DZIŚ JEST:   20   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

XXIX Niedziela zwykła
Św. Jana Kantego
Bł. Jakuba Kerna
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Można byłoby pogodzić się z zasadą, że "...każdy wybiera SWOJĄ drogę w życiu..." w odnoszenie także w ustosunkowaniu do członków LGBT-owców, gdyby polityk-ani pewnych koalicji i bloków nie wykorzystywali odmienność tych osób w swoich politycznych metodach jako narzędzie!!! Cała wina leży na tych, kto pomaga zboczeńcom wznosić się na tron władzy i narzucać innym swoje "widzenie" świata,a tym bardziej niszczyć kulturę i tradycje innych narodowości,tym bardziej narodów innych państw ... To NIE JEST NORMALNE kiedy pewny menedżer, aktynie praktykujący "nietradycyjnych poglądów seksualnych" pod pretekstem użalenia się do tresowanych zwierząt zabrania wjazd do miasta cyrku. Chce się zapytać tego litości-wca, w jaki sposób on pozyskuje i "bierze" nowych i nowych partnerów, w jaki sposób odnawia swój park partnerski, czy nie używa metod tresury ?
1 dzień temu / Janina
 
Tak, LGBT jest nową siłą ewolucji poglądów na kulturowe życie społeczeństw światowych.Tych zmian się nie uniknie wbrew wszelkim przeciwnościom.Już nawet Kościół zmniejszył emocjonalność w tej materii zauważając daremny wysiłek.Walka słabnie.
1 dzień temu / nn
 
Tak trzymać Panie Profesorze.Jesteśmy z PANEM.Jest Pan WIELKI.
7 dni temu / stanislaw
 
Ideolodzy lgbt nie mają żadnych argumentów! ŻADNYCH! Dlatego jedyną ich bronią jest cenzura, zastraszanie i prześladowania opozycji. Muszą prawdę nazwać homofobią i mową nienawiści. Muszą normalność nazwać ciemnogrodem. Muszą prawdę wyśmiać, nazywając ją nienawiścią. Starsi pamiętają PRL. Mamy dziś tęczowy odpowiednik PRL
8 dni temu / j.ankos
 
@nn: ideologia LGBT ".. To jest nowa siła ewolucji." ?! A nie DESTRUKCJI, DEFORMACJI I SAMOZNISZCZENIA !?
10 dni temu / mruk
 
Czyżby profesor Nalaskowski zamierza być agitatorem wrogości do ideologii LGBT, która zmienia poglądy na całym świeci wbrew wszelkim przeciwnością. Jest to jeden z nowych poglądów człowieka.To jest nowa siła ewolucji.
14 dni temu / nn
 
Brawo. Popieram Profesora.
15 dni temu / alo
 
No szkoda, spóźniłam się z podpisem pod apelem. Muszę częściej zaglądać na wasze strony.
16 dni temu / Arachnida
 
Popiram
17 dni temu / Nick
 
Jestem za profesorem , bo żaden myślący człowiek znających się trochę na biologii żywej istoty nie potrafi klaskać dla zwolenników LGBT. LGBT-CHORA GRUPA LUDZI CHCĄCYCH ZAISTNIEĆ W SPOŁECZEŃSTWIE.
17 dni temu / Artykuł mówi
 
Witam, popieram poglądy Pana Profesora Nalaskowskiego
17 dni temu / Jerzy
 
von od profesora NALASKOWSKIEGO TO CO ON POWIEDZIAŁ WSPIERA MILIONY RODAKÓW
19 dni temu / NORMALNI RODACY
 
Pan prof. Nalaskowski jak najbardziej ma zuasadnioną opinnię, co do ludzi o umyśle zboczonym, odbiegającym od normalności, jaką to BÓG przekazał ludzion do życia na ziemi. LGBT, jest to twór, zdemoralizowanych umysłowo ludzi, których należy nie dopuszczać to wszelkich stanowisk w Państwie, nawet na poziomie Gminy, czy też Sołtysa.
20 dni temu / ANDRZEJ S. LOBR
 
WITAM POZDRAWIAM.P. PROF. Z WIELKI SZACUNKIEM I UZNANIEM POPIERAM PANSKIE POGLĄDY SERDECZNIE POZDRAWIAM . ŻYCZĄC DALSZYCH SUKCESÓW ZAWODOWYCH
20 dni temu / [email protected] gm
 
Homoseksualizm godzi w populację! Nie pomoże 500 i nawet 2000 +. Dwa osobniki jednej płci nie są w stanie się rozmnażać! Takie związki godzą w podstawę państwa. Nam trzeba normalnych związków z których rodzą się obywatele podtrzymujący przez pracę istnienie kraju. Niech jadą do krajów które mają nadmiar ludzi i pieniędzy. To co tęczowi robią to zdrada stanu. KK powinien to uwzględniać.
21 dni temu / Lech Andre
 
to co ci przebierancy maja opanowac nasz kraj obrzydliwe od wojny nikt publicznie tego nie czynil niech robia co chca ale my na ulicach ich nie chcemy widziec oni moga wyzywac ublizac im wolno a my jak powiemy ze to sie nam nie podoba to atak na nas to robota zdrajcow spoza panstwa naszego a oni czerpia zyski i sie obnazaja trzebaby zaczac od zrodla po nitce do klebka ja jestem juz stara ale mnamzyciowe doswiadczenie i wiem czym to smierdzi
22 dni temu / poaprotka65
 
?nieszczęśnikami, których dopadła tęczowa zaraza? to nie krytyka tylko chamstwo, to tak jakby ktoś wypowiedział się na temat katolików "chrześcijańska zaraza", chyba też nie chcielibyście żeby taki ktoś uczył wasze dzieci.
23 dni temu / Alan
 
Jedną z cech człowieka powinno być męstwo, którym niewątpliwie wykazał się pan prof. Nalaskowski, za co Go należy cenić i szanować. Nie można tego powiedzieć o panu rektorze, który wykazał się oportunizmem i to chyba jego należało by zawiesić w pełnionych nierzetelnie obowiązkach.
25 dni temu / Shibanyi
 
Pan Profesor jest wyrazicielem opinii mojej rodziny.Dziękuję Panie Profesorze.Pozdrawiam Pana serdecznie.
25 dni temu / Emski
 
Odwaga jest zawsze w cenie a umiłowanie prawdy to nasz święty obowiązek i za to Panu profesorowi pragnę podziękować. Równocześnie widzimy jak komunistyczne sługusy o giętym karku nadal rządzą polską nauką i oświatą.
26 dni temu / prawicowiec
 
Bohater,ktory pokazuje czym jest prawdziwa wolność
26 dni temu / asia
 
W pełni popieram Pana Profesora.Dzięki Bogu,że są odważni ,uczciwi,którzy maja odwagę mówić prawdę.
27 dni temu / Baśka
 
Profesor Nalaskowski jest bohaterem. Tchórze nie mówią prawdy!
27 dni temu / metrios
 
Dziękuję Panu Profesorowi za wspaniałą postawę ,odwagę i wyrażenie w moim imieniu protestu wobec tego,co się w Polsce dzieje .Staję Murem za Panem Profesorem.Iwona Poneta
28 dni temu / Iwona
 
Pan profesor Nalaskowski powiedział prawdę, a za prawdę biją! Konia z rzędem temu, co powiedział prawdę, żeby szybko wsiadł i uciekał!
28 dni temu / Verq
 
Popieram p.profesora.Tak trzymać.
29 dni temu / stas.
 
Popieram postawę Pana Profesora. Protestuję przeciwko wprowadzaniu cenzury, podobnej do tej z czasów PRL
29 dni temu / Polak katolik
 
W pełni popieram Pana Profesora za odwagę i wyrażenie opinii w imieniu wielu ludzi...
1 miesiąc temu / mela
 
popieram
1 miesiąc temu / tommy13
 
Popieram! Odważna obrona podstawowych wartości!
1 miesiąc temu / MarekG
 
prof. Nalaskowski jest wybitnym i odważnym wyznawcą, i obrońcą tradycji polskości. Popieranie go i innych prawicowych intelektualistów jet patriotycznym obowiązkiem Polaka.
1 miesiąc temu / Gerard
 
Chwała ludziom nie bojącym się mówić prawdę. A więc hańba tym co Ich tępią
1 miesiąc temu / sofija
 
Wielki szacunek dla odważnego i mądrego człowieka. Póki wśród inteligencji są prawdziwi Polacy, Ojczyzna nie zginie.
1 miesiąc temu / BMW
 
Popieram! Odważna obrona podstawowych wartości! Wielu zapomniało na czym Polskę zbudowano: Bóg Honor Ojczyzna. Tacy ludzie jak profesor przywracają wiarę w Polskość!
1 miesiąc temu / Katarzyna
 
Chwała ludziom nie bojącym się mówić prawdę. A więc hańba tym co Ich tępią
1 miesiąc temu / Rw
 
To jest po prostu efekt braku lustracji na uczelniach, a także w innych instytucjach. Jak pamiętam PAD obiecywał w 2015 r ogłoszenie zbioru zastrzeżonego. I co? Gdzie on jest? Krótka pamięć?
1 miesiąc temu / A BOBOLA
 
tytuł odnosi się do gwałtu na tradycji, kulturze, dobrych obyczajach. Myślicie tylko o jednym... :
1 miesiąc temu / @@QPAMAQ
 
Popieram
1 miesiąc temu / [email protected]
 
Popieram Pana Profesora trzeba o tym mówić.
1 miesiąc temu / zyzool
 
Uważam, że pracownik nauki ma prawo do swobody wyrażania swoich poglądów tak na uczelni jak i w mediach publicznych, zwłaszcza gdy podejmuje opinii, oceny problemu nie atakując personalnie nikogo. Walka idei, poglądów naukowych z ideologiami ekstremalnymi / lewackimi czy faszystowskimi/ to proces naturalny i służy rozwojowi nauki i życia społecznego.
1 miesiąc temu / Marian Wójcik
 
@QPAMAQ. Nie należę do grona popierających LGBT najłagodniej mówiąc, ale tytuł "Wędrowni gwałciciele" pokazuje, że rzeczonych ludzi za takowych się uznaje - czy prof. Nalaskowski zna wyroki karzące ich za gwałty? Jeśli tak, niech pokaże, kto konkretnie i kogo zgwałcił, jeśli nie, sam dopuszcza się niecnego czynu pomówienia. Poza tym stek obelg nie może być katolicką metodą na walkę z kimkolwiek.
1 miesiąc temu / Hanka
 
Jest sprawą skandaliczną, zawieszenie profesora Uniwersytetu w Toruniu za wyrażenie poglądu w sprawie LGBT. Zwieszony w swoich funkcjach powinien zostać przez Ministra Nauki Gowina Rektor publicznego Uniwersytetu w Toruniu, za łamanie prawa wypowiedzi pracownika nauki, zwłaszcza, że w niej nie szkaluje nikogo lecz wypowiada pogląd w debacie, czASOPIŚMIE DO CZEGO MA PRAWO JAK KAŻDY OBYWATEL RP.
1 miesiąc temu / Mark
 
Wielki szacunek Panie Profesorze Z niecierpliwością czekam na Pana felietony
1 miesiąc temu / patriotka
 
Popieram profesora Nalaskowskiego ?????????????????????Wolność słowa ,o opinii światopoglądowej .Czuję dokładnie tak samo i dziękuję Profesorowi za wypowiedź
1 miesiąc temu / Kasik 54
 
Szanowny Panie Profesorze Gratuluję odwagi. Jest Pan Olbrzymem.
1 miesiąc temu / Zyndram z Solni
 
Popieram Pana Profesora. Nie godzę się na deprawację, szczególnie młodych, na ulicach w sposób powszechny i za zgodą samorządów. A jeśli to ma miejsce żądam prawa do wyrażania mojego poglądu na ten temat. Panu Profesorowi takie prawo się odbiera i robi to przełożony, który ingeruje w Jego prywatne poglądy. Jest to niedopuszczalne jeżeli nasze państwo ma nam gwarantować wolność światopoglądową.
1 miesiąc temu / Jolanta wykład
 
Mój głos w obronie profesora
1 miesiąc temu / Wojswi
 
wielki szacun Panie Profeszorze
1 miesiąc temu / matka dzieciom
 
PROFESOR MA RACJE W STU PROCENTACH NALEŻY STANĄĆ W OBRONIE PRAWDY
1 miesiąc temu / DJAGNOZA
 
oczywiście ,nie chodzi o to co ,tylko jak
1 miesiąc temu / ewa do student
 
prof. Nalaskowski stoi w obronie prawdy. Hańba dla Rektora Uniwersytetu Toruńskiego.
1 miesiąc temu / stajem
 
Chcę podpisać ten apel, gdzie go otworzyć
1 miesiąc temu / dm
 
Niestety nasze akademickie środowisko jest zastraszone, pełne miernot i wciąż funkcjonuje w nim feudalna struktura. Dlatego nie dziwi mnie, że nikt na Jego uczelni nie protestuje. Sami jesteśmy sobie winni. Przez lata przemycano różne przepisy, które w końcu stworzyły uczelniany kanon. Ów "kanon" jest ściśle wzorowany na sowieckich praktykach "inżynierii społecznej" w celu ukształtowania współczesnego Pawki Morozowa. Jutro dzieci będą donosić na rodziców, że nie tolerują lgbt. W Szwecji taki obłęd już funkcjonuje. Tak więć najpodlejszą role w tym wszystkim odegrał Rektor UMK, ponieważ to on powinien być pierwszym, który broni PRAWDZIWYCH WARTOŚCI HUMANISTYCZNYCH, a także wolności słowa swoich profesorów. Inaczej- tak jak w tym wypadku- jest to tylko potulny funkcjonariusz, nadzorca, treser.
1 miesiąc temu / dr Kakenbush
 
I to ma być uniwersytet?! kogo oni tam kształcą? i ci niby profesorowie śmią mówić o wolności słowa i wypowiedzi a przez jakąś histeryczkę Wielgusową swojego kolegę uciszają?!Hańba że ci którzy powinni stać po stronie zdrowego rozsądku tym zdrowym rozsądkiem się nie odznaczają biedna młodzież będzie przekształcona a nie wykształcona na "polityczną poprawność" Nikt nie ma prawa-zwłaszcza bluźniercy i ludzie wynaturzeni-uciszać wolnego człowieka do jego wypowiedzi,my mówimy cenzurze homopropagandowej i poprawności politycznej NIE! zło nie tylko należy nazwać po imieniu ale jest to obowiązek każdej zdrowo myślącej osoby więc nie tylko wierzącej jest to po prostu obowiązek MORALNY!
1 miesiąc temu / Ewa Sirko
 
Takich profesorów Polsce potrzebuje! Prawdziwy nauczyciel akademicki który wie co to rodzina!
1 miesiąc temu / mieczyslawkulas
 
Pan Profesor Na Laskowski stoi po stronie PRAWDY.
1 miesiąc temu / [email protected]
 
Jeśli wypowiedzenie swojej opinii na dany temat jest karane zawieszeniem w pracy tylko dlatego, ze to się nie podoba mniejszości,faktem niezaprzeczalnym jest iż tęczowe towarzystwo nie tylko w Polsce ale na całym świecie stanowi mniejszość,to przepraszam za wyrażenie - do d..y z taka demokracja. To slowo jest ,obecnie, nadużywane do manipulacji politycznych w celu osiągnięcia własnych korzysci. Prawdziwa demokracja jest na kazdym cmentarzu - wszyscy leżą w tych samych wymiarów dołach, w równych rzędach bez względu na to kim byli za życia.
1 miesiąc temu / Alicja
 
@QPAMAQ Nie nazwał on ideologii gwałtem, zastosował to określenie w stosunku do ludzi, wskazuje na to nawet tytuł felietonu, " Wędrowni gwałciciele".
1 miesiąc temu / ollek
 
studenci tak jak uczniowie z Krosna ,życzą sobie żeby wypowiadać swoje zdanie w cywilizowanym języku
1 miesiąc temu / student
 
A GDZIE SĄ STUDENCI Profesora Aleksandra NALASKOWSKIEGO.!!!?? DLACZEGO MILCZYCIE,gdy jakaś zwykła sejmowa i uliczna lewacka bojówkarka Scheuring-Wielgus donosi rektorowi na waszego Profesora,że nie podoba się jej opinia waszego Profesora-Pedagoga i ŻĄDA jego ukarania ?! WSTYD ! - pisze na Twitterze posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.....Święta prawda Pani Profesor, święta prawda.
1 miesiąc temu / Maria
 
Właśnie nauczyciele,Kaplani inni uczący i wychowujacy powinni miec prawo i obowiazek glosic prawde i prostowac w umyslach ludzi.Jeśli picie alkoholu w miejscach publicznych jest niedozwolone bo to oczywiście gorszy.To te parady gorsza po stokroć.To tak jakby wypuścił ludzi ze szpitala psychiatrycznego i pozwolił im robić co chcą.Opamiętania ludzie sluchajacy bądźcie krytyczny nawet jeśli Was to nie dotyczy.Ludzie LGBT są chorzy trzeba im pomóc ale nie gorszac na ulicach innych.Trzeba ukarać tych którzy tych ludzi wykorzystują do nieświadomie walki politycznej.To jest okropne.Wierzę że Pan Bóg sobie z tym poradzi Módlmy się bez odwetu.
1 miesiąc temu / Stefania
 
Słowa pana profesora A. Nalaskowskiego mocne, ale ze wszech miar słuszne. Czcigodny Panie Profesorze dziękuję
1 miesiąc temu / Bożena Drążk
 
OLLEK "Pisanie o kimś,iż jest "gwałcicielem" czytałeś felieton ?? gwałtem nazywa ideologie, która próbuje zawładnąć kolejne miasta i miejsca !!! CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM
1 miesiąc temu / QPAMAQ
 
Wreszcie ktoś ma odwagę powiedzieć i napisac jak jest! LGBT zostańcie w swoich sypialniach i nie narzucajcie większości poglądów mniejszości z problemami natury psychologicznej/psychicznej.
1 miesiąc temu / Domik
 
Jestem z Panem Profesorem. Za miesiąc wszystko się zmieni.
1 miesiąc temu / Zofia
 
Profesor ma racje w tym co mowi i pisze
1 miesiąc temu / kwiatecek
 
W pełni popieram przesłanie zawarte w pańskiej wypowiedzi p.profesorze.
1 miesiąc temu / ja
 
Każdy ma prawo wypowiadania się.
1 miesiąc temu / Maria
 
Prawdopodobnie żaden z popierających tutaj Pana Nalaskowskiego,nie czytała jego felietonu, w którym to,pan Nalaskowski użył słów,które są obraźliwe. Pisanie o kimś,iż jest "gwałcicielem", nie maskując nawet tego przenośnią,jest apedagogiczne. Tym bardziej jest to oburzające,że pan Nalaskowski jest pedagogiem. A jest to funkcja, której rygoru nie można znieść poza murami uczelni, więc pan Nalaskowski w chwili pisania tego tekstu, był także pedagogiem.
1 miesiąc temu / ollek
 
POPIERAM TEGO WYBITNEGO,PRAWDZIWIE POLSKIEGO PROFESORA CALKOWICIE I BEZ ZADNYCH ZASTRZEZEN . WLASNIE TAKICH LUDZI POLSKA PILNIE POTRZEBUJE.
1 miesiąc temu / MOHERCZYNSKI
 
POPIERAM PROFESORA NALASKOWSKIEGO. Studiowałam na UMK i wstyd mi za moją uczelnię. Rektor do zmiany!!!
1 miesiąc temu / JOANNA
 
Profesor Nalaskowski to właściwy człowiek na swoim miejscu,popieram jego pogląd,całym sercem i rozumem jestem przy NIM.To godny pedagog i SKARB na uczelni.
1 miesiąc temu / Prawa
 
nie popieram ludzi na wysokich stanowiskach i wykształconych ani profesorów ani biskupów którzy nie potrafią tak dobrać słów żeby wyrazić się jasno,ale jednocześnie kulturalnie i bez obrażania
1 miesiąc temu / klik
 
Murem za profesorem Nalaskowskim
1 miesiąc temu / Slaw67
 
Moje obawy sie potewierdzily.LGBTQ atakuje mlodziez uniwersytecka w celu zmanipulowania jej bo wiedza ze jest to najprostsza droga do narzucenia nam swojej demagogii zyciowej
1 miesiąc temu / Pulpecior
 
Profesor Aleksander Nalaskowski ma święte prawo do wolności wypowiedzi, zwłaszcza kiedy ratuje normalność i moralność. BRAWO, PANIE PROFESORZE, I DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁĄ POSTAWĘ OBROŃCY !!! !!!! Skandaliczny bolszewicki czyn nienawiści tego rektorka wymaga ostrego sprzeciwu, a nawet zrzucenia owego rektoterrorysty ze stołka !!!!
1 miesiąc temu / Szopen 52
 
Jestem za panem popieram.
1 miesiąc temu / Pietka100
 
Czy to nie najlepszy wniosek ,że nie tylko są do zmiany śędziowie komunistyczni ale "władze uczelni" w Polsce też?
1 miesiąc temu / Hugo
 
Zawieszenie Pana Profesora to swiadectwo cenzury I dyskryminacji.Nie moze byc zgody na takie reakcje wladz panstwowej uczelni.Jak wielu Polakow mowie:Dosc beszczeszczenia swietosci chrzescijanskich I pogardy dla Prawdziwych wartosci zakorzenionych w Polskiej Rodzinie:Mama,Tata+dzieci.
1 miesiąc temu / Slawek Obszansk
 
a czemuż wielbiciel koni arabskich, kurdupelek? wszak koń wielkopolski połkrwi angielskiej ku postury słuszniejszy jest
1 miesiąc temu / szpulas11
 
prześladowany i szczerzący zęby facet ,,no musi iść we polityke
1 miesiąc temu / szpulas11
 
a patrząc ,,jaki pokrzywdzony,, na zdjęciu to pewnikiem nowy szef vszef sejmu
1 miesiąc temu / szpulas11
 
a co do tego jakim człowiekiem jest ten pan Nalaskowski ? coś tam rzucił słowami , komu wiedzieć o CO SIĘ ROZCHODZI?
1 miesiąc temu / szpulas11
 
mimo tego, iż Kopernik był szefem obrony zamku przed niemcami niektórzy propagują iż był folksdojczem???!!!
1 miesiąc temu / szpulas11
 
popieram Pana Profesora Nałskowskiego za odwagę ,prawdę.z przyjemnościa czytam felietony Pana profesora w tygodniku Sieci podpiszę się pod petycją w obronie Pana Profesora
1 miesiąc temu / Lidiai
 
Popieram Pana Profesora
1 miesiąc temu / Barbara
 
W 100% Popieram Pana Profesora
1 miesiąc temu / Ewita
 
W pełni zgadzam się z profesorem. Większość zwolenników LGTB uważam za ludzi chorych psychicznie, których należy przymusowo leczyć, gdyż zagrażają zdrowej części społeczeństw. Dowód? - wystarczy spojrzeć na tę hołotę. Tymczasem z naszych podatków się ich chroni. Niedopuszczalne! Nie zgadzam się, żeby choć 1 grosz był wydawany na ich chorą ideologię!
1 miesiąc temu / Andrzej B.
 
Protestuję przeciwko zawieszeniu prof. Nalaskowskiego w pracy dydaktycznej na UMK! Dlaczego propagatorzy ultralewactwa, np. spod znaku 6-kolorowej fałszywej tęczy chodzą - nie tylko w marszach i paradach, ale również po uniwersyteckich korytarzach - bezkarnie??? Strach żyć w tak opresyjnym państwie... Panie Profesorze Nalaskowski, modlimy się w Pana intencji i w intencji powrotu do rozumu rektora UMK w Toruniu, ale nie tylko... Rektor UAM w Poznaniu też potrzebuje modlitwy o powrót do zdrowego rozsądku.
1 miesiąc temu / est7
 
Dzieki za prawdę Panie Profesorze.Tylko dlaczego jest takich ludzi jak Pan? Co się dzieje
1 miesiąc temu / Marysia
 
Przywrócić Pana Profesora. Żądają tego obywatele. Panie Rektorze Pan jest na pensji Polaków. Proszę przywrócić profesora.
1 miesiąc temu / Magdzia
 
Brawo Panie Profesorze!!! Miliony podzielają Pana zdanie. Nie damy się!
1 miesiąc temu / Jerzy
 
Wspaniały człowiek. Wielki szacunek Panie Profesorze za cały wkład w naukę Ale jeszcze większy za Pana felieton " Wędrowni gwałciciele". Pan broni wartości które popierają większość Polaków. To skandal aby taki człowiek był zawieszony, zamiast wpajac i podtrzymywać tradycyjne wartości studentom, którzy w przyszosci będą odpowiedzialni za wychowanie, kształcenie naszych dzieci. Rektor toruńskiej uczelni powinien podać się do natychmiastowej dymisji.
1 miesiąc temu / Magda
 
Czyżby rektor Uniwersytetu proponuję repetytorium z czasów wczesnego perelowskiego komunizmu - kneblowania ust?
1 miesiąc temu / Barbarella
 
Popieram Pana Profesora
1 miesiąc temu / Maria
 
Popieram pana profesora i podpiszę każda petycję odnośnie niesłusznego zawieszenia profesora Aleksandra Nalaskowskiego w czynnościach uniwersyteckich . Każda uczelnia powinna być apolityczna ,a właśnie akt tejże uczelni okazał po której stronie stoi . Nie mam nic przeciwko LGBT oni byli są i będą ,ale robienie częstokroć wulgarnych ,deprawujących widowisk /marszów uważam za niepotrzebne i jestem przeciwna takim urzędowym zezwoleniom . Prof.A.Nalaskowski ma absolutną racje i prawo do napisania takiego felietonu ,który ma podłoże edukacyjne . Szacunek dla Profesora Aleksandra Nalaskowskiego ,czerwona kartka dla władz uczelni .
1 miesiąc temu / Yola
 
Skandal aby tak prawy czlowiek byl szykanowany A takie górą W glowie śię nie mieśći
1 miesiąc temu / grazyna.dziarsk
 
SKANDALICZNA decyzja rektora uczelni, NIEZGODNA Z KONSTYTUCJĄ!!!
1 miesiąc temu / Ewa
 
Całym sercem popieram profesora A. Nalaskowskiego!!!!
1 miesiąc temu / Anna
 
Całym sercem popieram tezy profesora Aleksandra Nalaskowskiego
1 miesiąc temu / skorpion66
 
Popueram profesora całym sercem.To hańba dla Uniwersytetu. Rektorze komu Ty służysz?
1 miesiąc temu / Dorota
 
Brawo Panie Profesorze Nalaskowski! To obecnego rektora uczelni w grodzie Kopernika trzeba i to niezwłocznie odwołać ze stanowiska i nie dopuścić do pracy z młodzieżą ponieważ on popiera demoralizację, dewiacje i wielkie kłamstwo!! Mikołaj Kopernik - patron tejże uczelni - pisał: "Jak można podziwiać cudny porządek, jakim Bóg nasz kieruje wszechświatem. nie poczuwając się do uporządkowania życia' do zdobywania cnót, do przyznania najpierw i we wszystkich rzeczach Stwórcy, jako źródła wszystkie dobra." Wobec powyższego obecny rektor plami honor UMK!!
1 miesiąc temu / Rodanek
 
Panie prof.Nalaskowski szacunek dla Pana
1 miesiąc temu / Adamek
 
Popieram prof. A. Nalaskowskiego; wreszcie dobra diagnoza - zdefiniowanie rozpierającego się łokciami i nogami ruchu LGBT w żuciu publicznym ale także wkraczającego bezpardonowo do rodziny jako doktryny. A jej celem jest zniszczyć dorobek i porządek chrześcijaństwa. Zniszczyć w ludziach wiarę, nadzieję i miłość. Wprowadzić kompletny chaos, tak że zwykły człowiek nie będzie miał wyboru jak tylko grzęznąć w neopogaństwie i bałwochwalstwie, bo ich bogowie to mściwi i źli dla niepoddających się wpływom nowoczesności
1 miesiąc temu / gość
 
Każdy ma prawo do wyrażania poglądów ... równość dla słowa ... popieram p.Profesora ...jeżeli LGBT paraduje ze swoją ?opinia? to i JA i p. Profesor i każdy z nas ma prawo do tego !
1 miesiąc temu / Agnese
 
Każdy ma prawo do wyrażania poglądów ... równość dla słowa ... popieram p.Profesora ...jeżeli LGBT paraduje ze swoją ?opinia? to i JA i p. Profesor i każdy z nas ma prawo do tego !
1 miesiąc temu / Agnese
 
W pełni popieram
1 miesiąc temu / ulka
 
Jestem profesorem pedagogiem i wstyd mi za tego pana
1 miesiąc temu / Rwb
 
Popieram p. Profesora
1 miesiąc temu / Jola
 
Takich, którzy wychowaniem nazywają deprawację, demoralizację, dewiację nie można zatrudniać w żadnym typie szkół. Toruński rektor się ośmieszył! Powinien być zdjęty z funkcji.Potrzebujemy profesorów typu prof. Nalaskowskiego, którzy mają ogromny dorobek naukowy, osobowość, odwagę i są normalni! Panie Profesorze, dziękujemy z całego serca! Solidaryzujemy się z Panem. Mamy nadzieję, że minie czas oceniania nauczycieli wg kilogramów zużytego papieru, elektronicznych KB i "pseudonaukowych rewelacji". Fiat Lux! Bóg zapłać! Henryka Kramarz Kraków
1 miesiąc temu / H.K.
 
Popieram pana profesora.
1 miesiąc temu / Ewa
 
LGBT - poza przestrzenią Publiczną ????
1 miesiąc temu / Bandzio
 
Dziś w warszawskiej toalecie, w Parku Żeromskiego, widziałam dwie tęczowe naklejki z MBCzęstochowską,tuż przy desce klozetowej...Odczytuję to jako akt profanacji oraz absolutnie nieodpowiednie zachowanie środowisk LGBT
1 miesiąc temu / Bozena R
 
Tytuł apelu to jakieś nieporozumienie. Przecież owa ,,wolność światopoglądowa,, daje o sobie znać w sposób niezwykle wyrazisty, a są to owe gejowskie marsze LGBT. Ja bym podpisała apel pod hasłem: ,,w obronie katolickiego ładu moralnego i prawości moralnej, przeciwko dewiacjom,,. Ubolewam jednak nad represjami względem Pana Profesora i protestuję przeciwko temu.
1 miesiąc temu / Weronika
 
Popieram pana profesora.
1 miesiąc temu / grastek
 
Popieram Pana profesora
1 miesiąc temu / Teresa Rodzen
 
Popieram pana profesora.On zna Polskę
1 miesiąc temu / Stelmasiak
 
Niekoniecznie jest to sprawa wyłącznie kościoła. Jest to problem etyki i moralności, które dotyczą wszystkich, niezależnie od religii. Z drugiej strony, żadna religia nie popiera ideologii LGBT, która jest "plugawa" i obrzydliwa i niepasująca do człowieczeństwa. Dla ateistów jest również nie do przyjęcia. Brawo Profesorze Nalaskowski !
1 miesiąc temu / Moonlight
 
protestuje orzeciwko zawieszeniu Pana Profesora gdzie demokracja i wolnosc slowa ?
1 miesiąc temu / Mla
 
Każdy ma prawo wyraźnie swoich poglądów
1 miesiąc temu / Podróżnik
 
Najcenniejszy felieton jaki czytałam. Sama PRAWDA!!!!!!
1 miesiąc temu / Elst2008
 
Ma rację. popieram
1 miesiąc temu / AMC
 
Popieram bezwzględnie Pana profesora!
1 miesiąc temu / |Vojtek Zienowi
 
Jestem w pełni za poglądami profesora i potępiam propagowanie zboczonych idei poprzez marsze równości itp
1 miesiąc temu / Januszziobro341
 
Profesor Hartmann z UJ od wielu wielu miesza z błotem Ludzi przeciwnych lewicowym pomysłom " uzdrowienia" Polski NIK z władz Uczelni poważnie nie zareagował Nawet gdyby został skazany za kazirodztwo...
1 miesiąc temu / Trolekpotworek
 
Bronić PANA PROFESORA
1 miesiąc temu / Malutki
 
Jak widać, daje się to zauważyć,że Kościół w Polsce czuje się zagrożony ideologią LGBT,dlatego tak walczy o swoją dominacje w społeczeństwie.Coraz bardziej ubywa wiernych.Z tym Kościół nie może sobie poradzić.
1 miesiąc temu / nn
 
chciałem zapytać na podstawie jakiego przepisu rektor uniwersytetu toruńskiego zwolnił czy wyrzucił czy pozbył się czy obronił własną głowę czy swój światopogląd czy stołek uczelniany iotoczenie które panu profesorowi sprzyja iczy w ogóle zastanowił się nad tym co po prostu zrobił.i w ogólności nie mieści się to w mojej głowie że miasto kopernika nie podpowiedziało że cos z pana decyzją jest nie tak za co i poco i z jakiego powodu pan rektor to uczynił bulwersuje mnie to to za mało powiedziane jeśli nawet pan rektor ma inny myślowy punkt widzenia to itak wtym co powiedział pan profesor musi zgodzić się ztym że treść myslowa ma sens i normalność wypowiedzi pana profesora aleksandra nalaskowskiego więc po co pan rektor tak uczynił. gdzie tu sens i logika co było złe i niewłaściwe w wypowiedzi pana profesora nalaskowskiego ja tu nie widzę nic złego wręcz należy się pochwała i inteligentne wyróżnienie pana profesora za odwagęi światło myślowe co pan zrobił panie....
1 miesiąc temu / roma
 
Popieram prof.Nalaskowskiego!
1 miesiąc temu / wbr
 
Popieram Pana Profesora.
1 miesiąc temu / [email protected]
 
Popieram P Profesora
1 miesiąc temu / Xxx
 
Publikują go nawet w Izraelu. Musi byc naprawdę wybitny ;
1 miesiąc temu / mora
 
Popieram profesora, zboczeńcom głośne NIE!!!!!
1 miesiąc temu / Jan
 
Popieram pana profesora i ogarnia mnie smutek gdy widzę jak Polska nauka się dewaluuje. Odważnych naukowców takich jak pan profesor Nalaskowski potrzeba może inni się odważą szukać i bronić Prawdy
1 miesiąc temu / Krysks
 
Pana Profesora popieram. Gdzie jest apel do podpisania? Adresatem musiałby być chyba minister szkolnictwa. Komentarz Tytusa popieram.
1 miesiąc temu / vera
 
Niedopuszczalne jest gwałcenie wolności słowa! Pan Profesor miał święte prawo wypowiedzieć się właśnie tak, jak czuję i jak czują miliony Polaków!!!
1 miesiąc temu / [email protected]
 
Profesor Nalaskowski jest prawym człowiekiem nie można dopuścić do wymierzania przedszkolnych kar za prawdę oczywistą.
1 miesiąc temu / Zbigun
 
Dosc neomarksistow w szkolnictwie polskim,ktorzy niszcza polskich patriotow..
1 miesiąc temu / Warszawiak
 
Vealario, ale udało się przeczytać ten konkretny felieton, czy tylko to, co GazWyb podała do wierzenia?
1 miesiąc temu / Adrian
 
Zgadzam się z wpisem Tytusa. A pana profesora popieram.
1 miesiąc temu / Brad
 
Podobna sytuacja miała miejsce na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Wykładowca - socjolog została zgłoszona przez studentów, że powiedziała prawdę m.in o antykoncepcji, że naturalna rodzina to mężczyzna i kobieta itp. Coraz gorzej !!!
1 miesiąc temu / Gość
 
Do końca,lat 80.XX wieku warunkiem uzyskania stanowiska,asystenta było wstąpienie do PZPR. Do dziś kierownicze funkcie w uniwersyteteach pelnią "byli" wierni.
1 miesiąc temu / Zbigniew
 
pan minister szkolnictwa wyższego winien odwołać rektora UMK i po problemie.
1 miesiąc temu / marek
 
Popieram profesora.Dobrze że są ludzie którzy mają odwagę bronić nasz kraj przed ta zarazą. Dziękuję Panie profesorze.A Uniwersytet niech się wstydzi
1 miesiąc temu / Ola
 
Święte słowa profesora.
1 miesiąc temu / Pontonszos
 
Os kiedy mniejszość zboczonych chce nażucić swoje poglądy większości polaków ? Preczz lewackim pomiotem i zboczeńcami popieram profesora i wolność słowa !!!!!
1 miesiąc temu / Jan
 
Pan profesor jest super gość, lumpen proletariatu nie popieram
1 miesiąc temu / Demehat
 
Popieram Pana Profesora,
1 miesiąc temu / 144
 
zasada -im wyższe wykształcenie -tym szersze horyzonty,u nas się nie sprawdza
1 miesiąc temu / ewa
 
Popieram Pana Profesora
1 miesiąc temu / Edek
 
Popieram Pana Profesora. Hańba dla tego uniwersytetu.
1 miesiąc temu / Wp.pl.dan.
 
Właściwa postawa profesora została naruszona przez rektora, którego przerosła piastowana funkcja. Wartości cywilizowanego świata oparte na prawie rzymskim, demokracji ateńskiej i kulturze chrześcijańskiej nie mogą być zakłócane przez ideologie gender spychające człowieka w niebyt. Popieram profesora.
1 miesiąc temu / Longinus9
 
Wolnosc wypowiedzi podstaea demokracji. W przypadku prof. Nalaskowskiego to jesz niedopuszczalna cenzura i atak na demokracje. Popieram Pana peofesora i zadam przywrocenia go do pracy jako wykladowcy. To co zrobil Redktor uczelni to hanba. Rektor zlamal prawo i upokorzyl nas ludzi wiary, ktorzy musimy znosic prowokacyjne i antychrzescijanskie hasla homoseksualistow, ktorzy jako mniejszosc maja wieksze prawa niz my katolicy, chrzescijanie. Brawo prof. Nalaskowski????
1 miesiąc temu / Mika
 
Uważam,że P.Prof.to człowiek godny zaufania.Nie obawiałabym sie z nim pracować,bo dzięki swojej postawie wiem że by mnie nie skrzywdził,nie molestował seksualnie, co może mieć miejsce u innych wykładowców.Może warto sprawdzić przeszłość i zachowania wobec studentów Rektora który zawiesił P.Prof. A pracujac z dziecmi i dla dzieci to wiem ze nie groziła by im pedofilia z jego strony.
1 miesiąc temu / Anka
 
Bardzo ładnie, ale... apele do wszelkich władz mają małe znaczenie - są brane pod uwagę lub nie w zależności od tego czy się to się "władzy" opłaca. A od 1990, gdy do władzy po krótkiej przerwie wrócili Żydzi opłaca się w Polsce pluć na wartości chrześcijańskie, Kościół i wszystko co polskie. Wprost rzuca się w oczy, że żadna polityczna siła nie ma w planach przywrócenia w Polsce wolności słowa i opinii i odebrania prawa do niszczenia wyrokami sądowymi niewygodnych dla nowej/starej żydowskiej rewolucji ludzi. Co gorsza Żydzi zupełnie jawnie szkolą w "muzeum" Polin przedstawicieli wymiaru niesprawiedliwości ze zwalczania "mowy nienawiści, antysemityzmu, ksenofobii" itp. Zupełnie jawnie i bezkarnie działa w Polsce też politologiczno-poprawne Gestapo pod płaszczykiem kilku organizacji NGO, a jeden z liderów Wiosny zapowiada ściganie "homofobów"...Kiedyś pod patronatem Moskwy, dzisiaj UE i USA Żydzi robią z Polaków nawóz historii.
1 miesiąc temu / Tytus
 
Mój kolega,fizyk, był przez kilka kadencji J.M.Rektorem UMK w Toruniu, sądzę, że jednak nie dałby się tak omotać, jak obecny Rektor. Uważam,ze takim uczelniom, jak U.W., U.J, czy tutaj cytowany U.M.K. winno się wstrzymać środki państwowe przynajmniej ich jednostkom organizacyjnym, które prowadzą zajęcia dydaktyczne, i tzw badania naukowe z tzw LGBT itp do czasu ich zaniechania. Ta zaraza, jak słusznie stwierdził Ks. Arcybiskup z Krakowa, nie jest polskiego chowu i szybko zniknie, jak ośrodki, które ją roznoszą, uznają, że im się to nie opłaca. To jest, jak słusznie zauważył prof. Nalazkowski, doktryna wojenna w wojnie ze społeczeństwem. jako żywo przypomina to wojnę kulturową w Chinach pod koniec Mao Tse Tonga niszczono szczególnie ludzi nauki, sztuki. To wtedy "banda czworga", posługując się autorytetem zniedołężniałego chińskiego"Słońca Rewolucji" terroryzowała społeczeństwo, w szczególności za pomocą czerwonejobecnie tęczowej książeczki.
1 miesiąc temu / grlc
 
Jak najbardziej popieram Pana Profesora.
1 miesiąc temu / Widelec
 
Oczywiscie ze popieram
1 miesiąc temu / MR
 
No cóż zwyrodnialcy tego świata ułożyli scenariusz ażeby swoich chronić a niszczyć z wściekłością wszelkie przejawy normalności
1 miesiąc temu / Alfred
 
Zgadzam się z panem prof. Nalaskowskim.
1 miesiąc temu / Zbigniew
 
Popieram postawę Pana profesora.Dosyć dyktatury środowisk LGBT
1 miesiąc temu / Sowa
 
PAN Profesor Nalaskowski, niech Panu PAN BOG blogoslawi. 100% poparcia dla Pana Profesora i gratulacje.
1 miesiąc temu / Jara
 
Murem za profesorem Jest wolnosc slowa w Polsce???? Moze GW przeprosi i sprostuje zmieniony artykol??
1 miesiąc temu / Suletu
 
Popieram Pana Dr.Aleksandra Nasalkowskiego
1 miesiąc temu / Stan
 
Gdzie są inni profesorowie?Co to za naukowiec,który idzie z prądem poprawności politycznej.Oby więcej takich osób,którzy nie są tchórzami,ale mają w sobie odwagę cywilną.Brawo Profesorze Nalaskowski
1 miesiąc temu / Andrzej
 
LGBT połamie sobie zęby w Polsce.Nie ma takiej siły by Polaka zmusić do czegoś siłą.Im bardziej będą wrzeszczeć tym silniejszy będzie opór a najbardziej ucierpią ci o których prawa rzekomo walczą.
1 miesiąc temu / Zbyszek
 
Brawo Panie Profesorze
1 miesiąc temu / Vojo
 
Popieram pana profesora Nalaskowskiego!!!!
1 miesiąc temu / Andrzej
 
Całkowicie zgadzam się z Panem Prof. Nalaskowskim. Miał pełne prawo wyrazić swoją opinie. Proszę o szybkie przywrócenie do pracy. Jakie standardy panują na Uniwersytecie w Toruniu?
1 miesiąc temu / Cindy
 
Popieram Profesora
1 miesiąc temu / Ja37
 
Popieram gorąco!!!!! Dość tego lgbtergdhfg..terroru!!!!
1 miesiąc temu / Gosciówa
 
Murem za profesorem.
1 miesiąc temu / [email protected]
 
Brawo Panie Profesorze.Prawda jest potrzebna po to zeby oczyscic ta stajnie Augiasza pelna zgnilizny moralnej i duchowej.Polacy sa z Panem.
1 miesiąc temu / K.k
 
Popieram profesora
1 miesiąc temu / Ali
 
Popieram Pana profesora!
1 miesiąc temu / Madziak777
 
Dzielny, odważny i mądry profesor- POPIERAM.
1 miesiąc temu / Dorota
 
popieram Pana Prof.Nalaskowskiego
1 miesiąc temu / Helena
 
Popieram Pana profesora Nalaskowskiego ! Panie Rektorze liczę na cofnięcie absurdalnej decyzji
1 miesiąc temu / Grażyna Brodow
 
Popieram prof.Aleksandra Nalaskowskiego
1 miesiąc temu / Bożena
 
Popieram prof. Nalaskowskiego .
1 miesiąc temu / Anna
 
Popieram prof. Nalaskowskiego
1 miesiąc temu / ega
 
A gdzie jest ten APEL, który można podpisać??????????????????
1 miesiąc temu / Maria
 
Profesor ma rację !
1 miesiąc temu / Grześ
 
Popieram Pana prof. Nalaskowskiego.
1 miesiąc temu / jozefbiega
 
Popieram prof.nalaskowsiego ijego opinie wyrażone w felietonie.Jestem za jego powrotem do pracy na Uniwersytecie w Toruniu. dr Jan dukała
1 miesiąc temu / dr Jan dukała
 
Popieram
1 miesiąc temu / Krzysztof
 
Wolność kocham i szanuję! Mamy prawo do głoszenia poglądów!
1 miesiąc temu / mamba
 
Popieram PANA Profesora
1 miesiąc temu / Rozana
 
Popieram Pana profesora Nalaskowskiego
1 miesiąc temu / jozefbiega
 
jestem wdzięczna Panu Profesorowi za odważną postawę w obronie Cywilizacji Życia Michalina Robak
1 miesiąc temu / Michalina
 
Całkowita zgoda, nareszcie budzimy się
1 miesiąc temu / Mika
 
Popieram Pana Profesora jestem przeciw lgbt
1 miesiąc temu / Janusz
 
Dlaczego środowiska LGBT mogą wyrażać swoje poglądy łącznie z pogardą dla wszystkich, którzy myślą inaczej niz oni a każdy, kto nie przyklaskuje tej ideologii jest szykanowany i karany??? O jamiej tolerancji mówimy!??
1 miesiąc temu / Mrówka
 
Haniebna decyzja niegodna Uniwersytetu
1 miesiąc temu / Szym
 
Macie przywrócić Profesora! Prawdę powiedział!
1 miesiąc temu / Ana
 
Skandaliczne posunięcie że strony władz uczelni.
1 miesiąc temu / Sati
 
Skandal, w wolnym kraju nie można mieć swojego zdania. Bronić tego co normalne.
1 miesiąc temu / [email protected]
 
Popieram Pana profesora.
1 miesiąc temu / Elżka
 
Te władze uczelni to mentalnie bliskie temu "uczonemu" ze Szwecji co proponuje zmianę podejścia do kanibalizmu. A swoją drogą ciekawe czasy, że "cretinos" mogą kierować dziś uczelniami.
1 miesiąc temu / Johnny
 
Należy podpisać apel o odwołanie Gowina z tego stanowiska, przez 4 lata tylko biega po mediach i podlizuje się różnym dewiantom, żyje spokojnie i leniwie. Ziobro wziął się ostro do roboty, oczywiście że są na Niego ataki, to też oczywiste ale jak się coś dobrego robi to i są ataki złych ludzi.
1 miesiąc temu / Czesław
 
Popieram profesora w demokracyjnym państwie każdy ma prawo do wypowiedzi.
1 miesiąc temu / Stan
 
Popieram pana profesora zgadzam sie z jego opinia i sprzeciwiam sie zawieszenia jego na uczelni
1 miesiąc temu / Maria
 
Jest Pan wspaniałym człowiekiem,takich ludzi trzeba bronić.
1 miesiąc temu / Orawiec
 
Prof Nalaskowski jest jednym z najmądrzejszych wykładowców!!Wierzę,że nie tylko w Toruniu będzie wykładał ale w innych uniwersytetach!!!!A rektor żalosne
1 miesiąc temu / Hala
 
W całym tym tekście "zapomniano" napisać, że w swoim felietonie prof. Nalaskowski nazwał uczestników marszów równości "wędrownymi gwałcicielami". Ta informacja stawia decyzję władz akademickich w innym świetle.
1 miesiąc temu / velario
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.