DZIŚ JEST:   17   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@ala wilk Kobiety, które ograniczają ilość dzieci nie przekażą swoich genów, które pośrednio do tej małodzietności doprowadziły. Tak choroba psychiczna, jaką jest antynatalizm, zacznie powoli zanikać. Oczywiście przed jej wyplenieniem będą nas bronić reżymy totalitarne, które małym dziewczynkom tę chorobę będą zaszczepiać w szkołach. Do czasu. A co do prawodawstwa ZSRS itp. krajów, to w tych krajach nielegalne było również prywatne mordersto. Czy w związku z tym, by odciąć się od tych reżymów, zrobimy i tutaj na opak i zalegalizujemy je? My wiemy, że po części zalegalizowano je w postaci aborcji oraz eutanazji, ale to nie wyczerpuje sprawy.
4 miesiące temu / aaa
 
Dlaczego ci ludzie muszą się tak obnosić ze swoją orientacją? Niech robią sobie co chcą, ale w domu, a nie na ulichach.
4 miesiące temu / Dx2ta
 
bez przesady. Homoseksualizm był nielegalny w ZSRS, III Rzeszy i PRL. Nie bierzmy przykładu z tych krajów.
4 miesiące temu / ala wilk
 
Kobiety powinny móc pracować na pół-etatu lub mniej.
4 miesiące temu / Obywatel
 
Trzeba domagać się kryminalizacji wszyatkich innych zachowań poza heteroseksualizmam reproduktywnym i całkowitą abstynencją. Są to dwie akceptowalne postawy i żadnej innej! Nacisk trzeba kłaść na promocję postaw pro-reprodukcyjnych, tak aby model rodziny 2+1 został zastąpiony modelem 2+3 lub więcej.
4 miesiące temu / Izydor Oracz
 
A jaki parytet?
4 miesiące temu / @alawilk
 
Chodzi o to że kobiety które idą na studia rodzą mniej dzieci.
4 miesiące temu / ala wilk
 
Chciałbym żebyś zapamiętała Pierwszą Tajemnicę Radosną,pokochałaś ofiarowałaś.I licząc się z nieważeniem miałaś odwagę urodzić bo zaufałaś. Wiele Zakonów Żeńskich otwarło "Okno Życia". Nie proszę Cię żebyś "Poczęte" wychowała,proszę Cię żebyś nie zabiła,donosiła i urodziła.Proszę Cię zaufaj jeśli w troskliwość Boga nie wierzyszzaufaj nam!. Wesprzemy "Okna Życia",wychowamy wirtualnie Twoje dziecko,choć wielu mogących zostawiło Cię samą sobie.Bo my choć już przed "odlotem z tej ziemi",nie zostawimy Cię samą sobie!. Jeśli nam zaufasz "Duchowa Adopcja Dzieciątka Poczętego" ocalisz siebie!.Ja liczę na Ciebie! :
4 miesiące temu / taki sobie
 
Dlaczego takie demoralizujące działania nie są ścigane z urzędu?
4 miesiące temu / Andrzej Polak
 
jest coś pięknego w zamyśle Pana Boga.Choć w swoim zamyśle na początku stworzył 'człowieka" mężczyzną i dał mu im ziemię z wraz z innym stworzeniem pod panowanie,Adam poznał akt "rodzenia".Jestem niemal pewien że pierwszy mężczyzna mając kontakt z osobowym Bogiem,widział Ojca Syna i czuł obecność Ducha Świętego .Ten moment poznania jest cudowną tajemnicą Trój Jedynego w Jedności i biednego stworzenia Adama - Wielki Tata ma Syna,a ja nie :..nie nie będę się czepiał pań,są piękne "na wejrzeniu" jak "jabłko na Drzewie Życia",proszę Jesteście,cudowne,czasem rozkoszne,kochacie najpierw dając wszystko co macie o ofiarowania,a później medytując płaczecie!. My biedne chłopy "zauroczeni urodą",liczymy na pierwszą cudowną,i nigdzie niepowtarzalną miłością do zgonu!.I po cholerę było to jabłko?
4 miesiące temu / taki sobie
 
NASZE Polskie wybory ANTYKOMUNISTYCZNE
4 miesiące temu / Wiedzon
 
@Ala Wilk - a co? Sama jesteś za głupia na studia i innym zabraniasz z zazdrości?
4 miesiące temu / Chordad
 
Trzeba rozważyć ograniczenie liczby studiujących kobiet wzorem Iranu. Dziś w Polsce na studia idzie 80% kobiet, w PRLu szło 20%.
4 miesiące temu / ala wilk
 
piękne,większość młodych ludzi!,to jest właśnie Patrio!,dzięki za relację :
4 miesiące temu / taki sobie
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.