DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


TYM , którzy WIERZĄ ta książka na pewno pomoże utwierdzić się w wierze . TYM ,którzy są ,, katolikami " nic nie pomoże gdyż oni WSZYSTKO wiedzą chociażby NIC nie wiedzieli .
10 dni temu / RYSZARD
 
Ponieważ poprzedni wpis chyba nie przeszedł przez cenzurę, powtórzę: jestem za soborem watykańskim II i oskarżenie o "herezję modernizmu" do mnie nie przemawia.
12 dni temu / Jocelyn
 
Żadna "Pachamama"!
13 dni temu / Zbigniew
 
Paweł Apostoł w 2 liście do Koryntian napominał,m.in pisząc w 6 rozdz,iż.:"Nie wprzęgajcie się z niewierzącymi w jedno jarzmo...jaka jest wspólnota Chrystusa z Beliarem lub wierzącego z niewiernym? Co wreszcie łączy świątynie Boga z bożkami?" itd,itd. Chyba to nadal jest aktualne?
13 dni temu / t
 
O Panie Jezu, przebacz... To już całkiem jawne. Papież Franciszek nie ukrywa się z tym, nawet nie widać, by choć trochę smutku było w nim czy strachu, gdyby był pod naciskiem...nie,on jest zadowolony. W jakich my czasach żyjemy?... W orędziach do ks. S. Gobbi Matka Boża mówiła o masonerii kościelnej i to widać teraz...
14 dni temu / Malgo
 
Jestem polskim katolikiem i nie czekałem na te książkę. Nie uzurpujcie sobie praw, które wam nie przysługują.
14 dni temu / Marcin
 
Synod pachamamowy nie powinien się nzywać synodem protestancko reformacyjnym ?
14 dni temu / wwww
 
Jestem w trakcie lektury i wszystkim serdecznie polecam
14 dni temu / Sławek
 
Pan Jezus mówi: że wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach. Dla tego książka tak. Lecz nie odtruje ona otrutych pozytywnym wizerunkiem "papieża Franciszka" słuchaczy i widzów Rozgłośni z Torunia i niedzielnych katolików średniej krajowej powszechnego antykościoła pod egidą odszczepieńców z episkopatu i ich naczelnego wilka o zwodniczym nazwisku. Święty Kościół Katolicki schodzi do katakumb, a niezrozumienie pomiędzy prowadzonymi na potępienie wieczne i tymi schodzącymi do katakumb jest coraz większe i w Polsce i globalnie. Więc; Któż jak Bóg! - Tylko On może oczyścić świat z kąkolu. Króluj nam Chryste!
14 dni temu / ry.janszarmach3
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.