Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   MAJA   2020 r.

Św. Grzegorza VII
Św. Bedy Czcigodnego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

(VIDEO) Marsz dla Życia i Rodziny: za normalnością, przeciwko demoralizacji!


Odtwórz w YouTube
 

Jak co roku, już po raz XIV na ulicach stolicy: radośnie, świątecznie, rodzinnie! Tak manifestowaliśmy przywiązanie do naszych najważniejszych wartości. Obejrzyj minireportaż z Marszu dla Życia i Rodziny, który odbył się w niedzielę 9 czerwca 2019 roku.


DATA: 2019-08-21 16:05:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@ala wilk Kobiety, które ograniczają ilość dzieci nie przekażą swoich genów, które pośrednio do tej małodzietności doprowadziły. Tak choroba psychiczna, jaką jest antynatalizm, zacznie powoli zanikać. Oczywiście przed jej wyplenieniem będą nas bronić reżymy totalitarne, które małym dziewczynkom tę chorobę będą zaszczepiać w szkołach. Do czasu. A co do prawodawstwa ZSRS itp. krajów, to w tych krajach nielegalne było również prywatne mordersto. Czy w związku z tym, by odciąć się od tych reżymów, zrobimy i tutaj na opak i zalegalizujemy je? My wiemy, że po części zalegalizowano je w postaci aborcji oraz eutanazji, ale to nie wyczerpuje sprawy.
11 miesięcy temu / aaa
 
Dlaczego ci ludzie muszą się tak obnosić ze swoją orientacją? Niech robią sobie co chcą, ale w domu, a nie na ulichach.
11 miesięcy temu / Dx2ta
 
bez przesady. Homoseksualizm był nielegalny w ZSRS, III Rzeszy i PRL. Nie bierzmy przykładu z tych krajów.
11 miesięcy temu / ala wilk
 
Kobiety powinny móc pracować na pół-etatu lub mniej.
11 miesięcy temu / Obywatel
 
Trzeba domagać się kryminalizacji wszyatkich innych zachowań poza heteroseksualizmam reproduktywnym i całkowitą abstynencją. Są to dwie akceptowalne postawy i żadnej innej! Nacisk trzeba kłaść na promocję postaw pro-reprodukcyjnych, tak aby model rodziny 2+1 został zastąpiony modelem 2+3 lub więcej.
11 miesięcy temu / Izydor Oracz
 
A jaki parytet?
11 miesięcy temu / @alawilk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 139 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.