Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   STYCZNIA   2018 r.

Św. Sebastiana, męczennika
Św. Fabiana, papieża, męczennika
 
 
 
 

USA nigdy nie były tak mocno podzielone


Następny film
"Ojcze Nasz..." cz. 4

Podział społeczny w USA dotyczy podstawowych idei rewolucji francuskiej. Do wyboru więc jest ochrona lub zniszczenie cywilizacji chrześcijańskiej. Katolicy w USA stanowią największą wspólnotę religijną a mimo tego prezydent Obama wprowadza ustawę, łamiąca katolickie sumienia – mówi w rozmowie z PChTV Mario Navarro, dyrektor amerykańskiego oddziału Stowarzyszenia Obrony Tradycji, Rodziny i Własności (TFP).


DATA: 2013-09-06 14:44:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jedyna prawdziwa religia ustanowiona przez samego Boga poprzez Jezusa jest religia katolicka - przeanalizuj Pismo Swiete. Wszystkie inne religie wymyslili poprawiacze Boga. Mysle ze Bog poprawiaczy o komarzym mozgu nie potrzebuje. A wszyscy katolicy powinniu byc jak zdrowa ryba plynaca pod prad, a nie jak zdechla plynaca z pradem.Naszym zadaniem jest wreszcie walczyc z homo-niewiadomo i stanac po stronie Boga, a nie zmieniac religie. Boga i Jego zasad nikt nie zmieni i nie zapomnij ze kiedys umrzesz i co wtedy powiesz Bogu?
ponad 2 lata temu / Krystyna
 
Jeśli Katolicy popierają związki homoseksualne to wypisuję się z katolicyzmu na inny odłam chrześcijaństwa bo nie wyobrażam sobie pana młodego w białej sukni ślubnej chyba że w Stanach ludzka wyobraźnia sięgnęła zenitu i poprzewracało się ludziom w głowach
ponad 3 lata temu / [email protected]
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 62 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.