TAK! Chcę otrzymać film "Fatima. Orędzie wciąż aktualne” i wspieram jego akcję promocyjną dobrowolnym datkiem w kwocie:
20 zł
30 zł
50 zł
wesprzyj
Twoje dane są w pełni bezpieczne. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z Polityką Prywatności portalu PCh24.pl
Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi – oba podmioty z siedzibą w Krakowie (31-064), przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych) w celu zarejestrowania niniejszej wpłaty, a także realizacji działań statutowych tj. promowania i ochrony chrześcijańskich wartości cywilizacyjnych w społeczeństwie. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. W zakresie przetwarzania danych przez Fundację w celu informowania o prowadzonych kampaniach oraz realizacji działań statutowych mogą Państwo wnieść pisemne, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych ze względu na Państwa szczególną sytuację. Udzielona zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Czy poprawnie pojmujemy przesłanie Matki Bożej z Fatimy? Czym naprawdę są błędy Rosji i czy rzeczywiście stanowią już wyłącznie przeszłość? Czy „biskup w bieli” to aby na pewno Jan Paweł II? Które miasto ma zostać „na poły zburzone”? Jak odczytać fatimskie wezwanie do pokuty? Czy to my jesteśmy męczennikami, których krew zapowiada Maryja?
Film "Fatima. Orędzie wciąż aktualne" to dzieło wstrząsające. Przypomina nie tylko historię Objawień, ale też ich ogromny wpływ na losy świata. Pozwala uświadomić sobie, że prorocza misja Fatimy jeszcze się nie skończyła, a losy świata zależne są również od nas – naszych modlitw i postaw.
Podczas pokazów kinowych film „Fatima. Orędzie wciąż aktualne” zgromadził tysiące widzów. Teraz możesz go obejrzeć w swoim domu na DVD! Wystarczy, że wesprzesz naszą akcję promocyjną filmu, a w ramach podziękowania - wyślemy go do Ciebie pocztą!

Nie zwlekaj!

Wesprzyj nas i odbierz film
"Fatima. Orędzie wciąż aktualne"

Płatności obsługuje:
Jeżeli chcą Państwo dokonać płatności bezpośrednio w swoim banku lub nie posiadają Państwo konta bankowego i chcą Państwo dokonać płatności za pomocą Poczty Polskiej proszę skorzystać z instrukcji znajdującej się tutaj.
Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI