Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   14   SIERPNIA   2018 r.

Św. Maksymiliana Marii Kolbego
Św. Elżbiety Renzi
 
 
 
 

Łukasz Karpiel: atak poseł Lichockiej na obrońców życia. PiS „prawicą bezobajwową”?


Poseł Joanna Lichocka wyraziła swoją opinię o obrońcach życia. My mówimy, co sądzimy o poseł Lichockiej. Zapraszamy na komentarz PCh24.pl.

 

  


DATA: 2018-04-27 09:17:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

dziwi mnie ze katolicy mja zludzenia co do partii pis po tylu aktach zdrady
3 miesiące temu / az
 
Pani Lichocka pozwoliła sobie napisać ze te ponad 800000 podpisów złożonych pod petycja do sejmu o ochronie życia dzieci z wadami genet to my w większości wyborcy PIS jesteśmy tak głupcy ze niewiedzielismy co podpisujemy a tak wygoleniem nie jesteśmy wyborcami PIS tylko ich wrogami tak pisze o wyborcach PIS czołowa ich posłanka musimy się dobrze zastanowić czy jeszcze warto głosować na PIS mocno będę się zastanawiał w wyborach na jesieni i w przyszłym roku do parlamentu zaczynam mieć coraz więcej zachamowan i pretensji do naczelnych władz parti jak p Gowin Glinski Mazurek rzecznik i wielu innych
3 miesiące temu / Kazimierz
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.