DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W tej sytuacji Rada Rodzicielska powinna zaoferować wsparcie i współpracę z dyrektorką i nie dopuścić do kolejnej takiej sytuacji. Dyrektorka przyznała się do błędu. Naciski ze strony samorządów władzy lokalnej są ogromne, a więc karać rękę, nie ślepy miecz. Należy wreszcie zacząć stosować prawo w myśl zapisów konstytucyjnych.
ponad 1 rok temu / jac
 
tych potulnych i przestraszonych dyrektorów i pseudonauczycieli, którzy pozwalają i promują deprawację dzieci powinno się natychmiast usunąć ze szkoły
ponad 1 rok temu / AAA
 
To nie są nauczycielki ani dyrektorki,one nie nadają się do opieki nad dziećmi.Pod ich kierownictwem dzieci narażone są na niebezpieczeństwo.Jak można być tak tępym? Powinny mieć zabrane prawa wykonywania zawodu i być oskarżone o deprawację nieletnich.
ponad 1 rok temu / yahoo
 
Gdzie jest Prokuratura?
ponad 1 rok temu / R.
 
niewidzialny post,komentujący wykazują typowe wyparcie
ponad 1 rok temu / do klik
 
To należy zgłosić do Prokuratury Rejonowej w Szczytnie jako podejrzenie popełnienia przestępstwa.Koniecznie.Zgłosić ma prawo KAŻDY Z NAS KTO POWZIĄŁ TAKĄ INFORMACJĘ.MUSI być zgłoszenie , chociaż prokuratura prawdopodobnie dowiedziała się z Internetu i powinna podjąć dochodzenie z urzędu.Tak czy tak zgłoszenie nie zaszkodzi.
ponad 1 rok temu / Annax
 
Poniżej 15 lat? To jest karalne z mocy KK. Wytoczyć proces z odpowiedniego paragrafu z żądaniem odszkodowania od autora i jazda.
ponad 1 rok temu / Cypisek
 
To jest wstęp do pedofilii. Ktoś kto dopuścił takie coś do dzieci powinien odpowiadać karnie i won ze szkoły z wilczym biletem.
ponad 1 rok temu / Logo
 
XDDD Przede wszystkim nie można seksualizowac dzieci. Seksualność to normalna rzecz każdego z nas, dzieci od początku swojego życia ją posiadają. A edukacja seksualną jest potrzebna i jest mnóstwo dowodów naukowych potwierdzających to. Ktokolwiek z wiedzą medyczną, psychologiczna i biologiczną będzie wiedział, że edukacja seksualną to nie "pedofilia' i jak bardzo jest znacząca w rozwoju człowieka.
ponad 1 rok temu / bn
 
Tak @trooper, bo seks i pornografia to normalka wśród 10-latków. Puknij się lewaku w łeb.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Jest komisja rewizyjna komisja skarg i wniosków napisać pytania o cel autora na piśmie i na piśmie ma być odpowiedź. Ciekawe co na to burmistrz tego miasta
ponad 1 rok temu / Grzegorz
 
Dlaczego rodzice milczą! To jest pierwszy krok do demoralizacji, RODZICE gdy nauczyciele pod presja gminy beda kazali sie robierac do naga na biologii przy wszystkich uczniach w celu nauki tez bedziecie siedziec jak mysz pod miotla? Jak to powiedzial ktos na teczowej paradzie? "Jak wszystkie stare ky wyzdychaja to wtedy zrobimy co bedziemy chieli". Wyszukac na you tube jak jeszcze nie usuneli.
ponad 1 rok temu / Ewika
 
Rozumiem, że są młode, ale jak widać zbyt młode na stanowisko dyrektorek. Do tego potrzeba jakiejś mądrości życiowej, doświadczenia.
ponad 1 rok temu / kid
 
"Gościu" , zgadzam się, dla mnie nie zakrawa , to JEST PEDOFILIA
ponad 1 rok temu / mario
 
A mój znajomy pyta mnie , czy wierzę , że nauczyciele w Polsce , w tym jego żona , pozwolili by na taką edukację. Mam się nie martwić o edukację przyszłą , moich przyszłych wnuków, mamy przecież dzielnych pedagogów.
ponad 1 rok temu / mario
 
Taka ankieta dla malych dzieci zakrawa o pedofilie. Nie tylko naczelnik magistratu w Szczytnie, ale wszyscy wspolautorzy tej ankiety powinni szukac nowej pracy. Mlode panie dyrektorki zreszta tez. Bycie mlodym to nie jest dobre tlumaczenie. Gdyby z centrali przyszedl rozkaz ze maja pobic te biedne dzieci to by je pobily? Rodzice oddaja dzieciaki do szkoly w dobrej wierze i zaufaniu ze nauczyciele beda stali na strazy i nie pozwola skrzywdzic ich dzieci. Dla pani dyrektor lepiej by bylo gdyby sie nie przyznala ze czytala te pytania, a tak poszlo w swiat. Wiedziala ze zamierzaja dokonac gwaltu na umyslach i sumieniach najmlodszych i najzwyczejniej w swiecie stala sie wspolwykonawca tego przedsiewziecia. Karygodne.
ponad 1 rok temu / Gosc
 
Dla mojego 11 letniego syna seks to taka liczba między funf a sieben. Oprócz tego, wyćwiczony w naukowych grach planszowych Bios Genesis, Bios Megafauna dość dobrze ogarnia rozmnażanie istot żywych - i to bez pikantnych szczegółów - na poziomie: "komórki haploidalne łączą się ze somą, tworząc diploidalną", "komórka zapłodniona dojrzewa w środowisku zależnym od istoty żywej - albo na zewnątrz, albo w skorupce złożone w gnieździe, albo w narządzie macicznym", "przekazanie samczych komórek haploidalnych odbywa się poprzez chwilow złączenie cielesne, gdzie u człowieka ma ono dodatkowo wymiar rodzinny i miłosny, jako że człowiek operuje w uczuciach wyższego rzędu, wynikających z posiadania duszy", "istnienie oddzielnych płci zwiększa szanse dla dobry wybór genów, przy czym bakterie wybierają inną strategię, zwaną horyzontalnym transferem genów". Do tego gra planszowa High Frontier Interstellar nauczyła go jaką wielką wartością jest rodzina oraz płodnosć !.
ponad 1 rok temu / aaa
 
Myślenie nie jest najmocniejszą stroną współczesnych nauczycieli. Dochodzi konformizm i zwykłe tchórzostwo, a nade wszystko brak jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego i duchowego. A i Kościół zawala sprawę na każdym polu!!! Więc co się dziwić? Pytanie jeszcze co z rodzicami? Czemu milczą? Czemu nie doprowadzili jeszcze do wywalenia na zbita mordę twórcy ankiety?
ponad 1 rok temu / Jacek
 
za to odpowiada chora wladza w miescie czyli ukachana platforma ktora w muastach wybrali oswieceni mieszkancy a teraz placz ale grzech dalszej demoralizacji dzieci spadnie na wyborcow i ten bezmyslny slogan wyborcow ze glosuje na osobe a nie na partie NO TO MAJA a jeszcze scieki warszawskie
ponad 1 rok temu / ZBIGNIEW
 
Wpiszcie hasło: Jak uchronić dziecko przed edukacją seksualną. Krótki poradnik prawny | mec. B. Zalewski i posłuchajcie Mecenasa Ordo Iuris, który mówi co zrobić w takiej sytuacji, bo tutaj sprawa jest najwyższej wagi, mleko się rozlało i zostało zasiane zgorszenie w umysłach i sercach dzieci. Trzeba natychmiast podjąć kroki prawne co to takiej Szkoły i osób nią zarządzających. Ordo Iuris pomaga nieodpłatnie, o czym mówi Pan Mecenas. Ratujmy nasze dzieci !
ponad 1 rok temu / Zenon
 
Skandal nad skandale! To próba werbowania dzieci do dalszych "czynności". Na samym teście przecież nigdy się nie kończy. Ja bym tych ludzi ze Szczytna wywalił z pracy z wilczym biletem i niech sobie szukają pracy na zmywaku w Anglii. Ja bym tak zrobił a władze samorządowa kto rządzi w tym mieście? i tak zrobią, co chcą.
ponad 1 rok temu / Tom Bombadil
 
Wpiszcie hasło: Jak uchronić dziecko przed edukacją seksualną. Krótki poradnik prawny | mec. B. Zalewski i posłuchajcie Mecenasa Ordo Iuris, który mówi co zrobić w takiej sytuacji, bo tutaj sprawa jest najwyższej wagi, mleko się rozlało i zostało zasiane zgorszenie w umysłach i sercach dzieci. Trzeba natychmiast podjąć kroki prawne co to takiej Szkoły i osób nią zarządzających. Ordo Iuris pomaga nieodpłatnie, o czym mówi Pan Mecenas. Ratujmy nasze dzieci ! To sprawa najwyższej wagi na ten moment !!!
ponad 1 rok temu / Zenon
 
Niestety dyrektor oblała egzamin z kretesem. Nie potrafiła ochronić swoich uczniów. Strach nie jest usprawiedliwieniem. Powinni zmienić dyrektor na kogoś starszego kto nie będzie się bał stanąć w obronie swoich podopiecznych.
ponad 1 rok temu / Intersum
 
Pani Dyrektor woli wybrała demoralizację i gorszenie dzieci, byle tylko zachować swoją posadkę... Takich ludzi trzeba zmieniać natychmiast. Nie dla deprawacji i demoralizacji Polskich dzieci. Rodzice w Mediach Narodowych jest wywiad z Mec. Ordo Iuris, który mówi co robić w takich sytuacjach, gdy ktoś bez naszej zgody deprawuje nasze dzieci. Koniecznie odsłuchajcie, bo udziela niezwykle cennych porad w tej materii. Tutaj trzeba działać natychmiast, bo zgorszenie już zostało zasiane w sercach i umysłach dzieci. Porażające.
ponad 1 rok temu / Domel
 
A projekt ustawy czeka i czeka
ponad 1 rok temu / Trąbolot
 
Twierdzenie że dyrektor nie sprzeciwiła się z powodu "polecenia" urzędników dyskwalifikuje ją nie tylko jako dyrektora ale i nauczyciela sprawującego nadzór pedagogiczny nad uczniami
ponad 1 rok temu / kkljad
 
drugie jest pytaniem do pierwszej spowiedzi ,klasyczny przykład hipokryzji
ponad 1 rok temu / @ klik
 
Demoralizowanie dzieci w Szcztnie według nakazu pana Dobrońskiego. Co to za jeden? Pogonić!
ponad 1 rok temu / Zbigniew
 
Jak widać rozkaz władzy jest silniejszy od rozumu i poczucia odpowiedzialności...
ponad 1 rok temu / robert
 
Tzw urzad czy tez magistrat w SZCZYTNIE i odpowiedzialni za sekspytania powinni odpowiadac sadownie. Chyba, ze tam wszystkim cos wycieka to inna sprawa. Kodeks PRAWA KARNEGO sie klania @ "naczelni" Robert Dobronski i poszedl won z tego stanowiska.
ponad 1 rok temu / Jara
 
To jakby gwałt na dzieciach! A co najmniej molestowanie seksualne. Urzędnicy magistratu i pani dyrektor powinni stracić pracę.
ponad 1 rok temu / Zuza
 
Wszyscy są winni, od góry do dołu - niech się teraz nie wymigują. Trzeba zmienic system - bony edukacyjne, prywatne szkoły i problem znika.
ponad 1 rok temu / Man
 
Czyżby "młodzi dyrektorzy" wykonywali tylko rozkazy?
ponad 1 rok temu / magis
 
Co to za nauczyciele, którzy boją się stanąć w obronie dzieci ze strachu przed narażeniem się komukolwiek? Czy Wy, szczytnieńscy nauczyciele, nie macie świadomości, że jesteście za powierzone Wam dzieci odpowiedzialni? Wystarczyło zwrócić się do magistratu i odmówić, motywując dobrem dzieci. Jak teraz spojrzycie w oczy tym dzieciom i ich rodzicom?
ponad 1 rok temu / Nauczycielka
 
które pytanie jest gorsze "czego obawiam się podczas seksu" czy "Czy wyobrażam sobie siebie i innych w scenach pornograficznych"?sprawdźcie które skąd pochodzi
ponad 1 rok temu / klik
 
MEN i gminy muszą to realizować bo zobowiązuje ich do tego konwencja stambulska, którą honoruje rząd czeciejerpe. Jak gdzieś się zupa wylewa to najwyżej przez kilka dni robi się aferę. MEN nie panuje nad szkołami, gminy nie wiedzą co się dzieje w ich szkołach. Państwo z dykty i paździerzu.
ponad 1 rok temu / Xyz
 
Od razu pachnie tj. śmierdzi sorosem i rockeffelerem...
ponad 1 rok temu / wladys
 
@Rocky nie nam ją oceniać, ludzie mający np duże kredyty panicznie boją się utraty pracy-dlatego ja się boję kredytów-dla mnie winnym jest bardziej ten, kto kazał te ankiety przeprowadzać i ten, kto je układał...
ponad 1 rok temu / Polka
 
czyli nie o pytania chodzi tylko o to kto je zadaje?
ponad 1 rok temu / rety
 
Rodzice ,na stronach Episkopatu i Ordo Iuris jest oświadczenie o braku zgody rodziców na demoralizację. Pobieracie i składajcie w placówkach oświatowych. Nie ma zgody na wpuszczanie do placówek oświatowych aktywistów lewackich demoralizatorów.
ponad 1 rok temu / Maks
 
Dla 10 latków to przesada. Ale jak były za moich czasów ankiety w szkole z pytaniami: Jakie znasz narkotyki?, czy brałeś narkotyki?, czy ktoś proponował ci narkotyki?, czy wiesz gdzie kupić narkotyki, czy pijesz alkohol?,czy palisz papierosy?, czy upiłeś się?, czy ktoś proponował ci alkohol to już demoralizacji nie ma. Seks jest rzeczą z biologicznego punktu widzenia normalną w przeciwieństwie do używania papierosów, alkoholu czy narkotyków, a zwłaszcza w młodym wieku
ponad 1 rok temu / trooper
 
64 pytania o seks dla 10 letnich dzieci??? SKANDAL, SKANDAL, SKANDAL !!!
ponad 1 rok temu / Tomek
 
Jestem nauczycielką i nigdy nie dałabym takiej ankiety dzieciom do wypełnienia nawet pod groźbą nagany czy większych "represji" zawodowych. Zwolnieniami z pracy nie ma co straszyć przy dzisiejszym rynku pracy w tym zawodzie, więc czego się bali podając je dzieciom do wypełnienia?
ponad 1 rok temu / nauczyciel
 
Chciała powiedzieć ze jest młoda i nie chce stracić roboty. Woli deprawować. Przykre to.
ponad 1 rok temu / Rocky
 
Moralni zwyrodnialcy powinni być zidentyfikowani a ich nazwiska podane do wiadomości publicznej. Zero tolerancji
ponad 1 rok temu / Klasyk
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.