DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Mt 25, 43: byłem przybyszem, a nie przyjęliście Mnie; byłem nagi, a nie przyodzialiście Mnie; byłem chory i w więzieniu, a nie odwiedziliście Mnie."
ponad 4 lata temu / Tuz
 
Hbr 13, 2: Nie zapominajmy też o gościnności, gdyż przez nią niektórzy, nie wiedząc, aniołom dali gościnę.
ponad 4 lata temu / Tuz
 
To nic nowego że europosłowie są zwierzętami, to nic nowego że europosłowie wykorzeniają chrześcijaństwo, to nic nowego, że każdy człowiek stanie kiedyś przed obliczem Boga, to jednak nic nowego że Jezus w nas żyje, w nas w Katolikach
ponad 4 lata temu / kuleeq
 
P.Pitera, mamy czekać aż wysadzą smażalnię dorsza?
ponad 4 lata temu / Leo
 
PITERA SZTANDAREM PO !!!! GRATULACJE DLA SCHETYNY I RYŻEGO !!!
ponad 4 lata temu / endriu
 
brzydko i wstyd za taką wypowiedź powinno się być ukaranym a nie słuchanym rzeczywiście ta pani nie ma w sobie ani źdźbła sumienia i duszy a już o jej wiedzy to ie wspomnę brawo p.Pitera
ponad 4 lata temu / polak
 
Pitera to człowiek-wylew.
ponad 4 lata temu / [email protected]
 
Pani Pitera, jak widać, całkiem już odleciała. Ależ nic się takiego nie stało, przecież nadal tylu ludzi żyje i są zdrowi...Eurokraci nadal mają ludzi za głupków, nie czujących dysonansu między ich ględzeniem a rzeczywistością. Oczywiście, tak po ludzku, stała się tragedia. Owszem, my, wierzący chrześcijanie nie panikujmy: po pierwsze - módlmy się za ofiary i o nawrócenie Europy, która całkiem się pogubiła. Po drugie - jak przyjdzie czas, dajmy świadectwo wiary, a kiedy powróci Chrystus zawołajmy - WRESZCIE! JESTEŚ, PANIE!
ponad 4 lata temu / Beata J.
 
Ta kobieta nie wie co mówi.Dla Platformy wszystko normalne.Tam giną ludzie,a Pani Pitera ma ciepłą posadkę.Gdzie rozum czlowieka?
ponad 4 lata temu / Marek
 
Ta kobieta nie ma rozumu !!! Jest mniej niż ZERO. Wyrazy współczucia dla rodzin poszkodowanych i zabitych.---tak powinien reagować CZŁOWIEK,a nie.....Serdeczne pozdrowienia wszystkim
ponad 4 lata temu / babcia
 
Śmietanka intelektualna i moralna PO. Co jeden, to głupszy. Jakbym był członkiem PO, to po takiej wypowiedzi koleżanki "ze świecznika" wiałbym z tej partii. Jeszcze by ktoś sobie o mnie pomyślał coś...
ponad 4 lata temu / pokręć
 
Moze w izraelu sa nato normalnie podchodza ale nie w europie. Pitere zaduzo czasu w izraelu spedzila.
ponad 4 lata temu / Dk
 
Normalka...Przecież do Bagdad..nie ma sie czym przejmować
ponad 4 lata temu / Andre
 
Rodziny zabitych i rannych również żyją normalnym życiem, pani Pitero?
ponad 4 lata temu / ***
 
jak tacy ludzie moga zasiadac w parlamencie europejskim
ponad 4 lata temu / bron
 
zamachy dla ideologi lewackich te fizyczne już minęły może dlatego że ich sympatycy mają stołki w Brukseli. Natomiast zamachy islamskie będą zamachami dopóki nie będzie wojny totalnej i to się nie skończy dopóki jedna ze stron nie przegra.
ponad 4 lata temu / tylko widzicie
 
Lewactwo kłamie, przemilcza, manipuluje. W tej sytuacji pozostał im jeden z ostatnich oręży - "nic się nie stało". Następna (i ostatnia) metoda jaka im została to agresja fizyczna.
ponad 4 lata temu / ojhej
 
Powinno być: Nie wpadajmy w histerię, przecież my żyjemy!
ponad 4 lata temu / Roni
 
"Nie wpadajmy w histerię, zamachy to nic nowego" - tak może mówić ktoś, kto został wysłany do UE przez Rothschilda... .
ponad 4 lata temu / mum
 
lotniska zamknięte,dworce zamknięte,metro nie kursuje,komunikacja stoi,ludzie nie mogą wracać do domu a europosłowie nie mogą wychodzić z gmachów instytucji unijnych,pałac królewski ewakuowany a ona mówi że nic się nie dzieje.ta kobieta jest chora na umyśle i to jest posłanka,to osioł jest mądrzejszay.
ponad 4 lata temu / stif
 
Jej zdaniem nie ma co się przejmować, bo Bruksela żyje normalnym życiem. ?Nie wpadajmy w histerię? - dodała. Jak się pracuje w najlepiej strzeżonym gmachu ,śpi w strzeżonym hotelu a po ulicy chadza w asyście smutnych panów w przyciemnianych okularach to rzeczywiście nie ma powodów do paniki. Zwykli zjadacze chleba są na odstrzał. A teraz śpiewamy zgodnie na znaną melodię: "Nic się nie stało, Europo nic się nie stało, nic się nie stało..." Ponoć takie przyśpiewki mają moc zmieniania rzeczywistości.
ponad 4 lata temu / Leaf427
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.