DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 20 SIERPNIA
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
Św. Bernarda z Clairvaux, Doktora Kościoła
XX Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Bernard, Samuel, Sobiesław
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 

Zaprotestuj przeciwko demoralizacji najmłodszych!

Data publikacji: 2013-06-05 06:00
Data aktualizacji: 2013-06-05 09:53:00
Zaprotestuj przeciwko demoralizacji najmłodszych!

Czy wiesz, że Ministerstwo Edukacji Narodowej wspiera seksualizację dzieci? Wyraź sprzeciw wobec planowej deprawacji dzieci! Wyślij pilnie protest!

 

Protest organizuje Krucjata Młodych. Jest on związany z konferencją, jaką współorganizowało MEN 22 kwietnia br. Jej tematem była prezentacja "standardów edukacji seksualnej w Europie" opracowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Podczas prezentacji, przedstawiono rażąco niemoralne treści, które w przypadku prezentowania ich dzieciom w szkołach - mogłyby mieć znamiona usiłowania popełnienia przestępstwa oraz nakłaniania nieletnich do czynów lubieżnych, o czym mówi art. 200 Kodeksu karnego.

 

W całej Polsce odbyły się manifestacje przeciwko deprawacji najmłodszych poprzez edukację seksualną. Na pikietach pojawiali się rodzice zatroskani o przyszłość swoich dzieci, ludzie młodsi i starsi, którym leży na sercu moralna kondycja narodu. Wśród przemawiających podczas warszawskiego protestu był m.in. były Marszałek Sejmu Marek Jurek.

 

Koordynujący protest młodzi katolicy z Krucjaty Młodych zachęcają do wysyłania swoich głosów sprzeciwu do minister Krystyny Szumilas oraz prof. dr hab. Michał Kleibera Prezesa Polskiej Akademii Nauk. Poniżej prezentujemy przykładowy list protestacyjny wraz z adresami email do instytucji odpowiedzialnych za projektowane zmiany.

 

Szanowna Pani

Krystyna Szumilas

Minister Edukacji Narodowej

[email protected]

 

Prof. dr hab. Michał Kleiber

Prezes Polskiej Akademii Nauk

[email protected]

[email protected]

                                              

                                                                                                             

 

PROTEST PRZECIW SEKSUALIZACJI DZIECI W POLSKICH SZKOŁACH

 

                Z wielkim niepokojem i oburzeniem przyjąłem wiadomość o tym, że 22 kwietnia br. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Polska Akademia Nauk współorganizowały skandaliczną konferencję. Jej tematem była prezentacja "standardów edukacji seksualnej w Europie" opracowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

 

                Podczas prezentacji przedstawiono rażąco niemoralne treści, które - gdyby prezentowane były dzieciom w szkołach - mogłyby mieć znamiona usiłowania popełnienia przestępstwa oraz nakłaniania nieletnich do czynów lubieżnych (art. 200 Kodeksu karnego). Dowodem na to są tematy prezentowane na tej konferencji: "akceptowalny seks" (dla 6-latków), "komunikowanie się w celu uprawiania przyjemnego seksu" (dla 9- i 12-latków) czy zaopatrywanie się w antykoncepcję (dzieci w wieku 12-15 lat). To, co najbardziej szokuje, to fakt, że według zaprezentowanego raportu WHO "rozwój seksualności rozpoczyna się w momencie urodzenia", toteż edukację w tym zakresie należy rozpocząć przed 4. rokiem życia. Przedstawiciele resortu edukacji narodowej opowiedzieli się za popularyzacją tych skandalicznych treści.

 

                Ministerstwo Edukacji Narodowej wpisuje się w szalejącą na Zachodzie rewolucję seksualną, która niszczy niewinność dzieci i młodzieży oraz rozbudza w nich różne dewiacyjne zachowania. Czy urzędnicy resortu edukacji narodowej chcą brać udział w narażaniu dzieci na deprawację i tworzenie klimatu sprzyjającego seksualnemu wykorzystywaniu nieletnich?

 

                W związku z powyższym, apeluję o jak najszybsze odcięcie się Ministerstwa Edukacji Narodowej od niebezpiecznych eksperymentów społecznych, które omawiano na tej odrażającej konferencji.

 

Z poważaniem,

 

 luk

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
paweł
Dzieci patrząc co robią rodzice tzn osoby które są dla potomstwa bardzo ważne starają się dorównać rodzicom lub nawet pokazać że ptrafią lepiej. Agnieszka Peikert z Wrocławia jest znaną tam oszustką art 286 kk , kobieta wychowuje syna Damiana Peikert który nic nie wie o poczynaniach swojej matki . Jak młody chłopak ma się wychowywać prawidłowo skoro Agnieszka Pejkert uprawia nieżąd z panami w celu nagrywania tego i szantażu ich. Kobieta ta opowiada wszystkim o posiadanym spadku, w celu wyłudzenia pieniędzy . Z tych oszustw i dziwnej prostytucji Agnieszka Peikert i Urszula Dubanicz utrzymują całą rodzinkę. Mąż tej pani wiedząc że puszczając się jego żona zarobi więcej niż on na przeprowadzkach nie ma nic przeciwko takiej rozpustnym życiu Agnieszki Peikert. Czy Damian powinien się dowiedzieć i usłyszeć nagrania z masturbacji swojej mamy ,która bez oporu rozsyła takie pliki drogą mailową. Pani Urszula Dubanicz też nie wacha się obsłużyć ustami panów ,których można nagr
gizela
popieram protest
Olga
Całym sercem POPIERAM! Stop seksualizacji naszych dzieci!!!
Krystyna
Całym sercem popieram protest. Jesteśmy krajem katolickim i musimy dbać o moralność naszych dzieci. Jezu pomagaj nam zwalczyć tę niemoralność naszego rządu.
arni201
popieram protest
pytajkowski
POPIERAM PROTEST!!!
Helena Kwapisz
Popieram protest przeciwko zmuszania dzieci do seksualizacji zawalczajmy organizacje gender jestemy zobowiazani walczyc o nasze dzieci nawet za cene naszego zycia Helena.
baj900
Brońmy dzieci i młodzież przed zaplanowaną demoralizacją -książkę można zamówić Książkę można zamówić meilem - [email protected]
Krystyna
Popieram protest przeciwko seksualizacji dzieci. Boże chroń nas od demoralizacji.
dortoma
Popieram protest prtzeciw seksualizacji dzieci. Nasze dzieci muszą być z dala od dewiacji rządzących. Pani Sumilas nie nadaje się na ministra. Boże chroń nas do demoralizacji. Krystyna i Wiesław Toma
Ela
Popieram protest przeciw seksualizacji dzieci w polskich szkołach, w ogóle w życiu medialnym. Moim zdaniem jest to niebezpieczny owoc panującego gender (porównaj danger - niebezpieczny) Polska jest i powinna być krajem prawdziwie chrześcijańskim, dlatego jesteśmy zobowiązani do walki o wolność jaką dał nam Bóg Ojciec. Źródłem życia jest związek pomiędzy mężczyzną i kobietą, harmonia panująca między nimi we wszystkich sferach życia a przede wszystkim w sferze intymnej. Dlatego nie pozwólmy zniewolić naszych dzieci - przyszłego pokolenia -.
Krystyna Toma, Reda sul.Sportowa 12
Popieram protest przeciwko seksualizacji dzieci.Nasze dzieci muszą być z dala od dewiacji rządzących.
trop5wp.pl
Popieram protest przeciw seksualizacji dzieci w polskich szkolach.
aga
popieram
grażyna
popieram protest w całości , jednocześnie proszę o złożenie doniesienia do prokuratury o przestępstwie celowej demoralizacji dzieci i młodzieży przez ministra edukacji przez wprowadzenie tej pseudo-nauki- gdyby rodzice dzieci próbowali takiej edukacji zostaliby pozbawieni praw rodzicielskich
Irena
Panie Jezu nie dopuść,aby deprawowano nasze dzieci,Jezu ufam Tobie!!!!
trop5
Protestuję przeciw seksualizacji dzieci w polskich przedszkolach i szkołach.Psychika dzięcięca może być zrujnowana i nigdy nie da się jej odbudować.Dorośli sobie nie radzą,a dzieci mają sobie z tym poradzić.Dzieci mają się bawić.Dorośli nie zabierajcie dzieciństwa dzieciom.To jest przemoc erotomanów.
sowamarta
Popieram protest !!! Precz z demoralizacją dzieci i młodzieży !!! Szumilas DO DYMISJI NATYCHMIAST !!!
sylwester urbaniak
Wara !!!!!!!!!od naszych dzieci
Marta
Popieram protest
andrzej
Rząd ma służyć społeczeństwu takiemu jakie jest, nie dopasowywać je do swoich upodobań. Warto rozważyć ? czy ta inicjatywa to tylko bezmyślność, czy też raczej wojujący neo-marksistowski dogmatyzm współczesnej biurokracji światowej. Ludzie, to jest nasz Kraj! Przyjmowanie takich pomysłów i dyrektyw ONZ-u , UE i WHO przez funkcjonariuszy naszego państwa - to jest bezczelność i uzurpacja uprawnień. To są biurokratyczne sitwy dobierające się według neo-marksistowskiego klucza ? eliminować rodzinę, naród, chrześcijański system wartości. Należy im otwarcie powiedzieć ? nic tu po was. Odwalcie się, pocałujcie nas w tylne miejsce. I niech nikt, żaden polski przedstawiciel władz nie ośmieli się promować pomysłów tak szkodliwych dla Narodu i dla świata.
jadwina
popieram protest!!!!
anna
Popieram protest.
jerzy
Tym ludziom ktoś zrobił krzywdę i teraz oni chcą krzywdzić innych, tylko dlaczego dziei...? Zupełnie poprzewracało im się w głowach.
Ewa Murawska
Popieram protest.
Zofia
Popieram protest. Precz z Panią Szumilas, nie nadaje się na ministra.
Głos
popieram protest i dołączamdo grupy protestujących jest to poprostu niepoważne !!!!!!!!!
Kamil
popieram protest
Dorota
Dzieci to nie towar do zaspokajania cudzych przyjemności! Dzieci potrzebują naszej miłości okazywanej przez zainteresowanie ich światem, problemami, radościami. Pozwólmy dzieciom cieszyć się życiem i nie pozwólmy gwałcić ich delikatnej, niewinnej psychiki! JUŻ DOSYĆ ZAPŁAKANYCH I AGRESYWNYCH DZIECI, A POTEM NASTOLATKÓW I DOROSŁYCH WOŁAJĄCYCH O MIŁOŚĆ, A OTRZYMUJĄCYCH GORZKI OWOC NISZCZĄCEJ, EGOISTYCZNEJ NAMIĘTNOŚCI!
jasiek ś
popieram protest i dołączam się do moich poprzedników
Beata
Kolejna glupota, z ktora nalezy walczyc, moze ministerstwo zajeloby sie naprawde czyms waznym, bo jest wiele takich spraw. Edukacja seksualna zajma sie rodzice, a ministerstwo nauka polskiego, historii i religii. Popieram protest.
Joanna
Podpisuję się pod protestem
darek
popieram
Dariusz
popieram protest
Krystyna
Podpisuje się pod protestem !!!
Maja
Popieram protest !!!!!
pawlok68
Popieram protest w 100%.
[email protected]
Popieram protest
popieram
popieram protest
Małgorzata
Popieram protest, jestem oburzona i zawiedziona naszymi władzami- diabeł ma plan!!!
Anna86
Popieram protest!
T3worke Maria
popieramn prostest
Małgorzata
Popieram protest! Ile jeszcze musimy czekać aż człowiek odkryje w sobie podobieństwo do Stwórcy
Teresa
Popieram protest!
Matka
Za duzo ich tam siedzi ,nie mają co robić i wymyślają coraz to nowe debilstwa.wzystkie Anie i biedronki chcą wszystko przysposobic sobie.
Jbocko1956wp.pl
Łapy precz od Naszych dzieci!!!!
ANIA
ten świat jest chory...trzeba go leczyć...dlatego należy protestować
Ania P.
Popieram protest w trosce o swoje wnuki i inne dzieci.
[email protected]
POPIERAM PROTEST. NIE ZGADZAM SIE NA SEKSUALIZACJE W SZKOLACH!!!
gulaj
Za komuny było inaczej. Pamiętam, że za komuny tępili pornografię. Trzeba protestować. To co się dzieje to przypomina Sodomę i Gomorę, budowanie wieży Babel
mamcia
popieram protest
em
Popieram protest!!!
Bożena
Z całą stanowczością popieram protest
ANNA
Chyba jedyna odpowiedź na ten szatański atak na polskie dzieci, na Polskę: JEZU, UFAM TOBIE, RATUJ!
Mika
Po przeczytaniu komentarzy na tym forum, aż gotuje się we mnie z oburzenia. Naprawdę tylko chory umysł mógł wysunąć taką propozycję SEKSUALIZACJI DZIECI W POLSKICH SZKOŁACH. Dlaczego odrzucamy dekalog i sprzeciwiamy się prawom Boskim? Przecież Polska to w większości kraj katolicki. Czy koniecznie diabeł musi zbierać żniwo wśród rządzących? Obiema rękami podpisuję się pod apelem o odwołanie minister Agnieszki Kołodziej-Rajewicz. Ciekawa również jestem dlaczego nie mogę, pomimo wielu prób, wysłać swojego głosu sprzeciwu do minister Krystyny Szumilas oraz prof. dr hab. Michał Kleibera Prezesa Polskiej Akademii Nauk? Ratujmy nasze rodziny i te najmniejsze, jeszcze nieświadome czyhających na nie zagrożeń, dzieci. Nie idźmy jak stado baranów za wszystkimi coraz głupszymi pomysłami Unii. Rządzie polski obudź się. Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie, Jezu ufam Tobie.
Aldona Bukowska
Czy my rodzice mamy popierac takie zachowania,chcemy by nasze dzieci były wychowane w moralny sposób Wy tam z tylkami w Ministerstwie nie widzicie jakie mamy ulice zapchane pornografia i tego typu pierdolami??Co by powiedział Wasz dziadek , pradziadek gdyby powstał z trumny??widzac ze 10 letnie dziewczynki prawie z gołymi tyłkami paraduja,bo zatarł sie wstyt godnosc i honor!!Oraza Was widok karmiacej Matki Polki a uwazacie za normalne nauki w szkołach które ucza tylko przez pryzmat biologii??czy układu rozrodczego??mam czworo dzieci najstarszy ma 20 lat najmlodsze 4 i wiecie co??dlatego ze syn został wychowany jak i mnie wychowano w szkole był tak zwanym odmieńcem.bo nie stał na kazdym rogu z inna dziewczyna z piwem w lapie.A Wy Ministrowie do tego dazycie ja sie nie zgadzam Nie wyrażam zgody na edukację seksualną mojego dziecka z dziada pradziada przekazywano te tajemnicza wiedze jako uczucie wartosciowe a nie biologie!!To nalezy do nas rodzicow !!
ANIA
Nie wyrażam zgody na edukację seksualną dla moich dzieci...uważam również,że żadne dziecko nie powinno w tym uczestniczyć jeżeli chcemy żyć według przykazań Bożych...ludzie zaczynają zachowywać się, jak zwierzęta...obnażają się ze wszystkim i narażają na to wszystko bezbronne dzieci.
ateista
chory protest
genek
wysłałem do Pani minister, ale publikuję tez jako list otwarty: Protestuje przeciwko narzucaniu seksualizacji moich dzieci. Absolutnie nie zgadzam się, by w tak młodym wieku, bez mojego - jako rodzica - udziału dowiadywały się o sprawach intymnych, które powinny kształcić w sobie jako uczucia, a nie jako biologię. Do czego sprowadzają się Wasze zamiary. Z poważaniem Konrad Buzak / Gdynia
anamad
Jaka szanowna pani? na szacunek to trzeba sobie zasłuzyc, imie ,nazwisko i wystarczy,po co okazywać szacunek komus kto olewa i demoralizuje nasze dzieci
[email protected]
uważam że program który władze chcą wprowadzić jest hańbą dla ludzkości
[email protected]
Popieram protest
martin
Popieram protest
elka
Popieram protest.
jolab
Nie wyrażam zgody na edukację seksualną mojego dziecka. Jako rodzic mam prawo decydować o jego wychowaniu (Konstytucja RP). Nie życzę sobie, by pod osłoną edukacji wprowadzano do głowy Mojego Dziecka zamęt i treści, które w stosownym czasie przekażę sama. Polska szkoła i najmłodsze dzieci już od wielu lat są poligonem doświadczalnym kolejnych ministrów edukacji. Jako człowiek wolny, wykształcony i od 30 lat związany z polską edukacją jestem przerażona tym, co się dzieje. Powiem więc językiem współczesnych polityków "precz z pomysłami seksualnymi od główki mojego kochanego najmłodszego dziecka". Nikt nie pomaga mi w jego wychowaniu, a każdy wie, co dla Niego "najlepsze"?
Jola
Nie zgadzam się na demoralizację niewinnych dzieci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STOP DEPRAWACJI!!!
Alia
Dosyć już tego. POgonić tych odchyleńców gdzie pieprz rosnie od naszych dzieci, wnuków.
BAWA
Przyłączam się do protestu
Włodzimierz
Przecież to nie są rzeczy o których może decydować większośc głosów partyjnych aparatczyków.O tym powinni decydować sami rodzice małych dzieci a nie stare kobiety.Powinno w tej sprawie być referendum, ale to ostateczność.
supermama123
to haniebne nie popieram , zwiriowana minister.leczyc sie powinna.
Katarzyna
Protestujemy!
Danuta Kwaśnik
Jestem przeciwna demoralizacji dzieci przez Ministerstwo Edukacji Narodowej!!!
julka
popieram protest
julka
protestuję
normalna
Przeraża mnie, że z powodu dewiacji 5% społeczeństwa, ministerstwo chce zdeprawować 100% nowego pokolenia
Krystyna
popieram protest-brońmy niewinności naszych dzieci!
basia
popieram protest
Teresa Szymczyk
Dołączam się do protestu po to, aby bronić najmłodszych przed demoralizacją. Nie rozumiem, że ludzie odpowiedzialni, mający także swoje dzieci są za deprawacją a nie ochroną najbardziej kruchych istot, jakimi są dzieci. Jeżeli wykształceni ludzie zasiadający w MEN są tak nieodpowiedzialni, to bardzo smutne.
Anna Franus
Mam nadzieję, że sprawy nie zajdą tak daleko... Nie wolno wchodzić z buciorami w tak intymną sferę życia. Jestem matką nastolatka i 10- letniej dziewczynki i nie chcę by ktokolwiek edukował moje dzieci w sferze seksualności, my (rodzice) od tego jesteśmy. Jeśli jacyś rodzice sobie nie radzą, niech będą miejsca ze specjalistami, którzy uczciwie z młodzieżą (nie dziećmi)porozmawiają. Dzieciom wystarczają proste, jasne odpowiedzi, nie należy moim zdaniem zbyt wcześnie rozbudzać u dzieci niezdrowej ciekawości. I tak są osaczone przeróżnymi obrazami w mediach. Nikt poza RODZICAMI ŚWIADOMIE ICH NIE WYCHOWUJE, więc wara... Szkoła ma tylko wspierać wychowanie, a nie je zastępować.
jan
szatańskie pomysły
sylka
Czystość jest Koroną doskonałości.M.Redempta Śledzińska Popieram protest.Szkoda,że świat schodzi na psy
Olusia
Popieram protest z calego serca! Mam juz dorosle dzieci ale moje wnuki dotyczy jak najbardziej. Jestem zaniepokojona a nawet zaszokowana tym co sie dzieje w naszym kraju! Tak dalej nie moze byc, musimy protestowac! Dolaczam sie do opinii innych, zdrowych Polakow.
ANNA
Oburzony, masz 100 % racji. Czas ich pogonić. Oni są zorganizowani, my zatomizowani. Dlatego to jest mozliwe. Utwórzmy ruch protestu wobec deprawacji społecznej. Na początek trzeba dobrać się do Rajewicz. Musi odejśc, im prędzej, tym lepiej. Muszą na początek odezwać się tzw. konserwatyści z tej partii, która czyni to spustoszenie.
ula
popieram protest-chrońmy dzieci!
oburzony
To jest dramat, sprzedają nas na każdym kroku: nasz majątek, religię, kulturę i teraz rodziny. Brak silnych związków międzyludzkich, przywiązania do tradycji i DEMORALIZACJA osłabiają i TO jest kolejny krok. W Szwecji pomimo wprowadzenia edukacji seksualnej u młodych ludzi ilość niechcianych ciąż u nieletnich wzrosła. Teraz planują w szkołach rozdawać tabletki antykoncepcyjne nieletnim dziewczynom. TO JEST NIEDOPUSZCZALNE! U nas dojdzie do tego samego. To już nie chodzi o religię to wbrew ZDROWEMU ROZSĄDKOWI, SOLIDARNOŚCI i LOJALNOŚCI wobec Państwa. NIE, NIE i NIE!!! Urzędasy łapy precz od mojej rodziny. Nie potrzebuję opieki socjalnej. Sam sobie poradzę z utrzymaniem i wychowaniem dzieci, NA NORMALNYCH ludzi bez dewiacji seksualnych, uprzedzeń i fobii. Będą wiedzieć od czego jest tata i od czego jest mama. LUDZIE trzeba się wreszcie zebrać i zrobić kolejną "Wiosnę Ludów". Raz a dobrze nie jak w 89`. Modlę się o to codziennie. Nie widzę inne wyjścia dla tego cynizmu
abcszkoła
Popieram protest
Mejsi
chore...
Pedagogo z 30 ltnim stażem
Po prostu szkoda słów.U dzieci wzmaga temat agresję i wywołuje strach. Łączę się z każdą formą protestu. Teresa Laskowska
E-wa
Dołączam się do protestu pomimo że mam dorosłego syna, to jest bulwersujące co oni wymyślają w tym beznadziejnym rządzie.
Dominika
Popieram protest. Brońmy dzieci i ich czystych serc!
jadwina
Protestuję, chrońmy dzieci!!!!!!
szczygiel1943
Popieram protest.To czym zajmuje się Ministerstwo Edukacji Narodowej to Hańba i Żenada dla Katolickiego społeczeństwa jakim jest POLSKA!
Halina
Popieram protest.Chrońmy niewinność naszych dzieci przed głupimi i szkodliwymi decyzjami urzędasów.
olak019
Co to za państwo, co ślepo dąży za \'osiągnięciami" innych państw, które moralnie i gospodarczo chylą się ku upadkowi. Wstyd mi za Polskę i za Polaków. Przyłączam się do protestu. Tylko krzycząc jak najgłośniej o tym, że dla nas, zwykłych ludzi, najwazniejsza jest rodzina i nasza wiara, mamy szansę przetrwać ten trudny czas...
agak
Popieram protest w całości. Dość podejmowania decyzji o nas bez nas. To żenada co robi ten rząd - czy on prawy czy lewy, jedna głupota. Zero wartości moralnych, zero zasad, hulaj dusza piekła nie ma! Wstyd, wstyd, WSTYD... a potem płacz, że tyle samobójstw, zbrodni, pobitych lub zabitych dzieci, okaleczonej psychiki. Ciekawe kiedy - i czy w ogóle - spadną łuski z oczu rządzących, którzy mają o nas dbać i opiekować się nami, a myślą tylko o napychaniu swoich portfeli... Bóg ich z tego rozliczy prędzej czy później.
jergach
Zdecydowanie uważam, że ślepe kopiowanie wzorców zachodnich jest szkodliwe. Musimy zdecydować czy jesteśmy za mocną rodziną i tym samym za mocną Ojczyzną czy chcemy udawać fajnych Europejczyków (takich którzy radośnie klaszczą gdy na zachodzie wymyśli się cokolwiek: mądre czy głupie idee). Demoralizacja dzieci i młodzieży jest zawsze działaniem any-rodzinnym i anty-państwowym i dlatego piszę do pomysłodawców: opamiętajcie się. Nie pytajcie co robić waszych klakierów ale waszego sumienia - bo przecież jesteście ludźmi, którzy też mają dzieci i wnuki i jesteście Polakami. Dość tej uśmiechniętej parady absurdu.
Dagomir
Bije się w piersi i prosze braci Chrzescijan o wybaczenie kiedys popierałem platforme.Ale teraz przejrzałem na oczy i pytam dokąd to zmierza.Świętej pamieci Lech Kaczyński będąc ministrem sprawiedliwości walcząc z przestępczością posadził mnie i mi podobnych alimenciarzy w więzieniu na dwa lata zamiast dać pracę tam też jej nie miałem a zadłóżenie rosło.ale to i tak było lepsze niż to co dzieje się teraz brońmy naszej wiary i wartości precz z oszołomami kłamcami.Ratujmy nasze dzieci osób słabszych obudzmy się nie dajmy sie ogłupić.Ratujmy siebie samych.Tylko kogo wybrać kto naprawdę będzie dbał o człowieka.BOŻĘ RATUJ BO GINIEMY
[email protected]
Protestuję przeciw demoralizacji dzieci, takie działanie wyrządza ogromna krzywdę naszym pociechom.
slawekk28
Jestem chyba jedyny na tym portalu za tym żeby wprowadzić wychowanie seksualne w szkołach , nie w taki radykalny sposób jak proponuje MEN i nie w tak młodym wieku (4-11 1at) ale w wieku 12 lat nastolatkowie powinni mieć jakieś spotkania z seksuologiem , pielęgniarką lub psychologiem który wytłumaczy im dlaczego ich ciało się tak zmienia , co się w nich dzieje , a w późniejszym wieku ok 15roku życia co to jest antykoncepcja , jak się ją stosuje ... księżom na religii wolno mówić o kalendarzyku małżeńskim ? jeśli tak to jest też rodzaj antykoncepcji ale nie można pozbawiać młodzieży wiedzy o innych środkach zapobiegawczych niechcianym ciążom ...
Dorota
Popieram protest! Takie treści nie są dzieciom w żaden sposób potrzebne, chrońmy ich niewinność!
bolo28
To skandaliczne co Ci ludzie chcą zrobic naszym dzieciom , to wpajanie od najmłodszych lat wartości niemoralnych i dewiacyjnych.Masoni już stworzyli Unię ,teraz czekamy na Swiatowy Rząd ,tragedia!!!!Boże chroń naszą Ojczyznę .
ANNA
Wojciechu, idę z Tobą!!
deka
Mam nadzielę ,że władze oświatowe do reszty nie zgłupiały i takich "pomysłów" nie wprowadzą.
dan
Mam nadzieję, że nasze władze oświatowe mają własne zdanie i nie będą wchodzić w d... europejskim dewiantom !!!
Maria
Ona wie komu służy i kto jej za to płaci! moze ma też cos do ukrycia! Na pewno nie służy dobru dzieci i rodzinie!
BIEDRONKA
Nie zgadzam się na demoralizację niewinnych naszych dzieci.STOP DEPRAWACJI!!!
Wojciech
Należy wyrzucić panią Szumilas z rządu !!!!!!!!!! jeszcze chwila a prawdziwie wierzący ludzi, ułożeni i z Bogiem w sercu wyjdą na ulice i obalą ten rząd!!!!!! a ja będę szedł kurcze na czele !!!!!!!!
Zofia
Wyrażam protest przeciwko demoralizacji i deprawacji dzieci.
Anna
Protestować powinniśmy, ale to sprawy nie załatwi. Za wszystkie życiowe sprawy dziecka jesteśmy odpowiedzialni sami. Przede wszystkim dom i rodzina. Najbliższa rodzina. To my spokojnie w domu powinniśmy wiele spraw wyjaśniać, a nie czekać, aż w próżnię wiedzy dostaną się nieodpowiedni ludzie. Nie ma tematów tabu. Każde słowo przyniesione z ulicy powinniśmy dziecku wyjaśnić, a nie krzyczeć, że tak nie wolno, albo, że to jest świństwo. Ta sama sprawa w innym miejscu, w innym otoczeniu, w innym wieku, wygląda inaczej. Dzieciom potrzeba naszej mądrości, a nam łaski Bożej przy tłumaczeniu dzieciom trudnych spraw.
milena
Wszystko w swoim czasie, dziecku pozwólmy być dzieckiem, jest tyle pięknych rzeczy do uczenia dziecka, zainteresowania dziecka pięknymi opowiadaniami, które wykrztałci w dziecku pozytywne zachowania, nie stawiajmy naszego życia na seksuologii. Dlaczego zaczynać od tego co mozna przekazać wiele lat później gdy dziecko będzie dojrzalsze????
Sienki
Protest jest zaadresowany do: [email protected], [email protected], [email protected]
dotknieta
NIE! NIE! i jeszcze raz NIE!Co się dzieje w naszym kraju ?Dlaczego pozwalamy na krzywdzenie dzieci!? W żadnym wypadku nie należy na to pozwalać! Zostawmy dzieciom dzieciństwo,chrońmy je przed zboczeńcami,chorymi wujkami i głupimi rządzącymi.Wytężmy siły aby zapobiec deprawacji! Nie ma zgody na seks dzieci !
KITA
P. SZUMILAS POWINNA ROZPOCZĄĆ SEKSUALIZACJĘ JUŻ W ŁONIE MATKI .TO JEST CHORE. TO ZGROZA JESTEM PRZECIWNA SEKSUALIZACJI DZIECI
Anna
Protestuję kategorycznie stop takim metodom nauczania to deprawowanie a nie nauczanie
Monika
Jak można włączyć się w protest? Gdzie/jak można podpisać ten list?
Sławomir
Należy kategorycznie zaprzestać wciągać dzieci w szkołach i kierować ich w tak młodym wieku na drogę SEKSUALIZACJI w szkołach LEPSZE ROZWIĄZANIE TO WIARA I KOŚCIÓŁ KATOLICKI-a może by tak zostawić ten temat w spokoju i n/p zająć się wreszcie ponad rok prowadzoną sprawą sądową wzorowej matki córeczki Madzi-czy na wynik śledztwa będziemy czekali może 10 lat,aż się przedawni.
[email protected]
Protestuje przeciwko sexualizacji dzieci
krystyna
TO ZGROZA JESTEM PRZECIWNA SEKSUALIZACJ DZIECI TEGO NIKT O ZDROWYCH ZMYSLACH NIE WYMYSLIL
[email protected]
Protestuję przeciw seksualizacji dzieci w polskich szkołach. LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!
[email protected]
TYLKO Z WIARA I Z BOGIEM ZWYCIEZYMY !!!!!!!!!!!!RODZICE NIE POZWOLCIE NA TO ;BO SIE ZLE SKONCZY .
AR
Protest, ale jak go podpisac i wyslac?
George Rogozinski
Nie mieszkam w Polsce ale calkowicie podpisuje sie pod tym apelem. Polska nie jest pierwszym krajem gdzie wladze probuja wprowadzic takie deprawujace nauczanie. Jest to proba calkowitego rozbicia wiezow rodzinnych i promowanie wszelkich zboczen seksualnych. Nastepna bedzie legalizacja pedofilii. Zaczelo sie od rzekomego zadania praw dla homoseksualistow. Jesli teraz sie nie przeciwstawimy to pytanie: co rzad i zboczency wymysla nowego aby nas jako narod calkowicie zniszczyc
ANNA
oim zd. należy ustalić, kto personalnie wydał decyzję o organizacji tej konferencji i kto tę decyzję wykonał. Takie osoby powinny być poddane absolutnemu ostracyzmowi środowiskowemu. Musimy ich zapamiętać i powinni ponieść karę za tę wredną robotę. Jesli nie teraz, to w przyszłości, np. po zmienie rządu. Począwszy od P. Szumilas, ale nie tylko.
Maciej
Przyłączyłem sie do tego apelu. Działanie rządu ws. "sexedukacji" w wieku przedszkolnym jest nie tylko hipokryzją ale też pomstą wołającą do Nieba. W U.K. juz nastoletnie dziewczęta zachodzą w "ciążę" i są w dużej mierze dość dużym odsetkiem korzystających z aborcji. czyli zabijaniem nienarodzonego dziecka.
oburzony
Swiat sie stacza na dno! jesli mamy takich Ministrow , ktorzy chore tematy wywoluja! Sami sa niemoralni, podnoszac taki temat, ktory niczemu nie sluzy! a krzywdzi dzieci, ktore powinny miec prawdziwe dziecinstwo bez zboczen!
Jadwiga
Protestuję przeciwko demoralizacji i deprawacji dzieci. Nie zabierajcie dzieciom dzieciństwa!!!
Ben
Trzeba coraz więcej takich inicjatyw przeciwstawianiu się szalejącemu szatanowi.Ze swej strony robię co mogę poprzez pisanie komentarzy na różnych forach.Musi nas być więcej i musimy być bardziej odważni i zdecydowani w przeciwstawianiu się fali zła
wilga15
Popieram ten protest.....to skandal,żeby dzieciom zawracać w małych główkach seksualnością.Tyle jeszcze mają do poznania innych pięknych rzeczy na świecie......
Kasia
Protestuję przeciw seksualizacji dzieci w polskich szkołach. Boże chroń dzieci bo Rzecznik Praw Dziecka śpi...
mieczyslaw
To jest skandal co ten rząd Tuska wyprawia.Rozszabrowali narodowy majatek,wypedzili miliony młodych Polakow za granice i dobijając polski Narod deprawują nasze dzieci.Mocno protestuje.
Stanisław
Wyrażam protest przeciwko demoralizacji,deprawacji i seksualizacji dzieci
krysia55
Przyłączam się do tego apelu. Takie działanie to jest po prostu głupota i brak wyobraźni, które czyni wielką krzywdę dzieciom i młodzieży.
Bartek
Czy są jakieś protesty przeciwko temu?? Jeśli nie to trzeba coś zorganizować, jakąś okupację MEN albo co... tak być nie może
Marian Plucinski
Diably maja olbrzymia przewage w niemal wszystkich rzadach swiata, dlatego takie rzeczy sie dzieja.Moze przyjdzie taki okres w historii,ze ludzie beda wybierac lepszych kandydatow do parlamentu.
trop5
Protestuję przeciw seksualizacji dzieci w polskich szkołach.Jestem nauczycielem,emerytowanym.
Ewa
Jezu ufamy Tobie!
Waldek2a9
Jestem katolikiem i wyrażam sprzeciw takim praktykom. Uwłacza to godności i w sposób instrumentalny traktuje młodych ludzi. Z wielkim niepokojem i oburzeniem przyjąłem wiadomość o tym, że 22 kwietnia br. Ministerstwo Edukacji Narodowej i Polska Akademia Nauk współorganizowały skandaliczną konferencję. Jej tematem była prezentacja "standardów edukacji seksualnej w Europie" opracowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Podczas prezentacji przedstawiono rażąco niemoralne treści, które - gdyby prezentowane były dzieciom w szkołach - mogłyby mieć znamiona usiłowania popełnienia przestępstwa oraz nakłaniania nieletnich do czynów lubieżnych (art. 200 Kodeksu karnego). Dowodem na to są tematy prezentowane na tej konferencji: "akceptowalny seks" (dla 6-latków), "komunikowanie się w celu uprawiania przyjemnego seksu" (dla 9- i 12-latków) czy zaopatrywanie się w antykoncepcję (dzieci w wieku 12-15 lat). Nie zgadzam się na takie praktyki dla naszych dzieci.
edek
to jest pedofilski spisek. tylko pedofil może coś takiego wymyśleć i zaakceptować. oni sami się demaskują, pedofile. ale właśnie to jest najbardziej przerażające, bo oznacza, że czują się bezpiecznie.
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.