DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


jestem pedagogiem z tolerancynymi pogladami ale sukienki dla chlopcow to chyba przesada, czemu niby mialo by to sluzyc
ponad 5 lat temu / pedagog
 
Drodzy rodzice i inni czytelnicy, musicie sobie zdać sprawę, że program ten nie jest jakimś nieporozumieniem lecz strategią wyniszczania demograficznego narodów. Brak mi słów nawet tych wulgarnych na tego typu działanie. Jeżeli są wśród was tacy, którzy wierzą w to, że trzeba uczyć małe dzieci o tym, że chłopak może być dziewczynką a dziewczynka chłopce, że mogą sobie wybrać orientacje seksualną itd. (nie chcę wypisywać tych bezeceństw) niestety z waszej głupoty nikt was nie wyleczy. Do reszty kieruję te słowa: NIE BĄDŹCIE BEZCZYNNI WOBEC TEJ ZBRODNI, KTÓRĄ RZĄD FUNDUJE PSYCHICE WASZYCH DZIECI!!! MACIE OBOWIĄZEK OBRONY OBRONY ICH PRZED TYM ODRAŻAJĄCYM PROGRAMEM I ZBOCZEŃCAMI, KTÓRZY GO PROKLAMUJĄ!
ponad 5 lat temu / O matko
 
Dlatego szczególnie ważne jest więc, by pamiętać, że rodzice nie są do końca tymi, którzy powinni ostatecznie decydować o tym, czy w przedszkolach powinno się pracować na rzecz równouprawnienia, ponieważ często nie posiadają oni fachowej wiedzy na ten temat i sami również kierują się stereotypami. 17 cytat z tego programu:) wychodzi na to ze jako rodzice nie mamy zbyt wiele do powiedzenia...bo sie nie znamy:)
ponad 5 lat temu / wiosenka
 
Chyba autorki tego IDIOTYCZNEGO pomysłu są grubo zakompleksione i chcą coś ugrać kosztem dzieci.
ponad 5 lat temu / zbulwersowana matka
 
"Zachód zrobimy tak zepsutym, że będzie śmierdział" - Willi Münzenberg, przedstawiciel Szkoły Frankfurdzkiej... Żeby dokonać dalszego postępu w ich "spokojnej" rewolucji kulturowej, ale tak byśmy nie poznali ich planów na przyszłość, szkoła zalecała (między innymi): Zachęcanie do rozpadu rodziny. Jedną z głównych idei Szkoły Frankfurckiej było wykorzystanie pomysłu Freuda o "panseksualizmie" ? szukanie przyjemności, eksploatacja różnic między płciami, obalenie tradycyjnych relacji między kobietą i mężczyzną. Sposoby osiągnięcia tego celu: negacja specyficznych ról ojca i matki, odebranie rodzinom, jako pierwszym prawa do edukacji swoich dzieci - zniesienie różnic w edukacji chłopców i dziewczynek - zniesienie wszelkich form męskiej dominacji. Zadeklarowanie, że kobiety są "klasą ciemiężoną", a mężczyźni "ciemiężcami". Michel Foucault "Gouvernementalité - Rządomyślność". Jego analizy i wnioski można potraktować jako punkt wyjścia dzisiejszego gender i neolibera
ponad 5 lat temu / Tiberias
 
"Równościowe przedszkole - Jak uczynić wychowanie przedszkolne wrażliwym na płeć" ------ http://www.bezuprzedzen.org/doc/rownosciowe_przedszkole_program.pdf
ponad 5 lat temu / Tiberias
 
To jest jakaś skrajna aberracja!
ponad 5 lat temu / Sauer
 
Zboczeńcy przygotowywują sobie następny materiał do konsumpcji. Tego ministra edukacji trzeba natychmiast odsunąć od władzy.
ponad 5 lat temu / marekb54
 
Co to, k..., znaczy, "wdraża", niech MEN wskaże osoby decyzyjnie, na poziomie ministerstwa odpowiedzialne za zalewanie tym szambem psychiki dzieciaków, a nie przerzuca odpowiedzialność na dyrektorów przedszkoli!
ponad 5 lat temu / grom
 
Trzeba tworzyć przyparafialne przedszkola.To nowe zadanie dla biskupów.
ponad 5 lat temu / cynik
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.