DZIŚ JEST:   30   LISTOPADA   2020 r.

Św. Andrzeja Apostoła
Bł. Jana z Vercelli
 
 
 
 

„Mają prawo być wściekli i zabijać miliony Francuzów”. Szokujące słowa malezyjskiego polityka

 „Mają prawo być wściekli i zabijać miliony Francuzów”. Szokujące słowa malezyjskiego polityka
Fot. Reuters / FBI / Handout via Reuters / Forum

Były premier Malezji Mahathir Mohamad stwierdził, że „muzułmanie mają prawo być wściekli i zabijać miliony Francuzów z powodu masakr w przeszłości”. W swym oświadczeniu na Twitterze dodał, że „bez względu na wyznawaną religię, wściekli ludzie zabijają. Francuzi podczas swej historii zabili miliony osób. Wielu z nich było muzułmanami”.

 

Nawiązując do ataku terrorystycznego w Nicei stwierdził również, że „skoro oskarżcie wszystkich muzułmanów i islamską religię o to, co uczyniła jedna wściekła osoba, to muzułmanie mają prawo ukarać Francuzów. Bojkot nie może skompensować zła popełnionego przez Francuzów przez te wszystkie lata”. Jak czytamy w poście na Twitterze „tweet naruszył zasady dotyczące gloryfikowania przemocy. Jednak Twitter uznał, że opublikowanie tego tweeta leży w publicznym interesie”.

 

Były premier Malezji określił również prezydenta Francji Emmanuela Macrona mianem „bardzo prymitywnego”. Człowiek ten piastował urząd premiera Malezji aż do lutego 2020 roku.

 

W czwartek 29 października o godzinie 9 nożownik zaatakował wiernych w katedrze Notre Dame w Nicei. Doprowadził do śmierci 3 osób i obrażeń kilku kolejnych. Podczas zatrzymywania terrorysta krzyczał „Allah Akbar”.

 

źródło: swarajyamag.com / Twitter

mjend

Czytaj także:
DATA: 2020-10-29 16:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
3
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

dr David Duke: Kto steruje imigracją? ?Dajcież mi waszych zmęczonych, waszych biedaków, Wasze zgromadzone tłumy, tęskniące,by odetchnąć wolnością??Emma Lazarus
1 miesiąc temu / Emil
 
odwaga najechać ludy o 100 lat zacofane cywilizacyjnie Jaka inteligencja? Wyzysk czysty wyzysk i traktowanie bliżniego jak rzecz .
1 miesiąc temu / taki tam
 
dokładnie tak jakbym słyszał feministki
1 miesiąc temu / spostrzeżenie
 
Obrażają ich wiarę, więc to oczywiste, że mają prawo być oburzeni. Mimo, że to fałszywa religia. A karą za bluźnierstwo i świętokradztwo jest jedna.
1 miesiąc temu / Robert
 
@ taki tam Rzeczywiście, aby mieć kolonie należalo mieć i inteligencję i odwagę. A między Polską a Niemcami nie ma do tej pory traktatu pokojowego. Co za pojednanie?
1 miesiąc temu / Ryś
 
Szkoda, że do premiera Malezji nie dotarła deklaracja z Abu Zabi. Tam Papież Franciszek oraz wielki imam Al-Azhar, podpisali wspólną deklarację o ludzkim braterstwie dla pokoju na świecie i zgodnego współistnienia. Dokument stanowi kamień milowy w relacjach pomiędzy chrześcijaństwem i islamem, ale i jest stanowczym apelem do wspólnoty międzynarodowej.
1 miesiąc temu / Ryś
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.