logo PCh24.pl
DZIŚ JEST:   18   LUTY   2018 r.

I Niedziela Wielkiego Postu
Św. Konstancji
Św. Szymona
Bł. Fra Angelica
 
 
 
TAK! Chcę otrzymać film "Fatima. Orędzie wciąż aktualne". Dlatego wspieram portal PCh24.pl dobrowolnym datkiem w kwocie:
20 zł
30 zł
50 zł
wesprzyj
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności portalu PCh24.pl
Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi – oba podmioty z siedzibą w Krakowie (31-064), przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych) w celu zarejestrowania niniejszej wpłaty, a także realizacji działań statutowych tj. promowania i ochrony chrześcijańskich wartości cywilizacyjnych w społeczeństwie. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. W zakresie przetwarzania danych przez Fundację w celu informowania o prowadzonych kampaniach oraz realizacji działań statutowych mogą Państwo wnieść pisemne, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych ze względu na Państwa szczególną sytuację. Udzielona zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Już dostępny na DVD!

Film "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" to bez wątpienia jedno z najważniejszych dzieł, jakie powstało z okazji setnej rocznicy Objawień Fatimskich. Świadczą o tym szczelnie wypełnione sale kinowe podczas każdego seansu a także nagrody i wyróżnienia jakie otrzymali twórcy tego niezwykłego obrazu.
Nasza produkcja ukazuje nie tylko historię Objawień, ale też ich ogromny wpływ na losy świata. Ten dokument ujawnia pełny obraz wydarzeń sprzed wieku, wraz z analizą zjawisk, które nastąpiły w kolejnych latach. Twórcy filmu udowodnili również, że prorocza misja Fatimy jeszcze się nie skończyła!
Film dostępny jest jedynie dla Przyjaciół i Darczyńców Portalu PCh24.pl.

Nie zwlekaj!

Wesprzyj nas i odbierz film
"Fatima. Orędzie wciąż aktualne"

Płatności obsługuje:
Tutaj zapłacisz przez:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI