DZIŚ JEST:   10   LIPCA   2020 r.

Św. Kanuta, króla
Św. Antoniego Peczerskiego
 
 
 
 

#KolorowyWtorek przegonił smutek „czarnego marszu”. Polskie kobiety odpowiedziały na akcję feministek

#KolorowyWtorek przegonił smutek „czarnego marszu”. Polskie kobiety odpowiedziały na akcję feministek
fot. print screen, Twitter / BobrzycaZwinna

We wtorek ulicami polskich miast przeszły smutne manifestacje feministek domagających się możliwości zabijania nienarodzonych dzieci oraz stosowania środków wczesnoporonnych. Odpowiedzią internautów na feministycznych „czarny protest” była spontaniczna akcja #KolorowyWtorek polegająca na zamieszczaniu w mediach społecznościowych fotografii i wpisów promujących wartości pro-life.

 

Ulice kilku polskich miast stały się sceną, na której głoszono feministyczne postulaty. Mimo niezbyt wielkiej frekwencji wydarzenie to, za sprawą przede wszystkich lewicowo-liberalnych mediów, urosło niemalże do wydarzenia dnia. Odpór uczestniczkom „czarnych marszów” i ich postulatom dały jednak kobiety wybierające życie, a ich spontaniczna akcja odbyła się w mediach społecznościowych, głównie na Twitterze.

 

W ramach #KolorowegoWtorku kobiety publikowały zdjęcia i komentarze promujące kulturę życia oraz wartości takie jak małżeństwo i rodzina. – U mnie zamiast #CzarnyWtorek - #KolorowyWtorek, a zamiast protestu będzie randka z mężem – napisała Zofia Wodzinowska pod swoją fotografią, do której zapozowała z uśmiechem.

 

#KolorowyWtorek, bo moim obowiązkiem jest dać wielką miłość tej młodej Damie aby później ona przekazała ją dalej – przekonywała Wioleta zamieszczając zdjęcie swojej kilkuletniej córki.

 

Prawdziwym hitem stał się jednak tweet redaktor Weroniki Kostrzewy. Szefowa publicystyki Radia Plus opublikowała zdjęcie swojego ciążowego brzuszka. – U mnie nie #CzarnyWtorek, a zdecydowanie #KolorowyWtorek i Józef przysłaniający świat – napisała dziennikarka. Pod jej publikacją zamieszczano komentarze nie stroniące od superlatywów. – W imieniu mężczyzn to ja dziękuję, że mamy kolejną dzielną mamę! – oświadczył jeden z użytkowników Twittera.

 

 


DATA: 2017-10-04 09:58
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
2
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Garstka frustratów - tyle tego zostało po zeszłym roku. Stop aborcji!
ponad 2 lata temu / kvt
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.