DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2019 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Żyj tak, jakbyś na świecie byłbyś, tylko Ty i JEZUS. Dostałeś wskazówki / BOŻE PRZKAZANIA / na wieczne życie przy JEZUSIE W Niebie. Dlatego te BOŻE PRAWO napisane przez PANA BOGA dla Ciebie, ponieważ nie ma grupowej odpowiedzialności przed PANEM BOGIEM. Każdy będzie odpowiadał za swoje czyny,.... tO właśnie Ty daj przykład jak należy życ tu i teraz. NIWSTYDZ SIĘ LUDZI, KTORZY W BOGA WIERZA, a inaczj postępują, gdy popatrzą na CIEBIE, tym przkładem pociądniesz ich do PANA BOGA. ŻYJ TAK JAKI PRZKŁAD PAN JEZUS NAM OSOBIŚCIE DAL. KOCHAJ BOHA I BLIZNIEGO.
ponad 4 lata temu / [email protected]
 
NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA. KOCHAM JEZUSA, BO NIE ZOSTAWIŁ TAK BIEDNEGO CZŁOWIEKA SAMEGO; WSKAZAŁ DROGĘ DO NIEGO, DAŁ WSKAZÓWKI NA ŻYCIE PÓJŚCIA JEGO DROGĄ, PODAROWAŁ SIEBIE W ŚWIĘTYM CHLEBIE EUCHARYSTYCZNYM, ZAPEWNIŁ MOŻLIWOŚC OCZYSZCZANIA SI W ŚWIĘTYM SAKRAMENCIE POKUTY. ZESŁAŁ NA DUCHA ŚWIĘTEGO, KTÓRY BĘDZIE ŚWIATŁEM NASZYM, BĘDZIE NAM WSZYSTKO PRZYPOMINAŁ / ZOSTAWIŁ NAM ZDOLNOŚC ODRÓŻNIANIA DOBRA OD ZŁA tj.SUMIENIE. I CZEGO NAM WIĘCEJ POTRZEBA; TYLKO CAŁYM SERCEM KOCHAC BOGA I BLIZNIEGO, JAK SIEBIE SAMEGO. ZAZNACZAM wg PLANU BOŻEGO. KOCHAJ JEZUSA, JAK ON UKOCHAŁ CIEBIE, AŻ DO ODDANIA ŻYCIA ZA NAS. Pozdrawiam HRYNIEWICKA - OLSZEWSKA.
ponad 4 lata temu / [email protected]
 
Ja sie wstydzę większości ludzi którzy w Niego wierzą w tym kraju. Nie rozumieją "Szanuj bliźniego swego jak siebie samego" i innych z 10 przykazań...
ponad 5 lat temu / Janek
 
NIE WSTYDZĘ SIĘ JEZUSA.Ja takżę pójdę za CHRYSTUSEM ZDOBYWAC DLA NIEGO DUSZE LUDZKIE./ i poszłam od 04.12.1963r/Bialystok,DĄBROWSKIEGO 1 - katecheta-
ponad 5 lat temu / [email protected]
 
Ja również pytam, gdzie można zdobyć taki brelok? Chciałabym przyłączyć się do tej akcji, aby swoim postępowaniem świadczyć o Jezusie moim synom i najbliższym.
ponad 5 lat temu / Mika
 
Witam , gdzie można nabyć taki brelok? Niekoniecznie pozłacany :) pozdrawiam.
ponad 5 lat temu / Baśka
 
Też mam ten brelok! Wspaniała akcja. Teraz trzeba działać :)
ponad 5 lat temu / baraba
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.