DZIŚ JEST:   12   GRUDNIA   2017 r.

NMP z Guadalupe
Św. Finiana z Clonard
Bł. Konrad z Offidy
 
 
 
 

WESPRZYJ

PRAWĄ STRONĘ INTERNETU!

Istniejemy po to by walczyć
Odbierz wyjątkowy kalendarz
Kliknij aby wesprzeć pch24.pl dowolnym datkiem

Ora et labora!

Módl się i pracuj – to godna naśladowania dewiza zakonu Benedyktynów. Specjalnie z myślą o czytelnikach PCh24.pl, którym bliskie są te słowa, przygotowaliśmy wyjątkowy kalendarz książkowy, który z pewnością pomoże uporządkować codzienną pracę.

Ten elegancki terminarz nie tylko pomoże w zaplanowaniu wszystkich dni roku, ale wzbogaci je cytatami skłaniającymi do duchowej refleksji, tekstami o świętych i błogosławionych Kościoła Katolickiego oraz przypomni o najważniejszych wydarzeniach roku liturgicznego.

Zostań Przyjacielem PCh24.pl i wesprzyj nasz portal. W podziękowaniu otrzymasz wyjątkowy kalendarz książkowy na rok 2018!

Wspieram prawą stronę internetu

Każda złotówka przekazana na rozwój PCh24.pl pozwoli nam zaopatrzyć się w odpowiedni oręż do walki z ofensywą lewicowej propagandy.
Chcę, aby portal PCh24.pl dalej walczył z lewicowymi kłamstwami i odważnie mówił o niebezpiecznych zjawiskach, zagrażających Kościołowi świętemu.

Tak! Możecie na mnie liczyć! Uważam, że ta walka jest bardzo ważna i chcę ją wesprzeć datkiem w kwocie:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną
TWOJE WSPARCIE
=
TWOJE KORZYŚCI
ARTYKUŁY HISTORYCZNE I TEOLOGICZNE,
wywiady z wybitnymi znawcami tematu

FILMY DOKUMENTALNE
spod ręki doświadczonych i znanych reżyserów

WIADOMOŚCI Z POLSKI I ŚWIATA
- regularnie publikowane na naszym portalu
Koszty przesyłki pokrywa wydawca portalu PCh24.pl - Instytut Ks. Piotra Skargi.
Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi – oba podmioty z siedzibą w Krakowie (31-064), przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych) w celu zarejestrowania niniejszej wpłaty, a także realizacji działań statutowych tj. promowania i ochrony chrześcijańskich wartości cywilizacyjnych w społeczeństwie. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. W zakresie przetwarzania danych przez Fundację w celu informowania o prowadzonych kampaniach oraz realizacji działań statutowych mogą Państwo wnieść pisemne, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych ze względu na Państwa szczególną sytuację. Udzielona zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Państwa dane są w pełni bezpieczne. Aby dowiedzieć się więcej, prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności PCh24.pl, dostępną pod tym linkiem.

Twoje dane są w pełni bezpieczne.

 
Płatności obsługuje:
Swój datek możesz przekazać również za pośrednictwem:
lub wiele innych
KLIKNIJ i poznaj pełną listę
dostępnych form płatności
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI