DZIŚ JEST:   27   LISTOPADA   2020 r.

NMP Cudownego Medalika
Św. Wirgiliusza, biskupa
Św. Józefa Pignatellego
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bez badań naukowych na temat nadwyżek CO2 w atmosferze ziemskiej, nie powinno się brać pod uwagę żadnej gadaniny na temat przewagi dwutlenku węgla,nazwanego gazem cieplarnianym.Jak do tej pory nikt na Bożym świecie nie dokonał takich badań,które mogłyby stanowić dowód w jakim stopniu ten gaz przeważa w atmosferze.A takie badania w dzisiejszej technice są od wielu już lat zupełnie łatwe do przeprowadzenia, na różnych wysokościach, przy użyciu balonów,rakiet,samolotów. Ale tego się nie robi! A no z tego właśnie powodu,który podałem na początku. Mafia musi żyć!!!Te sprawy doskonale zna profesor Dakowski i inni. A zatem żeby mogła nastąpić taka nadwyżka tego gazu, musiałaby zniknąć z Ziemi Flora. Pozdrawiam
ponad 7 lat temu / Jan Orawicz
 
Jeden wybuch wulkanu na Islandii wyrzucił do atmosfery większą ilość gazów niż człowiek zdołał wyprodukować od początku swojego istnienia na ziemi. Lasy płonęły zawsze od kiedy istnieje roślinność na Ziemi. Ludzie wmawiający nam globalne ocieplenie chcą postawić się w roli Boga i sterować klimatem na Ziemi, a to się tak nie da. Natura sama posiada mechanizmy stabilizacyjne znacznie lepsze niż ci ludzie potrafią to sobie wyobrazić.
ponad 7 lat temu / Kwak
 
@Nieznany - ja się nie obawiam zatopienia, ale obawiają się poważnie na wyspach Pacyfiku. "Niech na całym świecie wojna, byle polska wieś spokojna !".
ponad 7 lat temu / janusz
 
Ej @tomek, podszyłeś się pod mojego nika. Odpuść sobie.
ponad 7 lat temu / tomek1
 
Ten efekt na razie tak się objawia, że w ostatnich latach jakieś ciężkie zimy mamy, aż biedna pani H.G.W. śniegu nie nadąża odgarniać (przynajmniej w Warszawie). Pewnie m.in. na ten temat będzie u nas ten szczyt klimatyczny.
ponad 7 lat temu / ja
 
@janusz Ojejku, a skarpetki Ci ze strachu nie spadły? Ta bajka o efekcie cieplarnianych pewnie niedługo trafi na ekrany kin, nie wiem tylko czy wyjdzie te zabawny horror czy straszna komedia.
ponad 7 lat temu / Nieznany
 
proszę Cię, Tomku, nie ośmieszaj się; czytaj tekst ze zrozumieniem; chyba że jesteś jednym z tych co to wierzą w te bzdurne teorie o ociepleniu zawinionym przez człowieka?! pozdrawiam
ponad 7 lat temu / jaro
 
Ja też nie słyszałem dotąd, że morza i oceany zaleją wkrótce Warszawę i polskie góry, chociaz staram się na bieżąco śledzić doniesienia w sprawie topnienia lodowców na świecie. I jakoś nie słyszę, że narastają, ciągle pomiary wskazują, że są coraz mniejsze. Dzisiaj np. usłaszałem to o lodowcach na Szpicbergenie, a wcześniej o lodowcach w Alpach.
ponad 7 lat temu / janusz
 
Tomku odechciało Ci się czytać, ale jakoś nie odechciało Ci się pisać. Mnie gdy coś irytuje to poprostu odchodzę. A Ty jednak musiałeś zasiać swoje, czy niezupełnie swoje, ale musiałeś.
ponad 7 lat temu / Balbus
 
Ja jeszcze nie słyszałem o tym, że morza i oceany zaleją wkrótce Warszawę i polskie góry, ale widocznie niejaki Tomasz Teluk ma jakieś nowe, sensacyjne źródła informacji, które trzeba koniecznie zdyskredytować. Po przeczytaniu pierwszych dwóch zdań odechciało mi się czytać dalej. Szkoda czasu.
ponad 7 lat temu / Tomek
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.