DZISIAJ JEST
NIEDZIELA 24 WRZEŚNIA
Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
Św. Gerarda, męczennika
Bł. Hermana Kaleki
XXV Niedziela zwykła
Imieniny obchodzą:
Gerard, Teodor
 
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Odbierz unikatową edycję książki

„Świat według Brauna”

Dlaczego powstała ta książka?

W dzisiejszych czasach brakuje głosu ludzi wybitnych. Lukrowani bohaterowie telewizji śniadaniowych nachalnie przedstawiani nam są jako „eksperci od życia”. Niemoralni celebryci i doktrynerzy rewolucji seksualnej narzucają swoją hedonistyczną filozofię milionom Polaków.

Dlatego portal PCh24.pl podjął kontrofensywę, by prezentować prawdziwe indywidualności. Ludzi, którzy naprawdę mają wiele do powiedzenia. Tak powstała książka „Świat według Brauna”, która jako pierwsza rozpoczyna serię wydawniczą wywiadów z wybitnymi osobistościami.

Książka ta jest zapisem fascynującej rozmowy z wybitnym reżyserem, publicystą historycznym, człowiekiem o ogromnej wiedzy i szerokich horyzontach.

Zamów książkę i wesprzyj rozwój PCh24.pl dowolnym datkiem!

„Świat według Brauna” to pierwsza z serii książek, którą chcemy wydać. Bez Twojej pomocy nie będzie to możliwe.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.

Twoje wsparcie = Twoje korzyści

  • Wspierając PCh24.pl, stajesz się współwydawcą kolejnej książki w serii z wybitnymi postaciami. Po wydaniu trafi ona do Ciebie w pierwszej kolejności!
  • Dla naszych Darczyńców przygotowujemy dodatkowe teksty i materiały, niedostępne w otwartej sprzedaży.
  • Portal PCh24.pl wspiera już 3800 darczyńców. Dzięki regularnej i hojnej ofiarności naszych Przyjaciół będziemy mogli rozbudować publicystykę i telewizję internetową.
Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (31-064) przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. Udzielona zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności portalu PCh24.pl
 
Płatności obsługuje:
Swój datek możesz przekazać również za pośrednictwem:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.