DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2019 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

"Intronizatorzy Chrystusa na Króla Polski, to intronizatorzy Putina". Z kim walczy portal Fronda?

"Intronizatorzy Chrystusa na Króla Polski, to intronizatorzy Putina". Z kim walczy portal Fronda?

Niestrudzenie tropiący „ruskich agentów” portal Fronda.pl na ich listę wciąga coraz to nowe osoby i środowiska. Zaktualizowany wykaz „putinowskich pionków” obejmuje także... zwolenników Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski!

 

Fronda.pl nieomieszkała po raz kolejny ostrzec swoich czytelników przed Grzegorzem Braunem. Tym razem okazją do „straszenia” reżyserem stał się wydany przez niego oraz Zbigniewa Stonogę wspólny komunikat.

Były kandydat na prezydenta i Zbigniew Stonoga ujawnili, że pracują nad wspólnym projektem politycznym.

 

„Są jak ogień i woda? Nie, to zużyte karty moskiewskiej gry na polskiej szachownicy politycznej. Przestrzegaliśmy przed Braunem: nad-katolikiem i nad-patriotą. Epatującym Polaków wrogością do rewolty na Majdanie, antysemickimi, antyeuropejskimi, antyamerykańskimi i silnie proputinowskimi poglądami” - czytamy w komentarzu „Pionki Moskwy idą na ostatni bój...?”.

 

Fronda.pl może jednak odetchnąć z ulgą, gdyż jak sama stwierdza „Targowica na szczęście w defensywie. Przyglądajmy się im jak odchodzą w niebyt ostatnie prorosyjskie pionki, moskiewscy fighterzy Putina. Lista  jest długa ... czas pokaże, że jeszcze dłuższa”.

 

Przyszedł wreszcie czas na wspomniany wykaz „putinowskich pionków”, obejmuje on „wykreowaną przez Moskwę jako jako tzw. Prawicę: Korwin –Mikke, Michalkiewicz, Braun, Ruch Narodowy, Max-Kolonko, Kowalski, Gorzelik i RAŚ, Piskorski i Zmiana, katyńscy motocykliści Putina, czyli Wiktor Węgrzyn i koledzy, ks. Isakowicz-Zaleski, który publicznie zadeklarował poparcie dla polityka chcącego legalizacji prostytucji i marihuany w Polsce, prof. Łagowski, etc. Długa jest również lista ich medialnych sługusów: Gazeta Warszawska, Polska Niepodległa,  Najwyższy czas, Myśl Polska, Fides et Ratio, Kresy.pl, Prawy.pl, Konserwatyzm.pl, jak również Intronizatorzy Chrystusa na Króla Polski, czyli zwykli intronizatorzy Putina”.

 

Dla odwiedzających mniej lub bardziej regularnie Frondę.pl czytelników skład listy nie stanowi prawie żadnego zaskoczenia. Jednak „prawie robi różnicę”!

 

Zakwalifikowanie wielu tysięcy pobożnych katolików modlących się co dzień o Intronizację Chrystusa na Króla Polski jako „moskiewskich pionków” jest wysoce oburzające. Jednak określenie ich mianem „zwykłych intronizatorów Putina” zakrawa na bluźnierstwo! Cóż bowiem „społeczne panowanie Chrystusa” ma wspólnego z putinem?

 

Można przypuszczać, że opisana lista jest nie tylko efektem pewnych obsesji trawiących portal Fronda.pl ale i indeksem środowisk, które poprzez swoje zaangażowanie w pewne sprawy lub niepodzielających np. judeoentuzjastycznych przekonań naraziły się redakcji. Czy jednak posługiwanie się „wytrychem” putinowskiej agentury w załatwianiu prywatnych porachunków nie przystoi z pewnością portalowi mieniącemu się „poświęconym”?

 

 

luk
DATA: 2015-07-20 11:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ostatnie wybory prezydenckie pokazały, gdzie jest miejsce dla takich kanarkowych kandydatów jak Braun i jemu podobnych.
ponad 4 lata temu / Polak Katolik
 
DO WSZYSTKICH PRZECIWNIKÓW INTRONIZACJI i zwolenników ku pokrzepieniu. Najpierw wypadałoby zapoznać się z tematem np. na stronie www.intronizacja.pl i poczytać pisma R. Celakówny, zresztą błogosławionej KK. Potem zabierać głos w dyskusji aby się nie kompromitować. I jeszcze wypada pomodlić się szczerze do Ducha Świętego, tak porządnie i przemyśleć po przeczytaniu to: "POWIADAM WAM: KAŻDEMU , KTO MA, BĘDZIE DODANE; A TEMU KTO NIE MA, ZABIORĄ NAWET TO CO MA. TYCH ZAŚ PRZECIWNIKÓW MOICH, KTÓRZY NIE CHCIELI, ŻEBYM PANOWAŁ NAD NIMI, PRZYPROWADŹCIE TU I POŚCINAJCIE W MOICH OCZACH "?. Po tych słowach ruszył na przedzie, zdążając do Jerozolimy. Łk 19,25-27. Chyba jest zrozumiałe DLA WSZYSTKICH, że to mówił Jezus ?!
ponad 4 lata temu / [email protected]
 
Fronda się zdemaskowała! Dobrowolnie. Takie bzdury o Intronizacji??? Jako żywo, to fartuszki.
ponad 4 lata temu / Ucieszony
 
Co może łączyć panów Stonogę i Brauna? Rynsztokowy język Stonogi przecież bardzo pasuje do szczęść Boże G. Brauna. Nie mówiąc już o całej reszcie. Niepojęte.
ponad 4 lata temu / Maria
 
@Polak-katolik: Czy Ty masz choć blade pojęcie o co chodzi w Intronizacji? Wydaje się, że nie.
ponad 4 lata temu / AK
 
"Człowiek rzadko wyciąga lekcje z historii, a narody nigdy." Erik von Kuehnelt-Leddihn i jeszcze jeden: "Jak mawiał mój nauczyciel, w szkole są dwa najważniejsze przedmioty: przysposobienie obronne, żeby wiedzieć, jak strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo." Michaił Dielagin. Dlatego cenię GB.
ponad 4 lata temu / Do fanów Frondy
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.