, posługiwanie się obrzędami zabobonnymi itd. co wszystko znajdujemy w fałszywych religiach, nie jest zaiste czcią należną Bogu. Jeżeli Bóg objawił jakąś religię ludziom i jakieś obrzędy przepisał, natenczas tylko ta cześć, Mu oddawana, jest prawdziwą i jedynie ta religia Jemu się podoba. Kto Go czci inaczej, już Mu czci nie oddaje, ale Go obraża" - Ks. J. Tylka, "Dogmatyka katolicka. Część ogólna", 1900. Pismo Święte mówi, że poganie czczący bożki oddają cześć demonom.
8 miesięcy temu / M.
 
Smutne to video. Bogu jest obojętne pod jakim symbolem sobie Go wyobrażamy. Liczy się wiara w Jedynago. A fakt, że tam nad Amazonką w ogóle w Boga wierzą napawa większym optymizmem niż spacer po metropoliach Europy.
8 miesięcy temu / Marynarz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 144 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.