Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LUTY   2018 r.

Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Zamiast egzorcysty, wybierz psychiatrę. „Tygodnik Powszechny” stawia na Freuda?


Nie przesadzajmy z tymi egzorcyzmami - rady Zygmunta Freuda są skuteczniejsze! O „diable co tkwi w głowie” opowiada prof. Robert de Barbaro. W głos psychologa uważnie wsłuchuje się „Tygodnik Powszechny”.


DATA: 2016-07-14 14:30:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Wszystko co ma związek z Tygodnikiem Powszechnym jest naznaczone zdradą, antypolonizmem i cuchnie smołą, siarką i czosnkiem. Jest to stalinowski w rodowodzie a syjonistyczno marksistowski w charakterze szmatławiec. Freud natomiast był jednym z największych zbrodniarzy ostatniego tysiąclecia. Szkody jakie wyrządził cywilizacji są nie do oszacowania. Piewca zgnilizny.
8 miesięcy temu / Stanisław_Helis
 
"Lepiej jak >inny< nas zaciekawia". Hmm, może panu profesorowi przydałyby się egzorcyzmy?
ponad 1 rok temu / Gaja
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 65 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.