DZISIAJ JEST
ŚRODA 20 WRZEŚNIA
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Św. Andrzeja Kim Taegon
Św. Pawła Chong Hasang
Imieniny obchodzą:
Eustachy, Faustyna, Filipina
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

"Wyborcza”, Komorowski a teraz „Polityka”. Grzegorz Braun poruszył salon

Data publikacji: 2015-05-29 07:01
Data aktualizacji: 2015-05-29 14:50:00
"Wyborcza”, Komorowski a teraz „Polityka”. Grzegorz Braun poruszył salon
Adam Chelstowski / FORUM

Postkomunistyczny tygodnik „Polityka” wziął na tapet reżysera Grzegorza Brauna. Redakcję zaniepokoiło, iż wziął on udział w wyborach prezydenckich. Dziennikarze postanowili więc udowodnić, że wszyscy – łącznie z rodziną i znajomymi – wstydzą się Brauna i jego poglądów.


Po pierwszej turze wyborów prezydenckich „Gazeta Wyborcza” poświęciła Grzegorzowi Braunowi pierwsze trzy strony, przepraszając za nazwanie go faszystą, oraz raz jeszcze określając go tym właśnie mianem. Kilka dni później prezydent Bronisław Komorowski postanowił użyć nazwiska Brauna jako oręża w walce z Andrzejem Dudą – deklaracja Brauna, w której mówił o swym zamiarze głosowania na kandydata PiS miała według przegranego kandydata PO skompromitować rywala. Tak się jednak nie stało – Duda wybory wygrał, ale salon wciąż zajmuje się Grzegorzem Braunem. Tym razem sylwetkę reżysera opisuje „Polityka”.


Dziennikarka tygodnika, Anna Dąbrowska, stworzyła tekst oparty na wypowiedziach anonimowych „znajomych” i anonimowych „osób zorientowanych w relacjach rodzinnych” Grzegorza Brauna. Wszystko po to, by udowodnić tezę, iż od reżysera odcinają się nawet bliskie mu osoby, bowiem przynosi wstyd zarówno rodzinie jak i środowisku. Fakt, że mimo braku jakiegokolwiek partyjnego zaplecza reżysera poparło ponad 120 tys. wyborców jest przez „Politykę” skrzętnie pomijany.


- Trudno dziś występować w jego kontekście i znaleźć coś na jego obronę, więc lepiej milczeć – mówi odnaleziony przez dziennikarkę anonimowy znajomy reżysera. Autorka sugeruje, że ów znajomy to przedstawiciel większej grupy osób, które nie chcą mieć z Braunem do czynienia po tym, jak nazwał Polskę „kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym”.


Anna Dąbrowska twierdzi, że dotarła także do osób zorientowanych w relacjach rodzinnych Braunów. Osoba ta również wypowiada się na łamach postkomunistycznego tygodnika anonimowo. To nie przeszkadza jej w sugerowaniu, że rodzice Grzegorza Brauna są zacnymi ludźmi, ale jako że mieszkają w Ameryce „nie do końca zdaja sobie sprawę ze sposobu”, w jaki ich syn wygłasza poglądy. Na dowód podaje jedno zdanie z trwającego kilkadziesiąt minut wykładu reżysera, który miał miejsce trzy lata temu w warszawskim Klubie Ronina. W tekście wymieniana jest także siostra Brauna, ukazana jako część rodziny rozsądniejsza niż reżyser.


„Polityka” donosi również o lustracyjnej obsesji Brauna w kontekście sprawy prof. Miodka. Naciąga się przy tym standardy dziennikarskie: w artykule brakuje bowiem jakiejkolwiek informacji o tym, że Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu orzekł, że Polska naruszyła wobec reżysera Grzegorza Brauna art. 10 Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka, gwarantujący wolność słowa. Dziennikarka „Polityki” pisze wyłącznie o tym, iż Braun musiał – zgodnie z wyrokiem polskiego sądu – przeprosić Miodka za nazwanie go informatorem tajnej policji PRL.


Grzegorz Braun jest nazwany przez autorkę „Polityki” również spóźnionym bohaterem, który w swojej głowie reżyseruje spiskowe teorie, by mieć z czym walczyć.

 

Wydaje się, że wzięcie przez Brauna udziału w wyborach prezydenckich i prestiżowa porażka "Gazety Wyborczej" w sądzie, wywołały w salonie spory popłoch, skoro już wielka i zasłużona dla komunizmu i postkomunizmu "Polityka" zdecydowała się na cytowanie anonimowych źródeł i opisywanie rzekomych relacji rodzinnych reżysera. Wszystko zapewne w imię walki z "faszyzmem"!

 

 


Źródło: „Polityka”

kra

 

 
baner
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
POLECANE FILMY

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

..
Roman Dymitrak
Jeżeli Unia będzie lewicowa i lewactwo przy władzy to nie warto tego wspierać i nalezec do tej czerwonej ferajny.Walczmy o odzyskanie Europy ojczyzn i wtedy to ma głęboki sans!
Attyla
Tak jest więcej takich patriotów erudytow
Tomasz
[email protected] Należysz do lemingów.Nie pouczaj Rzymskich-Katolików,sam dobrze przeczytaj niezmutowane Pismo św.
roman dymitrak
Pan Grzegorz Braun to prawdziwy dumny,szlachetny rozumny patriota.Prawdziwy Polak.
ksis
Komuszostwo zawsze bylo perfidne,podstepne,klamliwe,wredne.Ten paszklwil na p.Grzegorza Brauna doskonale potwierdza to wszystko.
leon
Nie głosowałem na Pana Brauna, choć jego kandydaturę brałem poważnie pod uwagę. Ktoś taki jak on jest niezwykle potrzebny w życiu publicznym, ponieważ porusza tematy, których być może nie wypada z różnych względów poruszać politykowi, a które powinny skłaniać wszystkich do refleksji i dyskusji. To nie są sprawy wyssane z palca. Cieszę się z oburzenia capów piszących do "Szmatławoj Gaziety", gdyż w ten sposób tylko potwierdzają oni prawdę zawartą w wypowiedziach Grzegorza Brauna. "Uderz w stół, a nożyce..." larum grają.
Tomasz
[email protected] to nie jest antysemityzm"KOCHAJ WŁASNY NARÓD SZANUJ INNE NARODY"NACJONALIZM CHRZEŚCIJAŃSKI.Chyba należysz do nomenklatury partyjnej?
aparat powietrzny już odleciał
Czy to było wyzwolenie czy zmiana okupanta?
tomasz26
Czepiają eis Grzesia bo Grzesio im troszkę szyki miesza i kładzie prawdę na stół ..a salon woli siorbać POd stołem
Nie zgadzam się z Wami poparłam Komorowskiego bo darzę go szacunkiem. Nie mam nic wspólnego z antysemityzmem. Proponuję wrócić do ewangeli
Ryszard
"nazwał Polskę ?kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym?. Cnota krytyk się nie boi, a prawda w oczy kole.
Weronika
Niech owa dziennikarka Polityki przyjży się własnej rodzinie oraz rodzinom swoich kolegów, albo takiego na ten przykład Komorowskiego czy Sikorskiego. Pewnie belka w oku nie pozwala jej na rzeczywisty ogląd, albo kasa. Brud i zakłamanie.
mania
Szczesc Boze Panie Grzegorzu!
Mieczysław S.Kazimierzak
Przy tej okazji potwierdziło się jak na Forum POLITYKI usuwa się komentarze na skutek nadużywania pojęcia antysemityzmu. Dokumentuje to wpływanie na polską politykę historyczną ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.
c-a
NIE SĄDZĘ ,ŻE PANU GRZEGORZOWI w JAKIŚ SPOSÓB UWIERAJĄ POGLĄDY OSÓB WYPOWIADAJACYCH SIĘ W TAKICH SZMATŁAWCACH JAK POLITYKA . PRAWDZIWI POLACY i KATOLICY ZAWSZE BEDĄ DARZYĆ OGROMNYM SZACUNKIEM PANA , PANIE BRAUN . NIECH PAN TERAZ NIE ZMARNUJE GŁOSÓW OSÓB , KTÓRE PANA POPARŁY I JE DOBRZE WYKORZYSTA NA CHWAŁĘ OJCZYZNY .
Jacek
Bojkot wyborczej i jej rodzinki
Jurek
Panie Grzegorzu, byłem na kilku spotkaniach z Panem. Mam wiele lat, mam więc prawo seniora do oceny predyspozycji do bycia mężem stanu. Z tej całej grupy Pan jest na prawdę odważny, Pan jest prawdziwym patriotą. Głosowałem na Pana i wszystkim o tym mówię. Mogę Panu na następny raz zrobić honorowo plakat wyborczy. Artysta grafik.
GRZEGORZ BRAUN - JEDYNA POLSKA PERLA
PAN GRZEGORZ POWINIEN BYC NASZYM PREZYDENTEM ... KLASA - WIEDZA -KLAROWNOSC W PRZEKAZIE -UMIEJETNOSCI .. POLACY -PATRYJOCI SA Z PANEM ..
sony
Pan Grzegorz to prawdziwy Polak. Tak trzymać !!!!! Popieramy Pana.
Lutek
Jeśli ten człowiek (Grzegorz Braun) będzie jeszcze kiedykolwiek kandydował na prezydenta czy posła to ja na niego chętnie zagłosuję...
Tomasz
Moderniku Ciekawe czyje szaleństwo jest cudowne? Widocznie wywodzisz się ze środowiska lewicy laickiej skoro masz takie poglądy.
zdolnyślązak
Kotylionowy zakłamany glut zwany "Gazetą Wyborczą" wraz z siostrzyczką "Polityką" specjalizują się w poniżaniu obywateli Polski. Panie Grzegorzu proszę nie zwracać uwagi na szowinistycznych imbecyli czyli resortowe dzieci medialne.
Rozczarowany
Modemiku, jednak masz w sobie resztki zdrowego rozsądku ;)
M.M.Vancouver.
- On jest "nastepny" po Dudzie i wszyscy o tym tu w Ameryce "wiedza". Oczywiscie dzisiaj ludzie "boja sie prawdy jak wulkanowego ognia" i zadna to tajemnica,bo sam dibel wie jaka ona jest "piekielnie goraca" - nawet w "piekle" tak nie grzeje!
TheModern
Jego szaleństwo jest cudowne.
ziom
Grzegorz Braun jest współczesnym mężem stanu i żadne komunistyczne media nie wmówią nam że jest inaczej. A kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym jest faktem. Ja dodałbym jeszcze USA do tego, niestety.
Tomasz
łowca parchów. Jest stenogram Bermana wysokiego funkcjonariusza komunistycznej bezpieki pochodzenia żydowskiego zadeklarowanego ateisty do podległych mu funkcjonariuszy by obsadzali stanowiska w urzędach w partii komunistycznej PZPRR ale drugorzędne.Oni też zmieniali nazwiska życiorysy.
Danka
Popieram Brauna i lubie go słuchac - ostatni wielki patriota?
yoodas
No to jest typowe zagranie ludzi którzy bronią i chronią swoje stołki nie ogladając się na Polskę. Zawsze mieliśmy całą zgraję zdrajców i idiotów którzy woleli iść z prądem i mieć kasę niż wolny kraj dla swoich dzieci. Po co więc tylu ludzi zginęło po co Mickiewicz napisał tyle tekstów ku pokrzepieniu serc...Wszyscy won żydzi, masoni, idioci, gazety antypolskie i sami ludzie pokroju autora. Na pohybel!!!Precz z naszego kraju albo sami was wygonimy jak Bóg da.
Ja
Panie Grzegorzu ,jest pan głosem Polaków patriotów i nadzieją dla Nas,że obcy zostaną odsunięci od władzy.
Tiberias
@Leaf427: Googlać także: "INTERMARIUM"
gość
Z czasów PRL-u "odziedziczyliśmy" dwie tuby propagandowe PZPR - tygodniki Wprost oraz Politykę. I ślepy by dostrzegł, że poglądy w nich prezentowane mozna przypisać dwóm stronnictwom w tej partii. Podział był dość stary: Tzw. Żydy i Chamy czyli stronnictwo puławskie i natolińskie. Chamy - frakcja związana z rdzennymi komunistami polskimi, Żydy - komandosi zrzuceni tu desantem z Moskwy, mieli zarządzać mniej wartościowym narodem tubylczym.
eon
Zdecydowanie to zjawisko nie jest dziennikarką.
Zenon
Szacunek dla Pana Brauna za jego poglądy i odważną postawę oraz działanie na rzecz odkłamania naszej historii.
łowca parchów
przecież "Polityka" to tygodnik ŻYDOWSKI obok żydowskich spółek Agora i ITI, które plują Polakom w twarz. W "Polityce" siedzą żydy pokroju Turskiego (Turbowicza), wychwalającego Bielskich żydowskich morderców z Naliboków, albo Passenta (Passensteina). Zapewne żydowskiej swołoczy jest tam dużo więcej ale pozmieniali nazwiska zgodnie z Dekretem o zmianie i ustalaniu imion i nazwisk (Dz.U. z 1945 nr 56 poz. 310 z dnia 10.11.1945.), który pozwolił parchom z NKWD, Smiersza, band leśnych zbirów, pozmieniać tożsamość. Dziś udają Polaków. Trzeba im gwiazdy dawida powypalać na czołach tak by Polak im od razu poznawał z daleka. Pfu.
WolnaPolska
Panie Grzegorzu jestesmy z panem !!!!!!!!!!!!! precz z zydokomuna
Tomasz
Tygodnik Polityka to były organ partii komunistycznej do dzisiaj ma linię lewicową razem z GW itd są tubami propagandowymi lewicy laickiej wroga kościoła Rzymsko-Katolickiego od rewolucji francuskiej.Z ich łamów sączy się jad nienawiści do Polski narodu polskiego, kościoła.Propagują ideologię marksistowską.
Leaf427
Braun poruszył temat tabu: tajne ustalenia POPiSu co do roszczeń żydowskich. Za te 65 miliardów $ będą upokarzać go na arenie krajowej. Stawka jest za wysoka. Należy jeszcze pamiętać o przygotowywaniu polskiego gruntu dla ewentualnej ewakuacji mieszkańców Izraela. Googlać : Judeopolonia
DM
Zycze Panu Braunowi lask Bozych i sily w obliczu "wyksztalconych" przez media idiotow, ktorzy go atakuja.
Phoenix
Grzegorz Braun to polityk formatu Romana Dmowskiego i jest niezwykle niebezpieczny dla żydobolszewii która w ciągu ostatnich siedemdziesięciu lat przywłaszczyła sobie Polskę, a Polaków wpędziła w niewolnictwo. GB zdobył sobie zaufanie i szacunek polskiej nieskundlonej inteligencj i to jest początek końca likwidowania państwa polskiego i ciemiężenia Polaków w ich własnym Kraju. Niech Bóg ma w opiece Grzegorza Brauna i jego szlachetną misję.
Marek2200
Gdyby w Polsce było z dziesięciu takich Braunóww...Ech rozmarzyłem się....
rochel57
No i ma rację. Polska jest tym właśnie kondominium. O czym każdy patriota wie od dawna, jeśli nie od pokoleń.
Komes
Dla p. Grzegorza Brauna serdeczne wyrazy poparcia! To pocieszające, że wciąż mamy w Polsce ludzi o tak niezmiennych i wykrystalizowanych poglądach. Nie wiem, jak to dalej będzie, ale swoje działalności publicznej p. Braun nie powinien w żadnym razie zaprzestać! Fakt,że był sekowany zarówno w mediach reżimowych jak i w TV Republika czy Gazecie Polskiej, świadczy o tym,że nie działa On na rzecz ani ubeckiej watahy rosyjsko-niemieckiej, ani tej amerykańsko-żydowskiej, tylko twardo stoi na gruncie inetersów POLSKICH. I za to szacun dla p. Grzegorza. Keep up the good job!
kasi
?kondominium niemiecko-rosyjskim pod żydowskim zarządem powierniczym?. toz to zywa prawda
patriotka
Panie Grzegorzu jest Pan Wielki!!!!!wywalmy te smieci z Wielkiej Polski..........Jest Pan przywodca na miare tysiaclecia potrzebujemy Pana sily i odwagi danej od Pana Boga by zgniesc glowe szatana PO i GW
dddd
...gdzieś Braun się wypowiadał, że nie będzie brał udziału w wyborach parlamentarnych, a na pytane czy zostanie dalej reżyserem odpowiedział, że stracił z producentem inwestora...
Leaf427
Braun poruszył temat tabu: tajne ustalenia POPiSu co do roszczeń żydowskich. Za te 65 miliardów $ będą upokarzać go na arenie krajowej. Stawka jest za wysoka. Należy jeszcze pamiętać o przygotowywaniu polskiego gruntu dla ewentualnej ewakuacji mieszkańców Izraela. Googlać : Judeopolonia
aparat powietrzny już odleciał
Publicznie przepraszam pana Grzegorza Brauna. Wniósł wiele dla odbudowy Polski, darzę Go szczerą sympatią. Dwukrotnie głosowałem na prezydenta elekta Andrzeja Dudę; miał większe szanse. Mam nadzieję że pan Prezydent Andrzej Duda skorzysta dyskretnie z mądrości Pana Grzegorza Brauna.
mirek
Grzegorz Braun jest intelektualnym dobrem narodowym. Jak każde dobro powinien być chroniony i zdaje się jest. Ma swoich ~naście już chorągwi husarskich i pancernych organizujących się spontanicznie małymi rotami tu i tam, i jak sądzę jakościowo nieustępującym tym XVI\'cznym. Nie przesadzę, że warty jeden 40\'tu tych POsyłanych do lamusa. Szczęść Boże Rotom Brauna.
tak sobie
Błędem jest nazywanie sutener salonami. Błędem jest nazywanie nieżydów gojami. Błędem jest nazywanie wielkiej katolickiej Polski ciemnogrodem. Błędem jest nazywanie tradycjonalistów katolickich oszołomami. Błędem jest przyjmowanie nomenklatury opętanego wroga !!!
Codalej
Co tam brednie gadzinówek, niech lepiej Braun się zadeklaruje co dalej. Czy włączy się do Ruchu Narodowego czy dalej będzie odciągał elektorat tworząc kółeczko wzajemnej adoracji wymieniające się fotkami z tekstem "Popiera Brauna".
janusz
jestem szczerym zwolennikiem pana Grzegorza,a wy szukajciesensacji gdzie indziej
Ja
Media zaczynaja sie juz bac Grzegorza Brauna, dlatego wlaczyly sie szczekaczki. A pan Grzegorz mowi, jak jest, ma dobry program i ja go popieram (wraz z wieloma tysiacami innych Polakow). Szczesc Boze, panie Grzegorzu!
ma
Może by tak napisać artykuł o "GW" i "Polityce"... Ja też mam "anonimowych" znajomych co to znają samego Michnika i p. Dąbrowską. I "GW" oraz "Polityki" nie dotykają nawet w rękawiczkach lateksowych, nie mówiąc już o używaniu tych... papierów w miejscu odosobnionym. Uważają, że mogliby dostać egzemy w miejscu intymnym...
Poznaniak
Dobry artykuł. Popieram walkę pana Brauna z żydo-komunistycznymi złodziejami.
PegaZ
Bronisław K Panu Braunowi do pięt nie dorasta, a do wyborczej i polityki normalny polak( pomijam stada lemingów) powinien mieć stosunek jak niegdyś do gazety "kraj rad" - która to gazeta nawet na papier toaletowy się nie nadawała. Boli lewaków to co nazwał po imieniu i nie mogą mu wybaczyć promocji książki Wojciecha Sumlińskiego- niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego.
Tomasz
Proponuje ostracyzm dla nierzetelnych dziennikarzy i gazet np GW POLITYKI i td.
barbara05
ciekawe, że rodzina i znajomi są anonimowi, pewnie nie mają pojęcia o tym tekście...
komentator
Pan Grzegorz Braun, przyszły prezydent wolnej Polski nacisnął na odcisk żydokomunie. Prawda w oczy kole.
pl
Boją się sku.....!!! Teraz czekam tylko jak zaczną popełniać seryjne samobójstwa szanowana elyta redaktorska
jurass
"Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz." Gandhi
Robokopo
Oj, jest im solą w oku. Już myśleli, że Polacy głęboko śpią, że uda im się nas zoperować najpierw finansowo na 65 miliardów dolarów, a potem politycznie zaprowadzając rządy żydowskiej rasy panów w Judeopolonii, a tu się okazuje, że tak wcale łatwo im, dzięki m.in. Grzegorzowi Braunowi, nie pójdzie...
DNA
GW i Polityka to gadzinówki, nie mające nic wspólnego z dziennikarstwem. Są to organy politbiura nihilizmu antypolskiego
Jacek
Skoro podstawowym kryterium oceny polityka bądź innej osoby pełniącej ważne stanowisko w Polsce nie jest stosunek do Narodu polskiego lecz stosunek do żydów nie ma co się dziwić, że każdy mający inne zdanie niż jedynie słuszne staje się kryminalistą, oszołomem i wrogiem ustroju. Skąd my to znamy?
..
 
..
..
INFORMUJ
Wiesz o ważnym wydarzeniu?
Nie ma go na naszym portalu? Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
..
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.