DZISIAJ JEST
SOBOTA 27 MAJA
Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa
Św. Augustyna z Canterbury
Św. Fryderyka, biskupa

Imieniny obchodzą:
Jan, Julian, Juliusz
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 
Kliknij aby ja odebrać
FILM DOSTĘPNY TYLKO DLA DARCZYŃCÓW PCH24.PL
KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOSTAĆ JEDNYM Z NICH
TAK! Chcę otrzymać film pt. Nienawiść.
TAK! Chcę wesprzeć rozwój portalu PCh24.pl.
Przekazuję na ten cel kwotę:
30 zł
50 zł
100 zł
 
 
 
 
 
Dlaczego powstał ten film?
Żyjemy w epoce permanentnej wojny prowadzonej przeciwko chrześcijaństwu. Nienawiść rozszerzona jest na cały świat. Chrześcijanie prześladowani są w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Co   3 minuty za wiarę ginie jeden z nas.
Film „Nienawiść” skupia się na problemie prześladowań wobec wyznawców Jezusa Chrystusa. Dokument stara się unaocznić swoim widzom prawdę o nienawiści wobec chrześcijan na całym świecie, której media za wszelką cenę nie chcą ujawnić. W filmie występują m.in. ks. profesor Waldemar Cisło, ks. prałat Roman Knebleski oraz dr Julio Loredo.
Pomóż nam w realizacji
kolejnych projektów.
„Nienawiść” to kolejna po „Kryzys. Dokąd zaprowadzi nas synod” i „Paź-
dziernikowa Rewolucja” bezkompro-
misowa produkcja naszego portalu, bardzo entuzjastycznie przyjęta przez odbiorców. Planujemy rozwinąć wątek prześladowań chrześcijan i stworzyć trylogie filmów o losach wiary chrystusowej w XXI w.
Żeby zrealizować kolejne filmy potrze-
bujemy Twojego wsparcia. Koszty produkcji filmu są bardzo wysokie, szczególnie przy trudnych i niepoprawnych politycznie tematach.
Wspierając nasz projekt, pomagasz także w organizacji pokazów filmów w wielu miastach Polski.
 

Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (31-064), przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych) w celu zarejestrowania niniejszej wpłaty, a także realizacji działań statutowych tj. promowania i ochrony chrześcijańskich wartości cywilizacyjnych w społeczeństwie. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. W zakresie przetwarzania danych przez Fundację w celu informowania o prowadzonych kampaniach oraz realizacji działań statutowych mogą Państwo wnieść pisemne, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych ze względu na Państwa szczególną sytuację. Udzielona zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności
Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.