Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   STYCZNIA   2020 r.

Dzień Dziadka
Św. Wincentego Pallottiego
Św. Wincentego, męczennika
 
 
 
 

"Nie wstydzę się Jezusa" w częstochowskim sanktuarium


Krucjata Młodych złożyła w jasnogórskim sanktuarium pozłacany brelok akcji „Nie wstydzę się Jezusa”. Milionowy symbol inicjatywy młodych katolików został przekazany podczas wieczornej modlitwy Apelu Jasnogórskiego. PCH TV zaprasza na relacje z tego uroczystego wydarzenia.


DATA: 2013-09-06 15:01:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Żyj tak, jakbyś na świecie byłbyś, tylko Ty i JEZUS. Dostałeś wskazówki / BOŻE PRZKAZANIA / na wieczne życie przy JEZUSIE W Niebie. Dlatego te BOŻE PRAWO napisane przez PANA BOGA dla Ciebie, ponieważ nie ma grupowej odpowiedzialności przed PANEM BOGIEM. Każdy będzie odpowiadał za swoje czyny,.... tO właśnie Ty daj przykład jak należy życ tu i teraz. NIWSTYDZ SIĘ LUDZI, KTORZY W BOGA WIERZA, a inaczj postępują, gdy popatrzą na CIEBIE, tym przkładem pociądniesz ich do PANA BOGA. ŻYJ TAK JAKI PRZKŁAD PAN JEZUS NAM OSOBIŚCIE DAL. KOCHAJ BOHA I BLIZNIEGO.
ponad 5 lat temu / [email protected]
 
NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA. KOCHAM JEZUSA, BO NIE ZOSTAWIŁ TAK BIEDNEGO CZŁOWIEKA SAMEGO; WSKAZAŁ DROGĘ DO NIEGO, DAŁ WSKAZÓWKI NA ŻYCIE PÓJŚCIA JEGO DROGĄ, PODAROWAŁ SIEBIE W ŚWIĘTYM CHLEBIE EUCHARYSTYCZNYM, ZAPEWNIŁ MOŻLIWOŚC OCZYSZCZANIA SI W ŚWIĘTYM SAKRAMENCIE POKUTY. ZESŁAŁ NA DUCHA ŚWIĘTEGO, KTÓRY BĘDZIE ŚWIATŁEM NASZYM, BĘDZIE NAM WSZYSTKO PRZYPOMINAŁ / ZOSTAWIŁ NAM ZDOLNOŚC ODRÓŻNIANIA DOBRA OD ZŁA tj.SUMIENIE. I CZEGO NAM WIĘCEJ POTRZEBA; TYLKO CAŁYM SERCEM KOCHAC BOGA I BLIZNIEGO, JAK SIEBIE SAMEGO. ZAZNACZAM wg PLANU BOŻEGO. KOCHAJ JEZUSA, JAK ON UKOCHAŁ CIEBIE, AŻ DO ODDANIA ŻYCIA ZA NAS. Pozdrawiam HRYNIEWICKA - OLSZEWSKA.
ponad 5 lat temu / [email protected]
 
Ja sie wstydzę większości ludzi którzy w Niego wierzą w tym kraju. Nie rozumieją "Szanuj bliźniego swego jak siebie samego" i innych z 10 przykazań...
ponad 6 lat temu / Janek
 
NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA.Ja takżę pójdę za CHRYSTUSEM ZDOBYWAC DLA NIEGO DUSZE LUDZKIE./ i poszłam od 04.12.1963r/Bialystok,DĄBROWSKIEGO 1 - katecheta-
ponad 6 lat temu / [email protected]
 
Ja również pytam, gdzie można zdobyć taki brelok? Chciałabym przyłączyć się do tej akcji, aby swoim postępowaniem świadczyć o Jezusie moim synom i najbliższym.
ponad 6 lat temu / Mika
 
Witam , gdzie można nabyć taki brelok? Niekoniecznie pozłacany :) pozdrawiam.
ponad 6 lat temu / Baśka
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.