DZIŚ JEST:   20   LISTOPADA   2017 r.

Św. Rafała Kalinowskiego
Św. Feliksa Walezjusza
 
 
 
 

WESPRZYJ NASZĄ MISJĘ!

W ostatnim czasie wsparcia udzielili:
Maciej Ż. - 20zł
Sebastian K. - 10zł
Tomasz L. - 30zł
Bronisław G. - 30zł
Jarosław P. - 30zł

Rewolucja protestancka

Fałszowanie historii Reformacji i Marcina Lutra przybrało dzisiaj niebotytczne rozmiary. Przypadającą na rok 2017 rocznicę 500-lecia narodzin luterańskiego buntu przeciwko Kościołowi poprzedziła kampania mająca na celu wymuszenie akceptacji katolików dla postawy i błędów Lutra.
Aby uchronić Kościół Katolicki przed kapitulacją wobec nowej ofensywy politycznej poprawności i fałszywego ekumenizmu, potrzeba nam Prawdy: o postaci samego Lutra, o jego pomysłach i poglądach na Kościół, Europę, świat, o wielowiekowych skutkach rozlania się po Europie protestanckiej rewolucji.

Tylko dzięki wsparciu naszych Czytelników – takich jak Ty - możemy stawić czoła rozprzestrzeniającej się – o zgrozo, również w Kościele Katolickim - rewolucyjnej propagandzie.
Jako jedyny portal mamy odwagę tworzyć, publikować i wspierać wszystko, co odsłania prawdziwe oblicze Rewolucji Lutra i dokumentuje jej rozprzestrzenianie się we współczesnym Kościele.

TERAZ TY WESPRZYJ NAS, ABYŚMY MOGLI KONTYNOUWAĆ NASZĄ MISJĘ!

W PREZENCIE OTRZYMASZ EBOOKA ZE SPECJALNYM RAPORTEM PCH24.PL!

TAK! Chcę, aby portal PCh24.pl nadal pełnił misję odkrywania prawdy o protestantyzacji Kościoła.

Moje wsparcie to:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną
Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (31-064), przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych). Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. Udzielona zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Twoje wsparcie = Twoje korzyści

  • Artykuły historyczne i teologiczne, wywiady z wybitnymi znawcami tematu
  • Filmy dokumentalne spod ręki doświadczonych i znanych reżyserów
  • Wiadomości z Polski i świata – regularnie publikowane na naszym portalu

Twoje dane są w pełni bezpieczne.

 
Płatności obsługuje:
Swój datek możesz przekazać również za pośrednictwem:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.

 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI