DZIŚ JEST:   24   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Antoniego Marii Clareta
Bł. Jana Balickiego
 
 
 
 

„Armia różnorodności seksualnej” – przyszłość Bundeswehry w tęczowych barwach

 „Armia różnorodności seksualnej” – przyszłość Bundeswehry w tęczowych barwach
fot. w?odi/commons/creative

Niemiecka minister obrony narodowej Ursula von der Leyen chce wprowadzić do Bundeswehry ideologię gender. Jak przekonuje na swoim blogu katolicki publicysta Mathias von Gersdorff, niemieckie siły zbrojne mogą wkrótce stać się „armią różnorodności seksualnej”.


Pierwszym krokiem wprowadzającym gender do Bundeswehry ma być seminarium zarządzone przez minister von der Leyen pod tytułem „Podejście do tożsamości i orientacji seksualnej w Bundeswehrze”. Udział wezmą w nim między innymi parlamentarzyści i dowódcy wojskowi.

 

„Ministerstwo obrony chce najwyraźniej uczynić w ten sposób Bundeswehrę atrakcyjniejszą dla tak zwanych ‘mniejszości seksualnych’. Różnorodność seksualną trzeba jakoby postrzegać jako szansę. W tym celu trzeba zwrócić się do wszystkich grup społecznych, uważa resort obrony” – pisze von Gersdorff.

 

Jak uważa publicysta, nieustępliwość z jaką w Niemczech „gender jest podnoszone do rangi ideologii państwowej” każe sądzić, że warsztaty organizowane przez von der Leyen mają służyć „uczynieniu z Bundeswehry armii na służbie ideologii gender”.

 

Von Gersdorff uważa, że w większości krajów zachodnich ideologia gender jest tak naprawdę już przeżytkiem. Przykładem Francja czy Holandia, gdzie najprawdopodobniej po najbliższych wyborach gender zostanie mocno osłabiona. W Niemczech jest jednak inaczej. Wielu polityków niemieckich chciałoby uczynić ze swojego kraju prawdziwy światowy bastion gender, pisze publicysta.

 

„Z powiewającym sztandarem gender Bundeswehra zaniesie teraz wszędzie ideologię ‘seksualnej różnorodności’, tak, jak kiedyś wojska francuskie wszędzie zanosiły rewolucję” – przewiduje autor. Jak dodaje na koniec, zadaniem wszystkich zdrowo myślących jest dziś ostrzegać przed pychą, która może doprowadzić Niemcy do ruiny.

 

 

 


Źródło: mathias-von-gersdorff.blogspot.de

Pach
DATA: 2017-01-18 07:49
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No nareszcie zarysował się początek końca mini - imperium niemieckiego. Cdn.
ponad 3 lata temu / wmo
 
A mnie się zawsze wydawało, że dla żołnierza w jego rzemiośle najważniejsza jest głowa, ręce i nogi, czy to co służy do walki. Skoro pani ministra chce by wojsko brało się za walkę innymi częściami ciała , kojarzonymi zgodnie z jej upodobaniami, to walka będzie jak i te części ciała... A maszt ty wstrętny wrogu granata, masz i uciekaj...
ponad 3 lata temu / west
 
Fajnie rozumię ,że przewidują też spódniczki i piórka w magazynie mundurowym.
ponad 3 lata temu / gość
 
Ideologia gender i związany z nią homoseksualizm wyszły od bogatych elit. Na taką moralną emancypację potrzeba ogromnych pieniędzy. Cała bitwa toczy się przecież o usankcjonowanie zachcianek obyczajowych niewielkich grup i związana jest z pieniędzmi , które płyną na propagandę i do polityków. Czyli do głupców i ludzi wyrachowanych. Dlatego tradycyjnej rodziny nie bronią żadne elity tylko zwykli ludzie mający przed oczami Prawo Boże. Sądzę, że stąd się biorą te działania polityków wbrew zdrowemu rozsądkowi. Są mocno uwikłani i oczekuje się od nich dalszych działań na rzecz nowego porządku moralnego.
ponad 3 lata temu / maria m.
 
W przypadku "doprowadzenia Niemiec do ruiny" należałoby dać babie order Orła Białego.
ponad 3 lata temu / Epimeteusz
 
Ciekawe, bo "uchodźcy" jednak preferują tradycyjne podejście do spraw wojskowości.
ponad 3 lata temu / ma
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.